0

Ale będzie bitka o Mbappe w lato jak nie przedłuży kontraktu. Fajnie będzie jak chociaż spróbujemy ale patrząc po relacjach klubów to szejk wolałby oddać go komuś za darmo niż nam sprzedać.

0

Nasza drużyna na papierze jest mega silna. Messi, Dembele, Coutinho, Griezmann, De jong, Pedri, Trincao, Pjanic, Puig, Vidal poki co, Alenia, Busi. Połączenie młodości i doświadczenia. Jeszcze jak by przyszedł Depay i jakiś obrońca który nam da stabilizację to na prawdę można cos z tej drużyny wycisnąć bo potencjał jest ogromny.

0

@Chakalaka Nowe maszyny są to może i Busi po dwóch miesiącach i kuracjach na teściu bedzie czołgiem

0

@DaPi to nie widzę w tym kłamstawa ani żadnej obrazy :D

0

Wiadomo co powiedział Neymarowi, że tak go zdenerwował?

0

Wypłacenie pensji i odejście za darmo. On z chu.. spadł. Jak już ma dostać pensję to niech siedzi na ławie cały rok albo pogra trochę z chłopakami z Barcelony B.

0

Na takim poziomie pomocnik powinien zagrac górną piłkę w pole karne do nogi, Alenia nawet blisko nie podał do Messiego, Busi wcześniej tak samo. Tragedia.

1

Griezmann dostał 7, maszyna ruszyła i się nie zatrzyma

0

@daniel32778 Hazard 1 bramka 3 asysty, suarez 16,8 faktycznie Hazard lepszy w tym sezonie

0

@FC1899Barca Neymar szybszy od CR7, no nie wiem trochę przytyl w tym PSG

7

Mam nadzieję, że Dembele będzie zdrowy. Dwie nogi świetne, szybkość, dynamika, dobry drybling czyli to czego brakowało nam na skrzydle. Potencjał jest prze ogromny.

1

@puyol_presidend5 To by nic nie dało

0

@Rewolucja123 Do pierwszej kontuzji? Po pierwszej ludzie nie reagowali tak jak to odpisałeś ale po 5. już można się denerwować. Kupujesz typka za 140 mln to z marszu wchodzi i gra swoje, a nie 4 lata rozpędza się bo kontuzje go łapią

0

@Lucassito Zainwestuj w słownik panie "pokarze"

0

Przychodzi do was gość i mówi, że chce odejsc za darmo no i przy okazji pensję za cały rok. To brzmi absurdalnie. Witamy w Barcelonie.

2

@Messiash19 Całkowita racja

0

Ale oni robią fajne transfery, każdego za friczko oddajemy. Perez Suareza i Vidala za 30 mln sprzedały by na luziku

0

@NaFazieHitman Najedzony pucharami? Nie odchodzi dlatego, że chce coś wygrać na koniec kariery, a z Barca będzie to raczej niemożliwe

0

@ShawnC I znowu wydać kase tak jak tą z Neymara? Na dwóch zawodników którzy nawet w połownie nie pomogli nam tak jak on

1

@WisniaKala Dla mnie kozacki. Polecam.

2

@Witam Jeżeli nawiązanie jest do Suareza to bardziej patrzyłbym na fakt, że to nasi pomocnicy nie mają komu zagrac. Messi schodzi do środka, a juz chyba nie ma obrońcy z którym Suarez wygra pojedynek sprinterski.

2

Zawsze skromny i pokorny człowiek. Życzę mu jak najlepiej. Powodzenia Ivan :)

1

@Chaoss a jak myślisz gdzie ma większe szanse wygrać lm? Z tymi paralitykami u nas czy tam?

0

@Chaoss A my straciliśmy 5 pkt do tragicznego Realu w tym sezonie i przegraliśmy 8:2 w lm

0

@Dani13 Zobaczymy jak to będzie. Jedni mówią, że City nie odda żadnego ważnego piłkarza, a inni, że zgodzą sie na wymianę.

3

Messi przez te 15 lat zrobił dla nas wiele dobrego, a przez ostatnie 3 musiał sam wygrywać mecze. Nie dziwie mu się, że chce odejść do City. Z nim w składzie będą potworem. Messi Sterling Aguero Foden Rodri De Bruyne, Torres, Jesus, a to wszystko połączone genialnym trenerem. Oby udało mu się dołączyć do City bo należy się chłopakowi jakieś trofeum, a może i kolejna zlota pilka na koniec kariery. W Barcelonie bedzie szambo póki okularnik nie odejdzie ale trzymam kciuki za projekt naszego nowego trenera, zapowiadała sie rewolucja i oby na zapowiedziach sie nie skończyło.

12

Tym się różni Perez od Barłomełu, CR7 chce odejść, odchodzi. Messi chce odejść, 700 mln i idź. Messi przez te 15 lat zrobił dla nas tyle dobrego, a przez ostatnie 3 musiał sam wygrywać mecze. Nie dziwie mu się, że chce odejść do City. Z nim w składzie będą potworem. Messi Sterling Aguero Foden Rodri De Bruyne, a to wszystko połączone genialnym trenerem. Oby udało mu się dołączyć do City bo należy się chłopakowi jakieś trofeum, a może i kolejna zlota pilka na koniec kariery. W Barcelonie bedzie szambo póki okularnik nie odejdzie ale trzymam kciuki za projekt naszego nowego trenera, zapowiadała sie rewolucja i oby na zapowiedziach sie nie skończyło.

0

@JimMorrisonFCB Pedri, Trincao wielkie niewiadome. Dembele? Proszę cie, złapie kontuzje po miesiącu, obym sie mylił bo trzymam za niego kciuki. Puig i de Jong okej są młodzi i będą wzmocnieniem. Ansu ? Nie da rady zagrac kazdy mecz od deski do deski i dawac przy tym jakość. Jeszcze jest na to za młody.

0

Fajne odmładzanie kadry Arthur out Pjanic in, teraz ten Wijnaldum zamiast de Beeka. Niedługo będziemy grać z old boyami

0

Ta rewolucja już się zaczęła?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?