1

Griezmann o mój boze

6

Griezmann, ten typek ma jakieś kasety na cały zarząd + trenera. Znowu gramy 10 na 11.

1

Suarez - Nie podoba mi się sposób w jaki mnie poinformowano o transferze, a późnej w jaki sposób traktowano.
Dzieciaki na tej stronie - Nie "puacz" w mediach społecznościowych, jesteśmy dorośli. Żenada.

0

Do szkoły nauczyć się czytać ze zrozumieniem dzieciaki.

20

Dembele powinien grać kosztem Griezmanna, przecież on kompletnie nic nie daje

6

Griezmann to nam potrzebny jak grzybiarce majtki

0

Oczywisty faul ale po nich mozna się wszystkiego spodziewac

2

Wzjad od tyłu w nogi, a kartki brak.

1

Levante to dziś miałoby problem z Legia

0

Obrońcy levante chyba myśleli, że jest rzut wolny, dlatego sie nie ruszali

0

@MessiTheBesst Real gra taka padake, że jak wygrają puchar Tymbarka to będzie osiągnięcie.

0

Cieszy, że w końcu gramy na 0 z tyłu.

1

Cieszy fakt, że Araujo zagra w następnym meczu :D
Poza tym powinni wyjść
Dembele Coutinho Fati
Messi
Griezmann nic nie daje w ofensywnie. Po jego zejściu nie bylo widac, ze go nie ma.

0

Wyjść
Roberto-Araujo-Lenglet-Alba
De jong-Pijanic
Trincao-Coutinho-Fati
Messi
Po przerwie zmienic
De jong-Pedri
Messi-Coutinho-Dembele
Griezmann
Mogło by wyglądać ciekawie.

7

Depay za 12.5 mln, a Barcelony nie stać, żałosne.

0

@guardiola89 Głupie porównanie. Klasa Jesusa, a klasa Depaya. Kupujemy to na co nas stać, Depay za 20 mln sprawdzi sie lepiej niż Griezmann. Pomyśl zanim cos dwa razy napiszesz. Twoja wypowiedź jest kompletnie bez sensu. Pieniądze na Mbappe za 20 mln tez by sie znalazły ale to nie realne. Patrz realnie, Depay kosztuje mniej niż 20 i takie pieniądze znajdziemy w budżecie.

4

Ten klub to jest pośmiewisko. Nie stać nas na napastnika za 20 mln.

3

@PatrychoO Zadowolony z napastnika który nie strzela goli. Ja rozumiem, że pomaga w defensywie ale nie to powinno być jego priorytetem.

3

Patrzę na flashscore, nie zagra Busquets, bylo by za pięknie jeżeli był by to Sergio.

4

Bayern - Barca 8:2
Hoffenheim - Bayern 2:1
Ciekwe co by z nami zrobili :D

0

@RR Gdzie tu masz płacz czlowieku? Pomyśl dwa razy zanim napiszesz.

7

Przy golu na 2:2, ręka zawodnika Betisu wyznaczala linie spalonego, a teraz ręka juz nie wyznacza lini spalonego?

6

Czerwień, karny z dupy, ładnie sędzia wydrukowal

3

Przecież to jest żart

0

Hahahahahahhahah

2

No i pięknie ;))

2

Betis gra lepszą piłkę, może coś z tego będzie.

6

Nam Fekir z podobnej pozycji strzelił pytając Marca w który róg

0

Ramos snajper hehe

0

@abram3k Wystarczyło nie zamykać oczu i uderzyć obok, a nie w środek. Tragedia wykończenie, a nie boska interwencja. Chociaż + za ustawnienie sie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?