12

Barcelona wygrywa, Piotrek mistrzem świata, udany dzień :D

6

Moriba wchodzi przy wyniku 1:0 z ciężkim rywalem, rudy ma do niego zaufanie

0

@Cobra303 lipa, że jeszcze próbują walczyć o mistrzostwo, powinni odpuścić

0

Nazario wchodzi, a filmowiec dalej ława

2

Filmowiec cały mecz ława

1

@busquets5 jak go na ławce nie ma

1

Messi nabuzowany dzisiaj lata

0

Goretzka bardzo przytomnie

4

Ilicic jest dzisiaj tragiczny

1

@cracker Ja tam mam 1X

5

Oni serio komentują jak by było 11 na 11 xd

0

Niech ktoś im wytłumaczy, że Atalanta gra w 10

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Muriel ewidentna czerwona

0

@cules100pro za przelew

2

Fajnie ogląda się Atalante, szkoda, że grają w 10

0

Ławka Realu wygląda groznie

6

Z taką grą jest szansa wygrać puchar Gampera

0

@Hosh i City po PSG

0

Zapachniało ekstraklasa xd

1

Oddajcie tą trójkę chłopaków którzy kosztowali +100 mln i za nich weźcie uliczniaka Mbappe

0

Antłan swoje, ładnie gra to 120 mln

8

Lenglet w 80 min na boisko. Doda trochę pikanterii i niepewności

0

Messi w przerwie włączył mecz kiedy był jeszcze Suarez i pokazał Martinowi co ma robić

0

No ta Messi odejdzie, wyniki będą lepsze, przestanie stopowac rozwój innych, każda akcja nie będzie musiała przechodzić przez niego, tak będzie :)

0

Dzieki Leo :))))

0

@BarcaInfo podobno rozmawiali z chłopakami z Monaco, będzie remontada :D

2

Niech oni się cieszą, że nie ma kibiców na stadionie

0

@BarcaInfo coś jak Anfield dla Liverpoolu :D

0

Laporta chyba znalazł lampe Alladyna i poprosił dżina, żeby Halland przeszedł do Barcelony. Innego wytłumaczenia nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?