Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 no w sumie Messiego wina, że Umtiti zapomniał jak się gra
0
Suarez mimo wieku i postury zjada Griezmanna na śniadanie. Warto bylo oddać go i płacić mu połowę pensji, a zostawić Griezmanna, mistrzowski ruch.
0
Messi spier.. setke i nic nie biega
0
Śmiesznie wyglądają te szybkie powroty do obrony Busiego
2
To jest niemożliwe XD
0
@AdixMessiNeymar1011 co robi?
1
Dembele zaczyna wyglądać jak klasowy skrzydłowy :)
0
Uff Trinkało wchodzi, już jestem spokojny
0
@ksobi Może i nie ale na pewno było by to bardzo perspektywiczne patrząc na wiek i forme obu panow
2
Szkoda, że w klubowej kasie nie ma za dużo. Araujo + Upamecano i środek obrony na kolejne 10 lat gotowy
2
Suarez i 10 kg cięższy dałby więcej niż Brejtłejt i kolega z 7 razem wzięci
1
"Barcelona gra na czas prowadząc 1:0, grając z trzecio ligowcem" heh
1
Po co komu de ligt jak mamy Araujo :)
1
@Tomo1989 No ta przez niego nie potrafią strzelić w bramkę
0
Chłopaki chcą być solidarni z Realem
0
To wszystko wina Messiego przecież
11
Messi powinien zmienić zawód skoro jednym sierpem gasi światło :D
2
Wie ktoś nad którym państwem leci obecnie piłka?
1
Typowalem przed karnymi, de jong, Dembele, Pjanic gol, Griezmann pudlo, duzo sie nie pomylilem
0
De jong, Pjanic, Dembele
1
De jong po 117 min meczu gra lepiej niż Puig po 30
0
@PatrykGhost a oki, nie wiedzialem
0
Czemu Dest nie wejdzie na swoją pozycje tylko Firpo tam gdzie nie umie grac
0
Pjanic w końcu sie przydal
1
Griezmann w mur
0
Alba bez Messiego nie istnieje
1
@Damian11 XD, de jong?
0
Mingueza żółta i juz spompowany, a Dest dalej ława
0
@Bobski Co 4.8, a nie 4.6
0
Pjanic doskonała zmiana