0

@4drian0 no w sumie Messiego wina, że Umtiti zapomniał jak się gra

0

Suarez mimo wieku i postury zjada Griezmanna na śniadanie. Warto bylo oddać go i płacić mu połowę pensji, a zostawić Griezmanna, mistrzowski ruch.

0

Messi spier.. setke i nic nie biega

0

Śmiesznie wyglądają te szybkie powroty do obrony Busiego

2

To jest niemożliwe XD

0

1

Dembele zaczyna wyglądać jak klasowy skrzydłowy :)

0

Uff Trinkało wchodzi, już jestem spokojny

0

@ksobi Może i nie ale na pewno było by to bardzo perspektywiczne patrząc na wiek i forme obu panow

2

Szkoda, że w klubowej kasie nie ma za dużo. Araujo + Upamecano i środek obrony na kolejne 10 lat gotowy

2

Suarez i 10 kg cięższy dałby więcej niż Brejtłejt i kolega z 7 razem wzięci

1

"Barcelona gra na czas prowadząc 1:0, grając z trzecio ligowcem" heh

1

Po co komu de ligt jak mamy Araujo :)

1

@Tomo1989 No ta przez niego nie potrafią strzelić w bramkę

0

Chłopaki chcą być solidarni z Realem

0

To wszystko wina Messiego przecież

11

Messi powinien zmienić zawód skoro jednym sierpem gasi światło :D

2

Wie ktoś nad którym państwem leci obecnie piłka?

1

Typowalem przed karnymi, de jong, Dembele, Pjanic gol, Griezmann pudlo, duzo sie nie pomylilem

0

De jong, Pjanic, Dembele

1

De jong po 117 min meczu gra lepiej niż Puig po 30

0

@PatrykGhost a oki, nie wiedzialem

0

Czemu Dest nie wejdzie na swoją pozycje tylko Firpo tam gdzie nie umie grac

0

Pjanic w końcu sie przydal

1

Griezmann w mur

0

Alba bez Messiego nie istnieje

1

@Damian11 XD, de jong?

0

Mingueza żółta i juz spompowany, a Dest dalej ława

0

@Bobski Co 4.8, a nie 4.6

0

Pjanic doskonała zmiana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?