1

Kurde coś te różne Dembele nie wychodzą

1

Czemu znowu nie gra Dest?

0

@BarcaInfo Dokładnie, powinno być 3:0 i po meczu, a za chwile bedzie jal z Dynamo

0

120 milionow to można chyba wymagać żeby strzelił karnego co? Zła pozycja? Problemy psychiczne?

2

@Fartlow to niech idzie do psychologa, a nie wychodzi na boisko człowieku.

0

NIE GRA NA SWOJEJ POZYCJI

0

@michal26 No i co z tego, wygrywa się konkretami, a nie staraniem się

0

3:0 powinno być i po meczu, a będzie jak z Dynamo

3

Pedri co podanie dał :ooo

1

Dembele pokazał mu jak się to robi

0

Klement co dał podanie do boku

1

Nie jego pozycja

0

GRISMAN nie gra na swojej pozycji dlatego nie strzela w bramkę

0

Bohaterem bramkarz w meczu u siebie, ze zdziesiątkowaną przez covid ukraińską drużyną i co to świadczy o zespole.

1

Griezmann to nieporozumienie.

0

Skąd on sie urwał haha ale broni dobrze to się liczy -.-

1

@BarcaKings965212 Teraz jest gruby i ledwo biega po tym boisku

0

@dafik85 przeciez to robi, o co ci chodzi?

1

Pjanic bardzo bardzo dobry mecz ale jak dla mnie zawodnik meczu to Pedri

1

Odeślijcie tego gościa do Sandencji Nowy Sącz

1

Pedri co robi na tym skrzydle

0

Dest na PO, Mendy i Vinicius nie mieli nic do gadania, a i gaz ma lepszy od Roberto i minąć potrafi. Roberto powinien być brany pod uwagę jako zmiennik ale w pomocy.

0

Po 3 pkt panowie, VeB!

1

@HERORICH2 Dostaniecie oklep i tak to się skończy

16

@Yosemite Anglia strasznie uciekła nam finansowo. 10. drużyna z pl ma więcej z praw telewizyjnych niż mistrz Hiszpanii niestety.

0

Barcelona czysta 1 w sobotę? :)

0

@Pilka_jest_okragla to nie była Slavia ?

0

To co dziś znowu 11 na 10 do momentu zejścia Griezmanna? Przed zmianą może znowu wyśle piłkę z 5. metra na piąte piętro trybuny.

2

Suarez > Griezmann, fakt nie opinia

1

Opłacało się sprzedawać Suareza, oszczedzili na "bensji".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?