0

Dobrze wiedzieć, ze broni Ederson

0

Sędzia był tragiczny w tym meczu. Pączek powinien dostać kartke w pierwszej połowie, a nie w 87. O doliczonym czasie nie wspomnę, poprawia sobie słuchawkę 3 minuty, a dolicza 4. Czyli bez tej sytuacji doliczył by jedną?

0

Gdzie można postawić na te kursy Marki?

11

@normasubiektywna wymieniłeś wszystkich pomocników którzy zapewne jutro wyjdą oraz napastników, Ameryki nie odkryles

0

@LuisSalvano Ty wiesz, że on ma zaraz 30 lat i to nie ten sam LS który od nas odchodził? Byłem za jego powrotem ale obecnie gdy gość zaczyna grac w stylu Messiego, nie jest już taki dynamiczny i potrzebny nam prawdziwy napastnik ściganie go za jakiekolwiek pieniądze to duży błąd. Może za rok za darmo, w tym roku bez sensu.

8

Może i Haaland się przekona, żeby jednak u nas grać. Sprzedać kilka złomów i znajdą się fundusze, a to inwestycja na lata :)

0

@BarcaInfo do tego Fati, Pedri, Araujo, Dembele(?). Fajna ekipa się tworzy. Haaland był by cudownym uzupełnieniem

0

Mingueza też świetny wstęp, cała drużyna super.

0

2.50 kursik od Betclica w super ofercie to był prezent od buka

0

Jeszcze dwie i ekipa pływacka może wracać trenować skoki do wody

0

Nie da się słuchać tych z canal +, ide na angielskiego strema

4

Rozumiem przed erą varu nabrać się na takie coś ale.. gdy masz wszystko czarno na białym, a ty i tak dyktujesz karnego zamiast żółtej za symulkę to powinieneś zostać zdegradowany do gościa stojącego z tablicą ile czasu sedzia doliczy do meczu.

0

Messi za darmo do city

2

"Real dominuje ten mecz" (Real jeden strzal w bramkę przez 45 min) chyba inny mecz oglądamy

0

Ale razi w oczy ta 9 na Martinie

1

@icon3520 od niego wymaga się strzelania bramek, po to tu przyszedł. Może i sobie grać super w obronie ale to nie jego główny cel

1

Ligi mistrzów w tym seoznie i tak byśmy nie wygrali, obecnie są mocniejsze zespoły, Bayern, City ale Pedri, de jong, Dest, Fati, Eric, Moriba, Araujo, dembele(?) Postarać się o Haalanda i za dwa lata wrócimy na tron Europy ! :)

2

Griezmann, Coutinho, Szaman, jest na czym zarobić, a taka 9 jak Haaland to inwestycja na kolejne 10 lat, a i tańszy z dwa razy niż Mbappe. Oby o niego powalczyli

2

Jutro dwie bramki do 60 min i PSG siądzie psycha, przypomną sobie o remontadzie. O awans będzie ciężko ale po meczu z Sevilla nie wszystko stracone.

12

Liverpool 6 porażka pod rząd na swoim stadionie. Ciężki teren.

3

Liverpool nie załapie się do top 4 w tym sezonie. Porażka :D

1

Chcą rywalki dla Nunes to niech spowrotem sprowadzają Cyborg

4

"Jeżeli dotyka palcami to możesz jeb.. i zaje...." ~ Petr Yan

3

Jedna z lepszych kart w UFC

3

@socha co zrobi kasjo? Pozamiata brawlera z UFC który miał 9 walk, 5 wygranych, 3 porażki i jeden remis. Gdy walczysz dla UFC każdą płaszczyznę masz na poziomie światowym. Kasjo nie ma nawet boksu na poziomie europejskim. Bił się z jakimś półamatorami. Norman nie był może topem ale mocnym średniakiem. Wygrał z polską gwiazdą Mańkowskim i przewalczył trzy walki z wielkim Gamrotem. Każda była prowadzona w stójce. Gadanie, że kasjo go pozamiata mówi tylko o twojej znajomości sportów walki.

0

Dziwne, że tylko 3 min doliczone

7

Ale ten Isak to drewno. Przyjąć dobrze nie potrafi

3

Ciekawe czy Real na treningach ćwiczy coś innego niż wrzutki na banie

0

@Robert1603 mi się nic nie tnie

2

@SteuerFreiMoney Jak wolisz żeby lider oddalił się jeszcze bardziej to już twoja sprawa. My nie potrafiliśmy urwać im punktów to nich to zrobi drugi raz Real.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?