1

Roberto wszedl i już bramka stracona :D

0

@POLAK12345 ta i obudzisz się wtedy

5

Fajne te interpretacje, jak im sie podoba

0

Dembele musi mieć jakiś mikro uraz

0

Żeby nie zabrakło tego jednego punktu

0

Fajne te zmiany

2

Ciężko grać bez napastnika i chociaż jednego skrzydłowego

0

O on gra jednak

1

Roberto na ratunek, jestem spokojny

0

Jak mozna tak karnego wykonać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Mental w piłce jest najważniejszy. Osobiście to więcej sportowej złości mam grając rekreacyjnie na orliku niż Barcelona w meczu z Granada który może przesądzić o mistrzostwie Hiszpanii.

0

Fotroll miał zwalke z Neymarka, ciekawe co teraz powie

0

Mistrzostwo wygrywa obrona, Pique daleko do swojego prime, a reszta to nieporozumienie.

19

Przecież to trzeba być upośledzonym, żeby tak przegrać mistrzostwo

0

Ostatnio Granada strzeliła bramkę na Camp Nou w 2012 heh

0

Miło się ogląda Neymara

0

Guardiola znowu przekombinowal. Masz dwie N na ławce, a grasz bez

0

@Criss18Barca nooo czekam na mecz Barcelony z mistrzem Wysp Owczych z zapartym tchem

33

W następnym sezonie meczami w otwartej telewizji powinny być mecze typu Slavia vs Dynamo czy Ferencvaros vs Cervana, zamiast np Juve vs Barca. Romantycy piłki nożnej z pewnością byli by zadowoleni

3

UEFA dalej będzie ruch.. kluby na kase :)

0

@tomek8756 ta i wtedy się obudzisz

0

@Barca-Messi10 nie ale Real nie wygrywa

1

No ta tyle co my w klasyku XDDD

0

@FcBforever221 5 min + 15 doliczonego

3

Kwestia interpretacji XD

0

@Quavosk z trybun?

1

@damianex10 frytki mają świetne

0

@adamt1996 takie mecze sie wygrywa, a nie gra spektakularnie. Spytaj Realu w finałach lm.

1

No Pep to czas na Mahreza, Silve i Gundogana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?