Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Niech Coutinho z ławy bacznie obserwuje jak się zapier.. po boisku
0
Kontrakt Araujo to priorytet
1
Gavi jak ty mi imponujesz, wiesz gdzie grasz i jak trzeba się starać
1
Jak ktoś jeszcze nie oglądał to polecam obejrzeć film na YouTube „Ja zbudowano i zniszczono potęgę Barcelony” na kanale Futbolove, kozacki film.
2
Coutinho powinien grać za paczkę fajek
5
Przecież to Koemana wina, widziałem, ze zmiana trenera nic nie da, no ale eksperci z la bambi cała winę zrzucali na niego, tutaj Klop do spółki z Guardiola by nie pomogli
0
Marc strasznie obniżył loty, może pora poszukać nowego bramkarza. Depay rusza się gorzej niż Suarez. Żaden trener z tej kadry by nic nie ulepił, Fati L4, Pedri L4, brak skrzydłowych, napastników, bocznych obrońców, w tym zespole nie ma nic poza perspektywicznymi pomocnikami i jednym dzikiem na obronie.
1
@PodkarpackiKibic onyks pozdrawia
0
Dembele fajnie się stara, puć do zmiany bo gramy w 10
0
Z puciem gramy 10 na 11
2
Araujo jesteś kotem
0
Chłop z Maroka ładnie szarpie na stronce
2
Wasz Riki Puć gra świetnie, dziwne, że nie dostaje więcej minut, ostatni w obronie, nic w ataku
1
Przecież tak jest zawsze, nic nie grają, a i tak coś z dupy wchodzi
0
@Yoshi94 No dał nam puchar króla wchodząc z ławki, gdzie Leo już wszystko załatwił
Edit, wszedł w 88 min, sukces jak nic
0
@Yoshi94 No faktycznie w ważnych meczach go nie będzie ale zrobi trzy akcje z ogórkami i można się jarac jaki to on dobry
0
Pasożyt Dembele, 80% sezonu na L4 i jeszcze oferta mu się nie podoba
2
Przecież ten gość to żart, 3/4 sezonu siedzi na L4 i jeszcze pensja mu nie odpowiada. Pasożyt wysoko się ceni jak na minuty spędzane na boisku
1
Mecz z Bayeren na wyjeździe o wszystko, fajnie
1
Chelsea, Napoli na 12 meczy stracone tylko 4 bramki :o
1
I co pewnie dalej myślicie, ze Dembele odpali ? Dać mu jeszcze szanse ? Za 3 miesiące zagra dwa mecze i znowu L4, oczywiście znowu znajda się obrońcy i komentarze typu „Ohh nie mogę się doczekać ataku Fati Depay Dembele” No nie doczekacie się, bo komar prędzej zrobi sobie coś poważnego niż zostanie piłkarzem. Gość jest kaleka i obciążeniem dla klubu
1
Bayern u siebie nas rozstrzela
0
Na 5 meczów wyjazdowych 3 porażki i 2 remisy, ładny bilans.
0
Barcelona vs Bayern 0:3
Borussia.M vs Bayern 5:0
Borussia.M vs Barcelona ?
1
Mogło być 1:0 jest 0:1
2
Przez kilka ostatnich lat taktyka było grajcie do Leo, on coś zrobi, Messiego nie ma to chłopaki w szoku, gruby w szoku
0
8 grudnia mecz z Bayerem na Allianz Arena, Robercik trochę sobie postrzela
0
@Djzordon Przypomnę, że ostatni klasyk wygraliśmy w 2019 z Messim Suarezem i Dembele w ataku, w niedziele wyjdzie Depay Luk de jong i Dest
78
3 pkt z ciężkim rywalem na ciężkim terenie z ciężkim trenerem
0
Może i lepiej, ze nie wyjdziemy z grupy. Mecz z City, Live czy PSG mógłby się skończyć dwucyfrówka