Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chłopy grają w jednym z najlepszych klubów w historii i nie przeszkadza im, że u siebie męczą się z drużyną która grała play offy o awans, jedna wielka żenada. 0 jakiejś złości sportowej.
1
Elche to nie byle jaki zespół, dobrze, że póki co mamy ten 1 pkt
3
Messi i Ter Stegen "Mamy jeszcze szansę". Chyba rozmawiali z chłopakami z Monaco :D
1
@macio_944 Szkoda, że Messi nie ma 25 lat
0
@LuisSalvano sts
0
@YoNoEntiendoNada z Alaves też bylo 1:1, a tu nagle 5:1 :o
0
@matirix20 1.60 Atletico, 4 Real, 4.50 Barca
0
@escarabajo ups zle przeczytałem
1
@matirix20 city faworyt 4.00, Bayern podobny, potem chyba PSG 6.50 i Live 7.00. Na Barce 150
8
@mcsarna znając szczęście Realu to zobaczymy ich w finale :D
1
@MarcelNJ11 ogarnij czym jest sarkazm i później wejdź na internety, o interpunkcji też nie zapomnij.
0
Jutro chłopaki strzelą 5 bramek Cadizowi i każdy zapomni o PSG
1
To co powrót Xaviego i Iniesty? Gorzej w środku pola nie będzie, a kreatywniej na pewno
0
Bądź co bądź podanie Verattiego przy bramce na 1:1 miód malina. Szkoda, że nasi pomocnicy nie są tak kreatywni.
0
@Elnuum co mu odpowiedział, bo nie jestem w temacie
1
Koledzy Dembele dalej mu mówią, że jest lepszy od Mbappe
0
@maatiixx no bez niego nie mamy co walczyć o puchar Gampera
1
Ciekawie wyglądał Busquets goniący Mpabbe :D Guardiola do spółki z Kloppem i Nagelsmannem z tego składu by nic nie ulepili.
0
Messiego nie powinno być na boisku od 15. minut
0
@elmayakos co ci zrobił Dembele w tym meczu?
6
@szymonex10 żeby nie wypadł z rytmu meczowego
0
Fajnie, że chłopaki postrzelali. Będą dobre nastroje przed PSG
0
Ulalal Messi belissimo
4
Messi niech zejdzie odpocząć, może Konrad niech wejdzie albo Dembele na 15 min
0
@Omoziu Gramy z finalistą ligi mistrzów i jednym z potentatów do końcowego triumfu, a nie z 16. drużyna La ligi
0
Z PSG nie będzie tylu szans. To co będziemy mieli trzeba wykorzystać, a nie jak w tym meczu, setka za setka i dwie bramki
1
Rudy zrób im trening strzelecki bo to jest porażka
0
Zaraz będzie 2:2
1
Na ten moment 9 pkt przewagi i mają mecze z Realem, Bilbao, Sevilla i Barcelona. Może jeszcze się uda wyszarpać mistrzostwo
0
@4drian0 no w sumie Messiego wina, że Umtiti zapomniał jak się gra