0

@abram3k Wystarczyło nie zamykać oczu i uderzyć obok, a nie w środek. Tragedia wykończenie, a nie boska interwencja. Chociaż + za ustawnienie sie.

5

Podniecają się interwencją, a po prostu trafił w niego

3

Ładna pilka od Emersona

1

@fenix1983 Messi odejdzie i będzie płacz, że walczymy o eliminacje do ligi Europy.

0

Wspaniały - Bartomeu, wybierz jedno.

0

Fajne specyfiki lecą w tym Turynie jak na takie pomysły wpadają

4

A może by tak do tego zamienic Fatiego na Ramseya i De jonga na Rabiota?

3

Jest Busquets, jest piłeczka i grają chłopaki. Sprzedaż powinna się zacząć od niego.

0

Na pewno jest jeszcze na świecie kilku trenerów marzacych o trenowaniu Busquetsa :)

0

Oczywiście 5-cio letni kontrakt dla Stuaniego. Tak na serio to słaba plotka. Nawet Bartomeu nie jest aż tak głupi.

2

@rayqi Paweł Brożek

0

Wiadomo jakie zmienne?

0

@4drian0 Zobaczymy jak potężny Brejtłejt będzie korzystał z podań Leo

4

Luis w tragicznej formie robi takie statystyki jak Benzyna w sezonie życia, najlepszy pilkarz Realu, złota pilka dla niego. Dopiero teraz zaczniemy za nim tęsknić.

0

@Ghotti O kurde zrobiłem błąd. Dobrze, że ktoś tak inteligentny jak ty mnie może poprawić.

5

@Arkon Skoro Mbappe kosztuje więcej od Messiego to znaczy, że jest od niego lepszy?

3

Może Bartłomełu niedługo sprzeda Fatiego za jakies 10 mln + 5 zmiennych. Bendom pieniądze na transfery.

0

@Hiroshima To samo pomyślałem

0

1 mln w zmiennych XD

2

Vidal i Rakitic odeszli za darmo, bo inaczej pieniądze które za nich dostaliśmy nazwać nie można, Suarez odejdzie za darmo to niech jeszcze spróbują oddać Busquetsa za darmo. Gość w pierwszym składzie to sabotaż.

0

Suarez dostaje połowę wynagrodzenia za sezon i odchodzi za darmo do Atletico, czyli będzie strzelał nam bramki za nasze pieniądze. Karykatura klubu.

2

Suarez będzie strzelać nam bramki za nasze pieniądze. Ten klub to mem.

2

@klopx Chodzilo mi o zwrotność, szybkość, a w fizyczności o posture

3

Busquets w pierwszym składzie to nieporozumienie. Gość motorycznie i fizycznie nie nadaje się do gry na najwyższym poziomie. Co z tego, że był technicznie lepszy od pomocnikow Live jak i tak zjedli środek pola w drugim meczu.

15

Hazard dzisiaj ladnie pogral

7

Jest Busquets jest piłeczka i grają chłopaki.

4

Za to Busquets to kupa mięśni. Mają podobną dysproporcje wagi do wzrostu ale to Puig się nie nadaje bo jest za malo fizyczny.

2

@escarabajo Ryzyko za "małe" pieniądze w porównaniu do Griezmanna za 120 mln może się opłacić. Kto wiedział, że Davies stanie się w tak krótkim okresie top 3 LO. Jak nie wypali to sprzedamy go za podobną sume i dużo nie stracimy.

53

120 mln na bezużytecznego Griezmanna to i teraz nie możemy sobie pozwolić wydac 60 mln na trzech perspektywicznych graczy. Tragedia.

0

Mbappe za rok do City + Messi za darmo. To by był potwór.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?