1

@BarcaInfo Borussia.M lepsza opcja, tam na pewno dostanie więcej minut.

0

I do tego myślą nad sprowadzeniem Neymara, Mbappe i De Bruyne. Na początku niech coś sprzedadzą, a później myślą o jakiejś inwestycji. Rakitic, Umtiti, Fripo, Coutinho, L4 chociaż jemu życzę jak najlepiej ale pewnie skończy się to jak zawsze, czyli 5 miesięcy pauzy, obym się mylił.

17

Te Sassuolo ogląda się bardzo przyjemnie

17

Kike Sętien - Real nie wygra wszystkich meczów do końca, Zidane - potrzymaj mi piwo mordko.

0

Podobno Bale dalej uczy się Hiszpańskiego

0

I jeszcze niech powie, że Real awansuje kosztem City :D

0

@Chakalaka Szakalaka

0

Może wymiana Fati na bardziej doświadczonego gracza jak Paweł Brożek? Co sądzicie, talent jest, doświadczenie i dobrze się zapowiada.

2

2.6k na kuponie, Inter 1 i Martinez nie trafia karnego :) należy się transfer do Sandencji, a nie Barcy

3

Trzeba odesłać spowrotem do szamana z Dubaju

0

Foden i De Bruyne świetne zawody, rudy to jest szef środka pola

1

@Lucassito myślą o tym jak odpali z ligi mistrzów?

3

@Lucassito Ta i wychodzą podstawową 11, zastanów sie czasem

0

City wlatuje jak w masło

2

Trzecia bramka dla City, pięknie zagrana akcja

2

@NeroTFP No i strzelił w tym czasie 70 bramek czyli dalej więcej niz to trio

4

@Avada Kedavra Sory mam życie i nie siedzę tu caly dzień

1

Neymar 186 meczy 105 goli 77 asyst - 88 mln
Griezmann Coutinho Dembele 235 meczy 54 gole 32 asysty - 390 mln :D

0

142 mln za Griezmanna, redaktorze ze sportu wstawaj, zesrałeś się.

1

@koksik2700 no i oczywiście wyciągniemy wnioski i poprawimy aie w następnym meczu

15

Z tych nie wypalow transferowych najbardziej szkoda Dembele, potencjał jest ogromny, na pewno szarpał by na skrzydle ale szczęścia do omijania kontuzji to chłopak nie ma :/

1

Vidal od 70 min ledwo biegal i nic nie wnosil ale gral dalej

0

Bartomeu w domu zaciera rączki w koszulce Realu

0

4 min hahahahahag

0

Czemu Vidal jeszcze gra

0

@Firestone Roberto wszedl

1

Costa jaki aktor hahahaha

0

Kurwa gdzie jest Var

0

Kocham te pojedynki biegowe Suareza XD

0

Busi piękna praca w obronie, tego sie tak nie docenia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?