Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo Borussia.M lepsza opcja, tam na pewno dostanie więcej minut.
0
I do tego myślą nad sprowadzeniem Neymara, Mbappe i De Bruyne. Na początku niech coś sprzedadzą, a później myślą o jakiejś inwestycji. Rakitic, Umtiti, Fripo, Coutinho, L4 chociaż jemu życzę jak najlepiej ale pewnie skończy się to jak zawsze, czyli 5 miesięcy pauzy, obym się mylił.
17
Te Sassuolo ogląda się bardzo przyjemnie
17
Kike Sętien - Real nie wygra wszystkich meczów do końca, Zidane - potrzymaj mi piwo mordko.
0
Podobno Bale dalej uczy się Hiszpańskiego
0
I jeszcze niech powie, że Real awansuje kosztem City :D
0
@Chakalaka Szakalaka
0
Może wymiana Fati na bardziej doświadczonego gracza jak Paweł Brożek? Co sądzicie, talent jest, doświadczenie i dobrze się zapowiada.
2
2.6k na kuponie, Inter 1 i Martinez nie trafia karnego :) należy się transfer do Sandencji, a nie Barcy
3
Trzeba odesłać spowrotem do szamana z Dubaju
0
Foden i De Bruyne świetne zawody, rudy to jest szef środka pola
1
@Lucassito myślą o tym jak odpali z ligi mistrzów?
3
@Lucassito Ta i wychodzą podstawową 11, zastanów sie czasem
0
City wlatuje jak w masło
2
Trzecia bramka dla City, pięknie zagrana akcja
2
@NeroTFP No i strzelił w tym czasie 70 bramek czyli dalej więcej niz to trio
4
@Avada Kedavra Sory mam życie i nie siedzę tu caly dzień
1
Neymar 186 meczy 105 goli 77 asyst - 88 mln
Griezmann Coutinho Dembele 235 meczy 54 gole 32 asysty - 390 mln :D
0
142 mln za Griezmanna, redaktorze ze sportu wstawaj, zesrałeś się.
1
@koksik2700 no i oczywiście wyciągniemy wnioski i poprawimy aie w następnym meczu
15
Z tych nie wypalow transferowych najbardziej szkoda Dembele, potencjał jest ogromny, na pewno szarpał by na skrzydle ale szczęścia do omijania kontuzji to chłopak nie ma :/
1
Vidal od 70 min ledwo biegal i nic nie wnosil ale gral dalej
0
Bartomeu w domu zaciera rączki w koszulce Realu
0
4 min hahahahahag
0
Czemu Vidal jeszcze gra
0
@Firestone Roberto wszedl
1
Costa jaki aktor hahahaha
0
Kurwa gdzie jest Var
0
Kocham te pojedynki biegowe Suareza XD
0
Busi piękna praca w obronie, tego sie tak nie docenia :)