Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
De Bruyne obecnie chyba najlepszy pomocnik na świecie, lewa, prawa noga, przegląd pola, świetny zawodnik
1
@Danny Gaucho Chiny stworzyły wirusa? Większej głupoty nie słyszałem. Na ich gospodarce odbiło by się to niemiłosiernie. Mają tak rozbudowane metropolie, że po prostu potrzebują tych ludzi do pracy, wypuszczając virusa i zmniejszając populacje narazili by się na straty w milionach jak nie miliardach. Kompletna bzdura.
0
@Danny Gaucho na korkach Neymara gdzieś znaczek dolara powinien być ale wyglądowo totalny kozak
3
@Danny Gaucho dlatego napisałem niektórzy, Messi dalej jest najlepszy, a Sergio to mózg naszej drużyny. Zobaczycie w rewanżu jego brak
6
Messi człapie, Sergio na sprzedaż, niektórzy zaczną ich doceniać jak w końcu oboje odejdą
15
Neymarowi chyba trochę przeszkadza brzuch, nie jest juz tak dynamiczny. Ogólnie zaczyna grać jak Messi, a nie jako skrzydłowy, trzeba się zastanowić czy sprowadzenie go w lato będzie dobrym ruchem. Po powrocie Cou i ewentualnym transferze będziemy mieli cztery "10"
0
Neymar czerwona czyli jednak pojedzie na karnawał :)
0
Zmiana powinna byc z 20 min temu
0
Do zmiany to powinien byc pierwszy Fati, Vidal juz dawno powinien wejść za niego
0
Więcej techniki mniej sily pani Griezmann
0
MATS to jest kocur
0
Chyba lepiej grac 4-4-2 bo Fati jest kompletnie bezproduktywny
0
Kto kupi gościa który zagra 5 meczów w trakcie sezonu za więcej niż 40 mln, ludzie wszyscy mają oczy i widzą co się dzieje, będziemy się z tym gościem męczyć do końca jego kontraktu, a on będzie pobieral miliony za kontrakt, leżał na L4 i gral na konsoli. Pecha ma ale nie każdy ma organizm stworzony do bycia sportowcem.
0
Co wy macie z tym Puigiem, gość popełnia takie błędy w obronie, że aż oczy bolą, na pewno jeszcze duzo musi popracować ale najlepiej na wypożyczeniu. Nasi "zarządzający" klubem powinni brać przykład z Realu, wypożyczaja zawodników do wcale nie słabych drużyn, ich polityka jest conajmniej trzy poziomy nad nami.
0
Ale glupi faul ..
1
Gdzie oni chcą się mierzyć z Realem, klasyk to będzie pogrom
5
Po co komu Neymar czy inny skrzydłowy jak Roberto bez dryblingu, przyspieszania czy odpowiednim balansem ciala może grać na skrzydelku
6
Śmieszne, jak Suarez gra to komentarze, że gruby, że powinien kebsa zjeść, a jak go nie ma to płacz
Live gniecie bo ma dwóch klasowych skrzydłowych, my nie mamy ani jednego który mógłby wyjść i zagrać w finale lm
0
Dembele jest lepszy od Nemyara ~ Bartomeu
6
@pluszek Jak by trzeba bylo to Live strzeliłby jeszcze jedną bramkę, a może nawet i dwie.
21
Zachowanie Messiego wobec Griezmanna jest żenujące, nie wierzę, że zawodnik taki jak Messi, nie widzi dobrze ustawionego kolegi
3
Smedo co zrobil
0
Jakaś fajna stronka z stremem totki vs city?
0
Miło się ogląda bocznych obrońców i prostopadłe pilki zawodników Lazio
1
@Coutinho007 Racja, poniżej 100 nie schodzimy.
1
Eriksen za 20 mln to jak za darmo ;) Szkoda, że my nie sprobowalismy.
0
A może powinni dać spokój zimą, uznać to jako sezon przejściowy i grac czym mamy, żaden topowy napastnik do nas nie przejdzie zimą, a bez sensu wydawac 60 mln na gościa który pogra pół roku. Może spróbować z Vidalem na 9, fajnie rozumie sie z Messim, potrafi uderzyć na bramkę, a w lato sprzedać co sie da, Coutinho poki Messi bedzie na boisku nie znajdzie sobie miejsca, Dembele, jeżeli jego sytuacja z kontuzjami nie poprawi sie do lata też powinien odejść, 130 mln i 3 lata adaptacji i czekania, aż odpali to trochę za duzo. Może kupic pomocnika który pogra z De jongiem na jeden kontakt, a nie rakitic czy Arthur ktory po 60 min oddycha rękawami. Pomyśleć nad Lautaro i prawdziwym skrzydłowym, a nie jego imitacja (Neymar). Na podstawie Live widać jaką robote robi skrzydłowy wygrywając pojedynek 1 vs 1, u nas oprocz Messiego który juz nawet nie gra na skrzydle nikt nie potrafi wygrać starcia 1 vs 1.
1
Słabo to się zapowiada, znając życie Dembele zaraz dostanie kontuzji, chociaż trzymam kciuki żeby tak nie było, Ansu jeszcze nie ten poziom żeby grac caly mecz, nic nie wnosi na skrzydle, Griezmann i pozycja na której musi grać mija sie z celem, priorytet latem sprzedac kilku zawodnikow i powalczyć o Neymara + Lautaro/ o Mbappe nie mówiąc bo to marzenie ściętej głowy. Od dawna nie widziałem u nas tak słabych skrzydłowych, a i Luis juz jest bliżej końca niz początku,
0
@Chaoss To Messiego wina, że reszta boi się uderzyć na bramkę?
0
Ktos wie czy Perez idzie do Romy z opcją wykupu przez nas?