Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Griezmann za Neymara był pięknym pomysłem xd
0
@kamapl85 I coś wynika z tego, że Griezmann, Fati byli wczoraj na skrzydle? Mieli jakiś wygrany pojedynek 1 vs 1? Zrobili jakąś różnicę przechodząc jednego/dwóch rywali? Nie widziałem ani jednej udanej próby dryblingu, a tak z innej beczki Neymar jako skrzydłowy zjada Dembele, Grizemanna i póki co Fatiego razem wziętych.
0
@kamapl85 Skoro lubisz oglądać jak Rakitic czy Roberto schodzą na skrzydło bo nie ma tam nikogo to już tylko i wyłącznie twoja sprawa.
6
Nasze skrzydła nie istnieją ale po co komu Neymar.
16
wstawaj stary, zesrałeś się
0
@barcelonaLM Człowieku Barcelona wygrała z mega słabym obecnie betisem tracąc przy tym dwie bramki, czym ty się podniecasz?
0
@tbas W meczach ligowych może i tak, ale w lidze mistrzow? Jestem pewny, że trema by ich zjadła całkowicie. Perez juz wczoraj pokazał jak w nerwowej sytuacji wykańcza sam na sam.
6
Rafinha na sprzedaż, Neymar zostaje w PSG, Coutinho w Bayernie. Na dembele nie ma co liczyc, ciekawie w sezonie będzie wyglądać atak Barcelony przy jakiejś nieobecności Leo. W meczu ze spadkowiczem ratuje nam dupe 16. latek (bardzo się cieszę, że strzelił bramke) co jest trochę śmieszne.
0
Dalej wmawiajcie sobie o "ciężkich wyjazdach" z Bilbao owszem, ale z Osasuna? Spadkowicz, jeżeli mieli by taką fortece u siebie nie spadli by niżej . Dalej tłumaczcie sobie, że Neymar jest zbędny. Nikt nie potrafił zrobić różnicy, a Griz miał chyba z dziesięć kontaktów z piłką. Tydzień temu wygraliśmy z bardzo słabym Betisem tracąc u siebie dwie bramki. Trzeci mecz pod rząd gonimy wynik. To jest tragedia, Liverpool czy city nie patrza czy wyjazd czy nie po prostu gniotą rywali jak walec.
5
Ogólnie to sportowo Neymar zjada Dembele w każdym aspekcie, drybling, robienie przewagi grą 1 vs 1, o grze kombinacyjnej nie wspomnę, Neymar czuje się w niej świetnie, a Dembele ma problem wykonać celne podanie. Jego odpalanie trwa juz trochę za długo i wydaję mi się, że jeżeli nie zmieni podejścia to nigdy nie "odpali", ale to tylko moje zdanie.
1
@Skaramuczi Przynajmniej Neymar po kontuzji od razu gra na pewnyn poziomie, a dembele po kontuzji kopie sie po czole dwa miesiące.
0
To są chyba jakieś żarty :D
3
@vangoor Ciężko jest pojąć, że Coutinho lubi grać na pozycji nr "10" czyli tam gdzie u nas Messi. Gdybyś wystawił Coutinho na pozycji Roberto miałbyś jednego zawodnika mniej w obornie, mają kompletnie inne zadania na boisku, a Cou na pomocy z Messim na boisku dublowali by sobie pozycje.
0
@BogFutbolu graliśmy jeden z najcięższych wyjazdów w sezonie, spokojnie z tymi przepowiedniami
1
Po co komu Neymar, Dembele odpali za dwa/trzy lata.
2
@Michallublin stępel metalowym korkiem na scięgno Achillesa?
1
Piąty faul Modrica na Suarezie i brak kartki, sędzia sobie jaja robi
0
@FCBCZESIO27 Szejk nie sprzedalby Mbappe za mniej niż 300 mln, a po drugie Barcelona juz miała okazję sprowadzić go, ale wybrała Dembele, po trzecie Mbappe jest fanem Realu więc transfer do nas byłby bardzo ciężki.
0
@kacperFCB_ Może i jest, ale zejście z prawej strony do środka i strzal z lewej nogi nie jest tak groźny jak atak z lewej strony, straci na jakości.
1
@fenix1983 Dybala nie gra w reprezentacji w jednym składzie z Messim, bo podwajają sobie pozycję więc na jakiej zasadzie mialoby działać to w Barcelonie?
0
Oby sprawdziły się plotki z transferem do Realu, będą mieli trzech LS, przejdzie za wartość około 200 mln, starszy i po kontuzjach. Z jego stylem bycia, dwa lata max + rozpierdziel w szatni Madrytu.
+ Poczekać z pieniędzmi do następnego okienka(kadre mamy dobra) i zobaczyć czy Gabriel Jesus jest do wyjęcia.
3
Rakitic/Semedo + Coutinho i 100 mln, kogoś chyba jeszcze % z Sylwestra trzymają. Sprzedać w najlepszym wieku bez kontuzji, a kupić starszego z kontuzjami za większą cenę. Jeżeli zgodzą się na taką propozycję to już będzie gruba przesada.
0
Coutinho + jakaś sumka pieniędzy jak najbardziej tak, ale kosztem Dembele już nie za bardzo. W ostatnich meczach sparingowych Dembele grał dość ciekawie.
13
Dembele mecz ma plus
1
Jeżeli Cou nie wejdzie na boisko to wydaje mi sie, że transfer murowany
1
Próba przyspieszenia w ataku, Suarez myk piłeczka do tyłu
0
@swiergol2 Ja wymieniłem tylko LS, ty wymieniłeś piłkarzy ofensywnych, to idąc tym tropem w Madrycie jest jeszcze nowy nabytek Jovic, Benzema, Lucas i Rodrygo. Mariano nie licze, bo on raczej nie ma szans. Więc jak by nie patrzeć, Real ma również wielu piłkarzy ofensywnych tak jak i my.
1
Nie wiem jak Zidane, a raczej Perez, bo to on pod presją kibiców chce sprowadzić super gwiazdę, chcą pomieścić Hazarda, Viniciusa i Neymara. Graja na tej samej pozycji, Vinicius nie odnajduje się na prawym skrzydle co stopuje w jakimś stopniu jego rozwój, a jak by nie patrzeć gość ma zagadki na dobrego grajka. Także nie widzę w składzie Realu miejsca dla Neymara.
3
Niezły Arkadiusz Zieliński
0
Suarez świetne uderzenie