Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Suarez tragedia
0
@TiReLL Ja podzielam zdanie ekspertów którzy jak widać mieli rację.
0
Coutinho nie pasuje do stylu gry Barcelony co mówiło wielu ekspertów przy jego transferze. Na skrzydle nigdy nie będzie grał wystarczająco dobrze, bo nie ma do tego predyspozycji, a jako pomocnik nie wytrzyma intensywności. Nie odnajdzie się w Barcelonie i nie ma sensu go trzymać. Sprzedaż bądź wypożyczenie wyjdzie i nam i mu na dobre. Takie moje zdanie.
11
Po co Neymar skoro ten trener gra z czwórką defensywnych pomocników. On dalej myśli, że prowadzi Bilbao i przy 1:0 trzeba bronić wyniku.
4
Griezmann na mega plus, świetnie się ogląda jego gre kombinacyjną na jeden kontakt. Malcom pokazał, że powinien dostawać więcej szans.
1
Chciałbym zobaczyć jak Puig wyglądał by w składzie z podstawowymi graczami, a nie Boategami. Gość ma papiery na bardzo dobrego pomocnika. Żeby nie obudzili się z ręką w nocniku trzymając go w rezerwach.
19
Przecież Neymar w zespole z Ronaldo się zagryzą
0
@BARCELONISTAnr1 Chodziło mi bardziej o ustawianie Roberto na każdej możliwej pozycji, PO, środek pola, a w meczu z Valencia taktyczny majstersztyk Ernesta (na skrzydle) jeżeli zawodnik nie ma predyspozycji grać na danej pozycji to wystawianie go tam się mija z celem, dodam, że na ławce był Malcom (nominalny skrzydłowy).
8
Transfer Neto zbędny, Roberto świetnie by się sprawdził na bramce...
1
Komentarz usunięty
6
Dobrze, że nie ma żadnej informacji o transferze Rakiety, bez niego nie ma co nawet myśleć o tryplecie ;)
0
Niech pomyśli żeby od czasu do czasu zagrać jakieś crosowe podanie, przydało by się
18
Nie rozumiem oburzenia niektórych tym, że Barcelona nie chce dac więcej pieniędzy de Ligtowi. Kiedyś Wojtek Szczęsny powiedział, że za zawodnikowi który dopiero aspiruje na to zeby kiedyś byc jednym z najlepszych placi mu się wielkie pieniądze to w końcu zaczyna go to niszczyć. Drabinka placowa musi byc utrzymana na jakims poziomie, a zawodnik który dopiero przychodzi powinien zacząć od mniejszej pensi, a dopiero jak zacznie pokazywać, że jest wart, dac mu podwyżkę a nie odwrotnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@slayer a może nie jest potrzebny? Jedyny gość który może wprowadzić na camp nou magie. Przy regularnej grze top 1 na swojej pozycji, potrafi położyć każdego obrońcę i zrobić różnicę. Dembele jego wielki następca jest wielkim niewypałem a Coutinho który gra na jego pozycji kopie się po czole
0
@MaTt_BarcaFan Skoro Barcelona chce kupic paru piłkarzy w letnim okienku to musi zarobic, Cillessen chciał odejść, a my będziemy potrzebować bramkarza, kupujemy go na ten sezon, a sprzedajemy naszego na następny żeby już miec zarobione 25 mln w nowym okienku, czego tu nie rozumieć?
8
@Marjando a może nie jest przeciętny? Gra na pozycji pomocnika a zachowuje się jak obrońca, 0 kreatywnej gry, nic do przodu tylko pilki do tylu, gdzie tu widzisz ponad przeciętność pomocnika jak tylko broni i nic nie potrafi z przodu?
0
@Dominikpiqe P$G / Wielki klub, wybierz jedno
1
@denis9401 Po to żeby przestać sprzedawać piłkarzy za grosze?
0
Byłem w 100% za powrotem Neymara do Barcelony, ale patrząc na jego styl życia i kontuzje które go zaczynają męczyć + wiek bo najmłodszy to on już nie jest, zaczynam wątpić w sens powrotu, chociaż patrząc na to jakimi emerytami Barcelona się interesuje to w porównaniu do nich jest on młody
1
@Qba2113 Mbappe i wtedy się obudzisz
1
Chciałbym zobaczyć Mbappe z Messim w ataku, pomarzyć zawsze można :)
2
Tragedia
Komentarz powinien zawierać od 15 do 20000 znaków.
4
@Blomqvist Suarez ? Człowieku nie wiem czy oglądałeś mecze Barcelony po jego przyjściu, ale po komentarzu sądzę, że nie. Więc odpal sobie pare i dopiero zacznij wypisywać głupoty
7
75 za busiego .. nawet bym się nie zastanawiał jak by się pojawiła taka oferta
3
Nie no bez żartów z tym emerytem Parejo
2
XD
Komentarz powinien zawierać od 15 do 20000 znaków.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MarioVeB! Oglądałeś chociaż jeden klasyk? Vinicius z ich super 9 robili z naszej obrony mielonke i przy większym szczęściu wygrali by te mecze, z nową krwią nie będziemy mieli tyle szczęścia:)
4
Nie przejdzie, jest zbyt ofensywny dla Valverde, a jak już to będzie siedział na ławce kosztem jakiegoś ŚPD