4

Z tym gościem Madryt w przebudowanym składzie, w następnym sezonie zgniecie nas jak mrówke, ale to tylko moja opinia :)

3

Od tygodnia wchodzę z myślą, że zobaczę właśnie taki nagłówek no i się w końcu doczekałem :)

3

Szkoda, że Klopp jest nie do wyjęcia :D

7

Nic dodać nic ująć, trafili z tym artykułem prosto w 10 ;)

0

Mbappe ostatnio mówił, że chce grać na pozycji 9. Sprzedać rakitica, suareza i Coutinho, dołożyć trochę gorsza i spróbować go sprowadzić, marzenie :) 

2

Nasz wuefista wystawia Roberto na skrzydle mając na ławce Malcoma. To co robi ten sabotażysta już dawno przestało być śmieszne, Valverde + Bartomeu chyba mają bliższe relacje skoro ten drugi nie widzi dalej problemu, a widzi go miliony ludzi na świecie ;)

13

Nie wiem czy to nie jest za bardzo ofensywny skład, wydaje mi sie, że z Parejo na boisku musimy wyjść pięcioma pomocnikami

2

Czyta ktoś jeszcze w pełni te żałosne wywiady broniące Valverde? Przecież tego się w pełni nie da przeczytać, te mydlenie oczu o zadowoleniu z klubu, czasem lepiej nic nie mówić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I oby ostatnim Valverde na stanowisku trenera Barcelony

1

Ma rację, musimy czuć się dumni bo znowu zostaliśmy pośmiewiskiem roku w lidze mistrzów, tytuł obroniony, la liga z realem bez formy wygrana, jest się z czego cieszyć :)

0

4

Coutinho ofensywny, de jong/arthur neutralny, busi/vidal defensywny, z przodu messi dembele i ktos za suareza + zmiana trenera, tak to powinno wyglądać w następnym sezonie

2

Czyli to przypadek, że przy tym trenerze Coutinho, Dembele i Malcom nie przypominają siebie z poprzednich klubów?

2

Dla jego dobra, przy tym trenerze zastanowił bym się czy warto iść do Barcelony, Valverde zniszczył potencjał Coutinho, że aż przykro jest patrzeć jak się męczy na boisku,
Coutinho nigdy nie byl i nie będzie Neymarem, ale nasz trener widocznie tego nie widzi

65

I pozostało czekać na komunikat, że Barcelona żegna się z Valverde

2

Faktycznie wygrana la ligi z realem który kopał sie po czole caly sezon jest powodem do dumy, w tym sezonie liga mistrzów jak i europy pokazały jaki jest poziom drużyn w la lidze :)

10

To chyba dobrze, będziemy mogli wyjść pięcioma obrońcami i czterema defensywnymi pomocnikami z Messim na szpicy, środek pola będzie nasz, a Messi sam wygra mecz :)

1

Trochę zdziwiłem się, że nie wyszliśmy z pięcioma obrońcami, z Eibarem nigdy nic nie wiadomo

26

Gdyby na ławce byl jeszcze jakiś defensywny pomocnik to pewnie zagrali by formacja 4-5-1 z Messim z przodu żeby przypadkiem nie nadziać się na kontry Eibaru

2

Sprzedać Ivana, Coutinho, Valverde i dołożyć pare grosza do transferu Neymara, gość jest niesamowity i robi dużą robotę jak messi ma gorszy mecz :)

1

Barcelonie brakuje Neymara który brał ciężar gry na siebie gdy Messi miał trochę gorszy mecz, sportowo jest nie do zastąpienia, fakt nie opinia :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Wygrana ligi i pucharu króla z realem który jest cały sezon bez formy to faktycznie powód do dumy, nie Valverde tylko Messi zdobywa trofea, a z nim w składzie to i Nawałka mogłby prowadzić ten klub :)

1

To jest magia Kloppa, potrafi wydobyć 150% z zawodnika przeciętnego i zrobić z niego zawodnika genialnego, po przyjściu do nas widać różnice klas trenerów

18

Czyli zarządowi odpowiada przegrywanie co roku najważniejszego trofeum i cieszy wygrywanie ligi z realem który jest bez formy, wystawiając defensywnie drużyne w pierwszym meczu sezonu z Alaves w obawie o kontry ich dwóch napastników, żałosne :D

1

Sprzedać Coutinho, Rakitica + Valverde i zainwestowac w Mbappe + Pochettino

0

W niedziele grają

0

Pod okiem Kloppa może wyszedł by z niego drugi Alves :)

0

Coutinho jest ofensywnym pomocnikiem, Valverde by grał najchętniej 5-3-2 z trzema defensywnymi pomocnikami więc tak średnio jest dla niego miejsce w środku pola :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?