7

Olmo 4 miesiące bez kontuzji, w ferworze wiosennej walki o wszystko pozostało jakby niezauważone.

0

@Filipem Jeśli ogarną zastępców to czemu nie, ale Frankie 60mln to minimum.
W transfer Holendra jednak nie wierzę, jemu tu dobrze i raczej się nie ruszy.

0

@Arden Jeśli nie będzie drogiej 9tki to można pokusić się o lepszego LS.

11

Trzmiel i jego wróg naturalny Trzmielec. Wielce ciekawy film o tym owadzie, którego spotykamy na co dzień, a nie zdajemy sobie sprawy jaki jest kumaty.

2

@heniusss Zawsze mówiłem, że kluby od szejków to jedno wielkie błoto, nie ma znaczenia czy to PSG, czy City. Zawsze kibicuję przeciwko nim, oprócz sytuacji kiedy grają z Realem. Zainfekowały rywalizację budowaną od dziesiątek lat w piłkarskiej Europie i zepsuły rynek transferowy.

21

Klasyk na sobotę.

0

@LAMC_10 Spoko, wkręciłem się rok temu. Ale trzeba samemu konstruować liquidy z longfilli lub aromatów + nikotyna z akcyzą, bo gotowce są w tej chwili w cenie nieakceptowanej przez kogokolwiek palącego więcej niż trochę. Lobby tytoniowe zrobiło swoje i sprzęt wraz z liquidami podrożał okrutnie.

6

No ciekawe, bardzo ciekawe jak się rozwinie ta sytuacja z napastnikami na kolejny sezon. Kupowanie jakiś placków ligowych typu Sorloth oznacza wydanie pieniędzy bez podwyższenia jakości w ataku. Sakiewka niezbyt pokaźna, a puszczenie 30 mln po nic chyba nie jest interesem klubu w tym akurat okienku, w którym potrzeba hajsu na więcej wzmocnień.

1

@MirusAmisz Raczej się promuje pod następny podpis i wypłatę gdzieś tam lub nawet tutaj.

0

@norbi77 Kupić by go można, ale jak podpisze cyrograf własną krwią, że da się spławić za podobną kwotę, jeśli już nie będzie potrzebny.

0

@Gaucho To chyba jakaś nowa zasada w piłce.

3

Czasem mam wrażenie, że Lewy lubi taką surową Barcę, kiedy muszą grać "normalną" piłkę i wszystko nie dzieje się tak szybko. Więcej dośrodkowań i mniej cudowania.

1

W tym meczu doliczyć 8 minut, to trzeba chyba bardzo chcieć.
Mecz bez emocji zmienił się w trzy bramki i dreszczowiec pod koniec.

0

Roony potrafi dobrze odegrać w poprzek boiska.

0

Nie za bardzo wiem czym tłumaczyć taką padakę w kreowaniu akcji.
Mecz na wtopę 1-0 jak dotąd. Lewemu nawet obok głowy piłka nie spada, nie mówiąc nic o dokładnym dośrodkowaniu na strzał.

4

Jane Birkin
Brytyjska piosenkarka i aktorka, w późniejszych latach także scenarzystka i reżyserka. W początkach swojej kariery stała się ikoną rewolucji seksualnej lat 60.

2

A jak tam wasze dziewczyny?

3

Bum!

3

Miałem jednego co zjadał ogórki i kapustę z gołąbków.

0

Jakoś się nie klei ta jego wypowiedź, chyba że robi przedbiegi do transferu, bo chce zarobić kosmiczną kasę i puszcza oko do klubu, żeby powoli szukał następcy.

1

Piękny dzień, meczyk wieczorem, zero stresu.
Nawet rodacy w żabce zupełnie spokojni, ale tutaj trzeba by poczekać
z oceną do wieczora, bo jak wpadają z dziewczynami kupić procenty, to z automatu przechodzą w tryb bojowy i robi się gęsto.

0

@Filipem 10 mln za piłkarza wartego przynajmniej 15mln, to piękna cena.
Ktoś tam musi grać w zapasie na prawym skrzydle.

1

Arab chyba z budki na łeb spadł jeśli myśli, że za taką kwotę kupi Raphinhe. Barcelona nie musi sprzedawać najważniejszych zawodników, chyba że ktoś naprawdę ekstra zapłaci.

0

Dzień bez Zondy dniem straconym.

0

Chwilami widzę koszmar Rashford, Sorloth i obrońca.
Flick da radę.

4

@Dari0G Ten kraj to mafia urzędowo-sądowniczo-policyjna, która hoduje Polaków jak wydra ryby z odgryzionymi płetwami, żeby było na później. Zastrasza, w latach 90tych nawet zabija, żeruje na podatnikach i generalnie ludziach z rodzinami mających małe dochody, całkowicie uzależnionych od usług tego mafijnego projektu. Rzygam tym państwem, a po przejściu przez "wolne" sądy i więzienia, mam tylko jedno odczucie - żal, że nie udało mi się zmontować życia za granicą z dala od tych gnoi wysysających sok z obywateli.

4


"Dziś już to wiemy i mogę to stanowczo powiedzieć: do rozbicia przestępczej grupy, jaką była Zondacrypto nie była potrzebna żadna specjalna ustawa o kryptoaktywach. Wystarczyło prawo karne.

1. Zondacrypto została założona przez przestępców dla przestępców do okradania Polaków.

2. Wiadomo o tym co najmniej od 2020 r. i reportażu @MichalFuja
na temat powiązań założycieli giełdy. Wtedy ściganie przestępców stojących za Zondą powstrzymał Zbigniew Ziobro.

3. PiS nie zwalczał Zondy bo mu się to nie opłacało. Ale co od 2024 r. robił rząd Tuska? Serio mamy dziś uwierzyć, że w dwa lata gangsterzy okradli Polaków na miliard złotych a teraz Tusk i ABW wykpią się jakąś napisaną na kolanie notatką o ruskiej mafii sprzedaną zaufanemu dziennikarzowi? Polacy to nie sekta Silnych Razem, nie kupią takich bzdur.

4.Dziś ujawniamy, że Kral od 2024 r. kradł pieniądze klientów Zondy i transferował je do banku na Łotwie. Do walki z tym oszustwem służby Tuska też potrzebowały specjalnej ustawy? O tym co wcześniej robiły służby PiS, to nawet mi się nie chce gadać. Pan Wąsik i Kamiński powinni zniknąć z życia publicznego po tym wszystkim. I byłaby to dla nich i tak minimalna kara."

1

Rozrywki rockmanów na emeryturze.

2

Zawodnik z dobrą kontrolą piłki i dodatkowo kreatywny bardzo by się przydał w razie kontuzji Pedriego. Nie jest jeszcze taki stary. Problem w tym, że pomocników trochę mamy i "trudny" budżet.

0

Do Chelsea nawet nie ma kogo upchnąć od nas, żeby obniżyć koszt.
80 mln + zmienne wymagające bardzo konkretnych liczb, żeby dobić do tych 90-100.
Może miałoby to sens.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?