RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ gówno gra ten Bayern, wczorajszy mecz lepiej się oglądało.
0
Jakieś dziwne ujęcie z tej głównej kamery, boisko małe się wydaje.
Trochę jak na małym stadionie w jakiejś Pampelunie.
0
Puszczenie za rok wolno zawodnika wartego 30mln (jeśli podpisze) to kiepski interes. Nie wierzę, że Barca tak zrobi. Przedłużą go, a potem najwyżej jak będą lepsi to posiedzi na ławce sezon i się sam spławi. Młody, zdrowy, gra w repce, ma liczby, zapłacone 60mln, dobrze gra z ławki i nie marudzi - kto puszcza za zero takiego piłkarza.
5
Matura z odbezpieczonym granatem.
4
To idealny transfer do Barcy, tutaj lubimy połamańców. Jest ich już kilku w galerii sław.
3
To szybko się zniechęca, okienko za 2 miesiące i jeszcze trzeba coś sprzedać.
Pewnie jakieś bzdury. Z drugiej strony mam jakieś poczucie, że ten Włoch tu nie trafi, bo Barca nie przetrawi wydania 60-70mln na stopera. To nie w naszym stylu, do tego w okienku nastawionym na wzmocnienie ataku.
6
Kingsize dla każdego.
0
@kuz Potrzeba trafić z jakimiś dwoma magikami w ofensywie, przy tym jeden to musi być potwór piłkarski. Przy tym stylu grania i braku pieniędzy pozostaje tylko upolowanie kolejnej przyszłej gwiazdy.
0
Alvarez chyba był niewidzialny w tym meczu, ale granie w AM to nie granie u nas.
Jak chce coś wygrać poza 3 miejscem w lidze i CdR raz na 10 lat, to niech robi zadymę i zawija się do Barcelony za 75 mln.
1
@Gary Może, ale to wszystko i tak zależy od tego, kto ma większe plecy w systemie.
1
@pt9 Trochę ma, ale tylko trochę. Dzisiejsza niechęć do rodzicielstwa to efekt synergiczny wielu czynników. Zmiana kulturowa gloryfikująca sukces finansowy/zawodowy, a nie posiadanie rodziny, wysoko postawiona poprzeczka przez dobrze zarabiających, która u ludzi bez lepszej perspektywy powoduje strach społeczny, wyłączenie kościelnej maszynki do robienia dzieci, lewicowe pranie mózgu na bezdzietność, wszechobecna gloryfikacja seksu czyli "chcę być ładna do 50tki", złe doświadczenia oglądania styranych własnych rodziców pracujących po 12h za 300zł w firmie jakiegoś postkomucha w latach 90tych (ewentualnie u Niemca na budowie).
No poszło, że tak powiem "z odbicia" - część na serio nałykała się ideologii, a część ma słabą perspektywę. Państwo tak naprawdę nie ma kasy pomagać, bo 500plusy i jakieś tam dodatki nie wystarczą jak dzieciak choruje, a NFZ leży i kwiczy od zawsze.
Ilość gotówki jaką wydają moi znajomi czy rodzina na dwójkę dzieci, żeby to było na poziomie, jest zatrważająca.
1
@Bykunn Tego dowiemy się w procesie. Pod wpływem koksu powinien dostać 5-12 lat, maksymalny wyrok to 20 lat. Jeśli go uratują od kilkuletniego więzienia to będzie wał jak uj.
4
Czekamy na kolejny możliwie najłagodniejszy wyrok dla pana adwokata.
Przebieg zdarzenia: Prowadzone przez Michała C. BMW dachowało po zderzeniu z taksówką, która zajechała mu drogę. Rozpędzone auto wpadło na chodnik, uderzając w dwoje pieszych – starsze małżeństwo.
Obecność narkotyków: Badania toksykologiczne wykazały, że adwokat znajdował się pod wpływem kokainy w momencie zdarzenia.
Ofiary: Potrącona 77-letnia kobieta doznała ciężkich obrażeń i po kilku miesiącach zmarła w szpitalu. Drugi z pieszych, sędzia w stanie spoczynku, również odniósł obrażenia.
Zarzuty: Prokuratura oskarżyła Michała C. o nieumyślne spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym oraz prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających. Grozi mu kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.
Kontrowersje zawodowe: Po wypadku media informowały, że kancelaria adwokata współpracowała z państwową spółką (GP Baltic), a on sam miał pracować w państwowej instytucji.
Status prawny: Akt oskarżenia został skierowany do sądu w czerwcu 2025 roku. Według najnowszych doniesień z maja 2026 roku, proces w tej sprawie ma się wkrótce rozpocząć
1
@blakkudium Weźmiemy za 100mln, jak odpali w kolejnym klubie.
0
@lucca87 De Jong nigdzie się nie ruszy, jemu tu dobrze jak u Pana Boga za piecem.
1
Klub w takim stanie finansowym nie pozbędzie się dobrego rezerwowego niewiele za niego dostając. Chyba że jednocześnie trafi się niedroga, ale wyraźnie lepsza opcja. Dodatkowo jest już zgrany z systemem.
3
@Arkon Na wszechobecne niemilstwo rodaków do siebie, agresje drogową i zmiany pór roku, które zawsze fatalnie przechodzę. No i oczywiście dramat w polityce.
1
@Arkon Michnik opowiadał się za włączeniem byłych elit PRL do nowego systemu.
W więzieniach siedziało wielu ludzi, nie każdy jest od razu bohaterem. Co do Poczobuta, to przetrwanie w białoruskim więzieniu jest samo w sobie wyczynem bohaterskim, ale tak patrząc po prostu po ludzku. A czy jego działalność na Białorusi miała jakieś większe namacalne korzyści, to trzeba by się głęboko zastanowić. Na pewno trzeba było mieć jaja, żeby tam siedzieć, robić to co robił i ryzykować życie. Pytanie ile on jeszcze pożyje, bo ludzie czasem wychodzą po kilkuletnim piekle, ale organizm swoje dostał i nie dają rady.
3
@blakkudium Olmo do Arabii i bierzemy.
7
Olmo 4 miesiące bez kontuzji, w ferworze wiosennej walki o wszystko pozostało jakby niezauważone.
0
@Filipem Jeśli ogarną zastępców to czemu nie, ale Frankie 60mln to minimum.
W transfer Holendra jednak nie wierzę, jemu tu dobrze i raczej się nie ruszy.
0
@Arden Jeśli nie będzie drogiej 9tki to można pokusić się o lepszego LS.
11
Trzmiel i jego wróg naturalny Trzmielec. Wielce ciekawy film o tym owadzie, którego spotykamy na co dzień, a nie zdajemy sobie sprawy jaki jest kumaty.
2
@heniusss Zawsze mówiłem, że kluby od szejków to jedno wielkie błoto, nie ma znaczenia czy to PSG, czy City. Zawsze kibicuję przeciwko nim, oprócz sytuacji kiedy grają z Realem. Zainfekowały rywalizację budowaną od dziesiątek lat w piłkarskiej Europie i zepsuły rynek transferowy.
21
Klasyk na sobotę.
0
@LAMC_10 Spoko, wkręciłem się rok temu. Ale trzeba samemu konstruować liquidy z longfilli lub aromatów + nikotyna z akcyzą, bo gotowce są w tej chwili w cenie nieakceptowanej przez kogokolwiek palącego więcej niż trochę. Lobby tytoniowe zrobiło swoje i sprzęt wraz z liquidami podrożał okrutnie.
6
No ciekawe, bardzo ciekawe jak się rozwinie ta sytuacja z napastnikami na kolejny sezon. Kupowanie jakiś placków ligowych typu Sorloth oznacza wydanie pieniędzy bez podwyższenia jakości w ataku. Sakiewka niezbyt pokaźna, a puszczenie 30 mln po nic chyba nie jest interesem klubu w tym akurat okienku, w którym potrzeba hajsu na więcej wzmocnień.
1
@MirusAmisz Raczej się promuje pod następny podpis i wypłatę gdzieś tam lub nawet tutaj.
0
@norbi77 Kupić by go można, ale jak podpisze cyrograf własną krwią, że da się spławić za podobną kwotę, jeśli już nie będzie potrzebny.
0
@Gaucho To chyba jakaś nowa zasada w piłce.