RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdyby nie wymagania finansowe, to gdzieś jeszcze by znalazł miejsce do gry w LM.
2
Zobaczymy jak to będzie wyglądać. Z punktu widzenia USA ma to sens.
0
0
@Szklaner Ta laska to Krista Allen. Zagrała główną rolę w niegdyś bardzo znanym filmie erotycznym Emannuelle (chyba 7 części). Swojego czasu to była absolutna gwiazda i seksualny dar niebios dla męskich istot ziemskich. Oldskulowy typ urody z dawnych lat.
12
Dziękujmy polityce za Giertycha, dostarcza dużo rozrywki.
2
Rudy dalej gra swoje przedstawienie dla przedszkolaków.
8
Odejdzie rok przed końcem kontraktu za 10mln.
Nie martwcie się, jeszcze tylko 4 lata XD.
0
@BORO_12 Powolny Eric biegający za strusiami pędziwiatrami po skrzydle?
Dość dziwny pomysł. Widać chęć oszczędzania na napastników, zaklejanie dziury.
5
Omawianie przyszłości:
"nigdzie się nie ruszamy, chcemy walczyć o wszystko"
Koniec spotkania.
2
@Kgorecki2500 Oni nie chcą pełnoskalowej wojny z NATO, bo to by im zdemolowało ekonomicznie państwo. Zagrożenie to atak na Estonię, a potem na nas, jeśli się zaangażujemy. Bardziej drony, intensywna wojna hybrydowa - w ramach udowodnienia, że Amerykanie tu nie przyjdą z pomocą. To nie będzie ich wiele kosztować, drony tanie, Estonia praktycznie na rzut beretem. Wystarczy tylko chcieć.
2
Swoją drogą ciekawe kiedy skończy się obecna wojna. Naród nad Wisłą przyzwyczajony do poczucia bezpieczeństwa, które daje niekończący się konflikt na Ukrainie, a przecież kacap nie wygląda jakby chciał zwijać czułki po podpisaniu rozejmu.
0
@Gaucho Ten to chyba do czegoś jest potrzebny księgowym bardziej niż trenerowi.
5
Dobry typ, stopa ułożona, kleju w bucie wystarczy, trzyma się na nogach, umie na dziewiątce i nawet jeszcze więcej. Zawsze pozostaje pytanie "czy podoła", ale to dotyczy każdego transferu. Ryzyk-fizyk, tani nie będzie. Z drugiej strony, może właśnie w tym środowisku pokaże najwięcej.
0
@Eto'o9 R10 Gdyby kosztował normalne pieniądze, był generalnie do wyjęcia i nie żądał gwiazdorskich zarobków, to Barca by pewnie po niego poszła. Choć nie jestem pewien jak z jego charakterem, nie każdy schowa nóż do kieszeni na zawsze, bo przechodzi do Barcelony. Więcej chyba było takich, którym się nie zmieniło za mocno po zmianie klubu.
1
@Arden Prywatnie zlewam temat, nie moja sprawa kto z kim co robi. Gorzej jeśli weźmie się pod lupę podejście ludzi z tej grupy do państwowości i spraw z tym związanych. Obecna neo-lewica w kolorach eko-tęczowych to nie moja bajka, a im więcej dostają głosu i przestrzeni, tym bardziej szerzą swoją zakłamaną propagandę.
0
Najmłodsza matka urodziła dziecko w wieku 5,5 roku.
2
PO tam nie potrzebują?
Mamy jednego dbającego o styl, lekko chimeryczny, ale weźmie się w garść w nowym klubie.
4
Król z Księcia w Nowym Yorku, Król Lew ( głos Mufasa), Thulsa Doom z Conana Barbarzyńcy, Głos Vadera w Gwiezdnych Wojnach.
Zmarł w 2024 z powodu powikłań w cukrzycy typu 2.
0
@PatrykBarca
1. Isak
2. Wirtz
Szczególnie Wirtz, bo wydawał się magikiem.
Isak to taki trochę niepewny typek.
1
Obciąża budżet, a niewiele daje. Zabiera miejsce w składzie.
Puściłbym nawet za 20mln, o ile będzie szansa na kogoś w zamian.
2
@MesQueUnClub_87 Obecnie trzeba filtrować wiadomości/oferty. Wszystko co chce maila, pisze na whatsapp leci do kosza, większość szybkich wiadomości po wystawieniu oferty to scam. Ale są też gorsze kwiatki. Ogłosiłem dwie gitary - zadzwonił jakiś typ, zarezerwował obie na 2 tygodnie, że niby przyjedzie z jakiegoś pier..nego Płocka i weźmie na miejscu.
Ja głupi odrzucałem przez te 2 tygodnie inne oferty kupna, a ten gnojek już się więcej nie odezwał i nie odbierał. Przeanalizowałem sobie potem całą naszą rozmowę i stało się jasne, że zrobił sobie jaja, bo od początku coś mi nie grało z jego gadką. Może to jeden z tych, którzy chcieli wyłudzić dane, zrobił mnie w uja w ramach zemsty za zablokowanie.
0
"Informacja, że Stany Zjednoczone nie wyślą batalionu artylerii dalekiego zasięgu, wywołała szok w stolicach europejskich — większy niż powinien — i po raz kolejny uwypukliła ogromną lukę w potencjale Europy w zakresie precyzyjnych uderzeń na duże odległości.
Europejskie arsenały dalekiego zasięgu i uderzeń głębokich są niewystarczające . Działania mające na celu ich uzupełnienie są powolne, a wiarygodne harmonogramy zbrojeń sięgają lat 30. XXI wieku. Nie musi to jednak być przesądzone. Państwa europejskie zachowują trzy wiarygodne ścieżki szybkiego zbrojenia w obszarze uderzeń głębokich:
Nabycie systemów ukraińskich
Nabycie dostępnych na rynku rozwiązań spoza Ukrainy
Przyspieszenie programów rozwojowych w zakresie działań zapobiegających wypadkom
W tym poście omówione zostaną wszystkie alternatywy."
https://missilematters.substack.com/p/beggars-cant-be-choosers-three-pathways?r=33bpl&utm_medium=ios&triedRedirect=true
"Europa bez amerykańskiego parasola dalekiego zasięgu – co dalej?
"Świetna analiza Fabiana Hoffmanna, doktoranta z Oslo Nuclear Project i fellowa CEPA (Center for European Policy Analysis), eksperta od technologii rakietowych i europejskiej obronności. Pokazuje trzy realne ścieżki:
Ukraina: drony o zasięgu 1500+ km, sprawdzone w boju, tanie, gotowe do eksportu.
Europa: holenderski Destinus (Ruta, 800 km, dostawa w 6 miesięcy) i MBDA.
Crash programy: Land Cruise Missile (Francja) – realnie około 2028.
Czasu jest mało. Decyzje muszą zapaść teraz."
5
Ferran zostaje, a że praktycznie nie ma kogo wyciągnąć z tych mocniejszych, to pewnie skończy się kimś typu Muriqi/Sorloth.
1
@blakkudium Alvarez mi wygląda na gościa, który się sam załatwi jak Harry Kane w Tottenhamie. Najlepsze lata kariery przesiedzi bez realnej walki o większe trofea, bo jest zbyt poukładany, żeby się postawić i wymusić transfer do klubu na miarę jago talentu. Jeśli Barca kupi napastnika to ewentualnie zostanie mu tylko PSG na kolejne lata, bo wątpię, że chciałby wracać do EPL.
0
@tbas Kounde wyglądał momentami jakby wiedział, że się stąd zabiera.
0
Lewy miał w tym meczu jakieś bardziej sensowne zagranie? Chyba nie.
5
"Sznepfica" XD. Giertych jako autorytet w TVP.
Szuflandia ma się dobrze, brakuje tylko Polo Cockty, bo Nadszyszkownik Kilkujadek
zdaje się istnieje. Tylko na wrotce jeszcze nie jeździ, ale kto wie, jeszcze wszystko przed nami. Zdradziliście, wymusiliście, nadużyliście.. ale jesteście na liście.
0
Zapomniałem, że on niebawem skończy 38 lat. Patrząc po wieku to jednak czas na emeryturę tzn. granie w ogórkowej lidze.
1
@MessiForeverTheBest To jest bezsensowna argumentacja, bo posiadanie dzieci nie czyni kogokolwiek bardziej kompetentnym w takiej dyskusji. Bycie rozwodnikiem - zupełnie normalna rzecz. Akurat w temacie zrozumienia teraźniejszego klimatu społecznego w naszym kraju, są to dość zorientowani rozmówcy.
1
Ten temat już był nie raz poruszany. Polacy nie zaznali wielkich wojen domowych czy wymyślonych przez siebie totalitaryzmów - "złe" głównie przychodziło z zewnątrz.
Brak traumy masowego wyrzynania się na przestrzeni dziejów, paradoksalnie po części jest odpowiedzialny za nie wytworzenie się mechanizmów obronnych, mających przeciwdziałać wewnętrznemu konfliktowi. Bo po prostu tego w wystarczająco drastycznej formie u nas nie było. Może to trochę zaskakujące patrząc na poziom zacietrzewienia, ale nigdy nie byliśmy sławni z bycia narodem, który lubi wzajemnie się zabijać w skali makro.