RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Życie w bańce jest wygodne, nic nie musisz kumać.
2
@Michall99 Na razie to pewnie interesujemy się Alvarezem i Pedro. Skończy się ten temat i dopiero będą nowe propozycje, ale coś nie za dużo info było Oyarzabalu. Może być tak, że będą szukać jakiegoś taniego dryblasa, żeby miał inny profil od Ferrana.
4
Przejażdżka RR-ką.
0
Piękne jazie chłop łowi.
2
Z cyklu "dziwne zabawy odrzutowcem".
https://zero.pl/news/katastrofa-lotnicza-w-idaho-dwa-wojskowe-odrzutowce-rozbite-na-pokazie
1
@Safrani Staram się nie myśleć o tym, że mnie tam nie będzie.
5
Jak nie ma opcji to brałbym Oyarzabala. Jeśli nie masz pomysłu i pieniędzy, to kup sprawdzonego ligowca. Przynajmniej na pewno odrobi swoje i nie będzie niewypałem. W Rashforda na 9 nie wierzę, on jest zbyt nonszalancki z formą i nie specjalnie umie tam grać.
Możliwe, że będzie klecenie z niczego, bo klub nie przeskoczy ceny 100 mln, a z braku opcji poza Alvarezem i Pedro trzeba będzie improwizować, ale bez pakowania się w jakiś głupi naciągany finansowo transfer.
4
Taką 9tkę to sobie można za max 50 baniek kupić z braku laku, a nie rozbijać bank na średniego napastnika, którego głównym atutem jest południowa zadziorność.
1
@kubix05 Teraz to by się pozabijali o grille i parkingi.
0
@Criss18Barca Sushi, tatar, śledzie, surowa papryka, krewetki, flaki
0
Ręczna rakieta piorun produkowana ręcznie.
7
Wolne sądy.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kopci się jak cholera.
0
Poza Alvarezem i João Pedro nie ma pomysłów na realnych porządnych atakujących.
Zostają odpadki ligowe z hiszpańskiej.
1
Drony nad Kacapią.
https://wydarzenia.interia.pl/ukraina-rosja/news-atak-dronow-w-obwodzie-moskiewskim-nie-zyja-cztery-osoby,nId,23478880
1
@Arkon Gra o Tron
2
@Arkon Queen, Aeorosmith, The Rolling Stones, Led Zeppelin, Deep Purple, Guns N' Roses, Nirvana. Generalnie nie lubię typowych krzykaczy rockowych i hard rockowych.
Kojarzy mi się to z muzyką dla nastolatek, chociaż jakieś tam utwory z tych kapeli by wybrał do słuchania.
5
Może i dobrze, cena bardzo wysoka, a pewnie przy dobrym pomyśle można znaleźć tańszy transfer pasujący do sposobu gry. Jeden akurat ten obrońca i tak nie zbawi całej gry defensywnej, bo i tak będziemy grać równie ryzykownie.
6
Trochę się tego nazbierało.
0
@partymaker De Jong to taka pacynka klubowa do zręcznego odbijania piłki.
Tylko trochę drogo kosztuje utrzymanie jak na tak leniwego pomocnika bez błysku.
0
@Encore Conor i Holloway w półśredniej? Obaj chyba za dużo jedzą.
1
@Dankho94isback Moim zdaniem trzeba iść do przodu, Lewy już nie popchnie Barcy do lepszej gry i sukcesów w LM. Byle kupili kogoś sensownego.
1
@Adran360 Nie chciałbym być na miejscu matki BNT.
Swoje zrobił, mógłby już dać sobie spokój.
0
Lecimy.
3
Zębata babcia.
"Marta ma już 96 lat i jest najstarszym zwierzęciem w europejskich ogrodach zoologicznych
Wykluła się 16 maja 1930 w nieistniejącym już ogrodzie Reptile Jungle w Slidell w stanie Luizjana. Do Płocka dotarła 19 sierpnia 1960 dzięki Tadeuszowi Wągrowskiemu mieszkającemu w Stanach w odpowiedzi na prowadzoną wówczas w Płocku Akcję Krokodyl, która polegała na zbiórce książek dla argentyńskiej Polonii.
"W drodze na Florydę małżonka inż. Wągrowskiego, pani Władysława, doszła do wniosku, że jednemu aligatorowi będzie smutno. W niedługim czasie popłynęły do Płocka na pokładzie m/s Generał Bem gratisowo dwa piękne aligatory Marta i Pedro. Nie wypada mówić o cenie podarku, ale tu zrobimy odstępstwo od zwyczaju. Kosztował on inż. Wągrowskiego około 1000 dolarów".
Pedro niestety nie przypadł Marcie do gustu i wyjechał do Wrocławia. Kandydata z Czech też odrzuciła i od tej pory prowadzi życie singielki oraz spełnia się jako gwiazda ZOO Płock.
I jako krokodyl Herman w Hydrozagadce."
0
@Encore Piłka go nie interesowała, atak w nogę. Karny oczywisty.
0
Bardzo szkoda, że raczej nie ma pieniędzy na wypłatę. Taki piłkarz za darmo to prezent, pewnie grałby więcej niż się na dzień dobry wydaje. Szczególnie że Pedri i Olmo czasem znikają przez kontuzje, a Casado może odejść z klubu.
1
@BORO_12 Tego Godtsa z Ajaxu powinni zaklepać na okienko za rok. Lepszy Rashford niż nic, ale lepiej jakby w zarządzie ktoś miał dobre oko i znalazł coś bardziej przyszłościowego i pasującego do stylu gry.
0
Ponad 110 kilo Pereiry wygląda przerażająco.