RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro Mieszasz rzeczywistość epoki nowożytnej z epoką tzw. historii najnowszej.
Potop to była wojna między państwami, a Wołyń to ludobójstwo, czystka etniczna.
Poza tym monarchie XVII wieku to daleka przeszłość. Rzeź Wołyńska miała miejsce niedawno, a na dodatek państwo ukraińskie czci w obecnych czasach ludzi odpowiedzialnych za tą masakrę i nie zamierza jej państwowo uznać za ludobójstwo.
Rozumowanie jakie przedstawiłeś to przedszkole, nie ma to sensu wobec dzisiejszego sporu.
0
@valdeq On raczej chce grać niż siedzieć.
2
@Arkon Zawsze kibicuję przeciwko klubom podlanym ropą, chyba że z Realem grają.
Nawet jakby tam Messi z Iniestą trenowali, to dla mnie są to i tak jakieś obrzydliwe twory piłkarskie. Precz z przywilejami.
0
@urbipl Kounde i de Jong straszą w tym zestawie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@TridenteMSN Wykluczone to jest raczej pozostanie Alvareza w klubie, w którym nie chce grać. Naturalnym zapasowym pomysłem jest chyba Pedro, ale Chelsea go nie odda. Poza nim nie ma realnych opcji, które mają ręce i nogi, więc brałbym Oyarzabala.
Jedyny problem z nim byłby taki, że Obaj z Ferranem to nie topka napastników, a przecież mieliby dopiero co podpisane kontrakty na lata.
1
AM będzie pluło i kopało zanim dojdzie do podpisu, pewnie będzie
nerwowa mini-saga. Po tych wpisach na ich koncie raczej nie mogą już grzecznie
oddać nam swojego grajka, sami weszli na ścieżkę wojenną i nic tu łatwo już nie pójdzie.
0
Były redaktor naczelny Gazeta.pl.
3
@Kgorecki2500 Kumpel mnie nauczył, żeby zawsze mieć stówkę schowaną między etui a telefonem, mega dobry wynalazek dla nienoszących portfela. Polecam.
4
Alvarez nie kupiony, a tu koniec internetu.
0
@robsons23 Oyarzaball pewnie by chciał grać a nie siedzieć, więc przy takim tłoku to oni chyba kupią na 9tkę kogoś na ławkę.
2
Konate to tak na zapchanie dziury w obronie np. za Araujo.
Jako filar defensywy to raczej nie za bardzo.
0
2001 rok, szybko zleciało.
IN-GRID - Tu Es Foutu.
3
Ale tam mają ekipę.
"polski chłop, który nawet czasem pojedzie do Paryża i zajrzy do Luwru, obudził się w 2026 i dowiedział, że artyści mają trochę inny zawód niż górnik, rolnik czy przedsiębiorca. i że niekoniecznie jest on obliczony na hiper zysk, choć może przynieść krajowi większą chwałę niż jego krowa czy myjnia przy chacie. i że artyście państwo też może pomóc, tak jak górnikom, rolnikom czy przedsiębiorcom, a nawet księżom, choć ci to już naprawdę nic nie robią. tym bardziej, że tych artystów, którzy otrzymają pomoc jest mało. i tym bardziej, że czwartą dekadę państwo wyrabia dobrobyt, jakiego nigdy chyba w swojej historii i leży w Europie, gdzie także rzeczy tacy sami artyści mają zapewnione od kilku dekad. ale nie, polski artysta musi cierpieć i żyć w nędzy, bo to uszlachetnia i... nie budzi zawiści:)"
1
@Roobo Ciekawe kto by tam chciał iść z obecnej Barcy, która najlepsze ma przed sobą.
1
@frostiman90 Zapewne będzie transfer jakiegoś nie za drogiego stopera, ale być może później. Skoro budują ekipę pod wygranie LM, to raczej z obecnym pakietem nie bardzo. Jedna kontuzja Cubarsi/Maldini i przy rozdupconym Duńczyku zostajemy z kimś z pary Araujo/Eric na stoperze. To samobójstwo by było.
0
@Nazio_87 50, ale to takie bieda strzyżenie, bo mi nie zależy.
Przez ostatnie 3-4 lata zdrożało dwukrotnie.
0
Który to, bo na pierwszy rzut oka nazwisko pasuje do każdego?
3
Poskładałem to do kupy i jasno wychodzi, że zarząd Barcelony chce przykryć tym
szaleństwem transferowym sprawę ustawy dla artystów Cienkowskiej.
0
Ładnie naj..ało komentarzy.
100-105 mln i zmienne do max 120, tak mi się wydawało wcześniej i chyba jest to
zgodne z wartością rynkowo-medialną zawodnika. Za wymuszony transfer dopłaca się ekstra.
5
Kwiaty, dobry interes.
0
@beter2 Nie wiadomo, może tego tego Silvę podpiszą. Będą jakieś odejścia podobno.
Poza darmowym Bernardo trudno sobie wyobrazić, żeby Barca była w stanie kupić kogokolwiek o zbliżonym profilu.
0
No i w pizdu wylądował.
1
@Lanosss Wielce użyteczna nitka.
7
UPA z medalem. Rzygać się chce.
"Około 80–100 tysięcy zamordowanych Polaków na Wołyniu i w Galicji Wschodniej w latach 1943–1945. Najczęściej cytowane są liczby:
40–60 tys. na Wołyniu,
20–40 tys. w Galicji Wschodniej,
kilka tysięcy na terenach dzisiejszej Polski."
"Od kilku do kilkunastu tysięcy żydowskich ofiar działań OUN-UPA i współpracujących nacjonalistów ukraińskich.
UPA uczestniczyła m.in. w mordach na Żydach ukrywających się po likwidacji gett oraz zabijała Żydów uciekających z obozów i lasów. Wcześniej wielu członków ukraińskiej policji pomocniczej służyło Niemcom przy eksterminacji ludności żydowskiej, a później część z nich zasiliła szeregi UPA."
0
Jak tak dalej pójdzie, to zabierzecie nam 2 miesiące plotek transferowych.
Zostanie nam emocjonować się węszeniem za stoperem/PO.
2
Podsumowanie.
1
Wszystkie Ryśki to fajne chłopy.
6
Outkast zagląda z przeszłości.
1
Tego młodego z Levante niech ogarną i wypożyczą, dobrze się zapowiada.