2

@Comentateiro Mieszasz rzeczywistość epoki nowożytnej z epoką tzw. historii najnowszej.
Potop to była wojna między państwami, a Wołyń to ludobójstwo, czystka etniczna.
Poza tym monarchie XVII wieku to daleka przeszłość. Rzeź Wołyńska miała miejsce niedawno, a na dodatek państwo ukraińskie czci w obecnych czasach ludzi odpowiedzialnych za tą masakrę i nie zamierza jej państwowo uznać za ludobójstwo.
Rozumowanie jakie przedstawiłeś to przedszkole, nie ma to sensu wobec dzisiejszego sporu.

0

@valdeq On raczej chce grać niż siedzieć.

2

@Arkon Zawsze kibicuję przeciwko klubom podlanym ropą, chyba że z Realem grają.
Nawet jakby tam Messi z Iniestą trenowali, to dla mnie są to i tak jakieś obrzydliwe twory piłkarskie. Precz z przywilejami.

0

@urbipl Kounde i de Jong straszą w tym zestawie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@TridenteMSN Wykluczone to jest raczej pozostanie Alvareza w klubie, w którym nie chce grać. Naturalnym zapasowym pomysłem jest chyba Pedro, ale Chelsea go nie odda. Poza nim nie ma realnych opcji, które mają ręce i nogi, więc brałbym Oyarzabala.
Jedyny problem z nim byłby taki, że Obaj z Ferranem to nie topka napastników, a przecież mieliby dopiero co podpisane kontrakty na lata.

1

AM będzie pluło i kopało zanim dojdzie do podpisu, pewnie będzie
nerwowa mini-saga. Po tych wpisach na ich koncie raczej nie mogą już grzecznie
oddać nam swojego grajka, sami weszli na ścieżkę wojenną i nic tu łatwo już nie pójdzie.

0

Były redaktor naczelny Gazeta.pl.

3

@Kgorecki2500 Kumpel mnie nauczył, żeby zawsze mieć stówkę schowaną między etui a telefonem, mega dobry wynalazek dla nienoszących portfela. Polecam.

4

Alvarez nie kupiony, a tu koniec internetu.


0

@robsons23 Oyarzaball pewnie by chciał grać a nie siedzieć, więc przy takim tłoku to oni chyba kupią na 9tkę kogoś na ławkę.

2

Konate to tak na zapchanie dziury w obronie np. za Araujo.
Jako filar defensywy to raczej nie za bardzo.

0

2001 rok, szybko zleciało.
IN-GRID - Tu Es Foutu.

3

Ale tam mają ekipę.



"polski chłop, który nawet czasem pojedzie do Paryża i zajrzy do Luwru, obudził się w 2026 i dowiedział, że artyści mają trochę inny zawód niż górnik, rolnik czy przedsiębiorca. i że niekoniecznie jest on obliczony na hiper zysk, choć może przynieść krajowi większą chwałę niż jego krowa czy myjnia przy chacie. i że artyście państwo też może pomóc, tak jak górnikom, rolnikom czy przedsiębiorcom, a nawet księżom, choć ci to już naprawdę nic nie robią. tym bardziej, że tych artystów, którzy otrzymają pomoc jest mało. i tym bardziej, że czwartą dekadę państwo wyrabia dobrobyt, jakiego nigdy chyba w swojej historii i leży w Europie, gdzie także rzeczy tacy sami artyści mają zapewnione od kilku dekad. ale nie, polski artysta musi cierpieć i żyć w nędzy, bo to uszlachetnia i... nie budzi zawiści:)"

1

@Roobo Ciekawe kto by tam chciał iść z obecnej Barcy, która najlepsze ma przed sobą.

1

@frostiman90 Zapewne będzie transfer jakiegoś nie za drogiego stopera, ale być może później. Skoro budują ekipę pod wygranie LM, to raczej z obecnym pakietem nie bardzo. Jedna kontuzja Cubarsi/Maldini i przy rozdupconym Duńczyku zostajemy z kimś z pary Araujo/Eric na stoperze. To samobójstwo by było.

0

@Nazio_87 50, ale to takie bieda strzyżenie, bo mi nie zależy.
Przez ostatnie 3-4 lata zdrożało dwukrotnie.

0

Który to, bo na pierwszy rzut oka nazwisko pasuje do każdego?

3

Poskładałem to do kupy i jasno wychodzi, że zarząd Barcelony chce przykryć tym
szaleństwem transferowym sprawę ustawy dla artystów Cienkowskiej.

0

Ładnie naj..ało komentarzy.
100-105 mln i zmienne do max 120, tak mi się wydawało wcześniej i chyba jest to
zgodne z wartością rynkowo-medialną zawodnika. Za wymuszony transfer dopłaca się ekstra.

5

Kwiaty, dobry interes.

0

@beter2 Nie wiadomo, może tego tego Silvę podpiszą. Będą jakieś odejścia podobno.
Poza darmowym Bernardo trudno sobie wyobrazić, żeby Barca była w stanie kupić kogokolwiek o zbliżonym profilu.

0

No i w pizdu wylądował.

1

@Lanosss Wielce użyteczna nitka.

7

UPA z medalem. Rzygać się chce.

"Około 80–100 tysięcy zamordowanych Polaków na Wołyniu i w Galicji Wschodniej w latach 1943–1945. Najczęściej cytowane są liczby:
40–60 tys. na Wołyniu,
20–40 tys. w Galicji Wschodniej,
kilka tysięcy na terenach dzisiejszej Polski."

"Od kilku do kilkunastu tysięcy żydowskich ofiar działań OUN-UPA i współpracujących nacjonalistów ukraińskich.
UPA uczestniczyła m.in. w mordach na Żydach ukrywających się po likwidacji gett oraz zabijała Żydów uciekających z obozów i lasów. Wcześniej wielu członków ukraińskiej policji pomocniczej służyło Niemcom przy eksterminacji ludności żydowskiej, a później część z nich zasiliła szeregi UPA."


0

Jak tak dalej pójdzie, to zabierzecie nam 2 miesiące plotek transferowych.
Zostanie nam emocjonować się węszeniem za stoperem/PO.

2

Podsumowanie.

1

Wszystkie Ryśki to fajne chłopy.

6

Outkast zagląda z przeszłości.

1

Tego młodego z Levante niech ogarną i wypożyczą, dobrze się zapowiada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?