RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Robale.
0
Za takiego gorącego kartofla jak Alvarez zazwyczaj bierze się gotówkę.
0
Bastoni i Sorloth/Muriqi. Chyba że Lewy zostanie to zamiast napastnika kupią LS.
Nie bardzo sobie wyobrażam, skąd mieliby mieć hajc na więcej. Szkoda, że obecnie nie ma ciekawych piłkarzy z końcówką kontraktu, darmowy transfer do ataku byłby mile widziany.
0
Chciałbym zobaczyć jakiegoś jakościowego piłkarza do ofensywy, bo obrońca i jakieś transfery bez wartości dodanej do ataku nie zmienią diametralnie naszego położenia w porównaniu do obecnej sytuacji. Z przodu musi być ściana ognia, a nie jeden sam przeciw wszystkim.
0
@BORO_12 Takie sztywne placki na 9tkę to ten sam poziom co resztki Lewego. Po co dodatkowo płacić za prawie to samo? Rozumiałbym gdyby Robercik się skończył, klub nie ma kasy, więc kogoś z łapanki musiałby wstawić.
1
@ViscaelBarca2007 Nie ma wystarczającego ognia w ofensywie, żeby nadrabiać stracone bramki i dodatkowo wałki sędziego.
0
Hajc trzeba wydać, a cholera wie czy więcej z nich by było pożytku niż z Lewego.
Na pewno mają lepszą baterię, tylko ciekawe jak im idzie "gra w tłoku".
10
Hymn Ligi Mistrzów bym dopisał.
8
Pasuje?
0
No i mamy swojego napastnika z najwyższej półki, w końcu doinwestowany atak ma nadrabiać problemy tworzone przez wysoką linię obrony. Inna sprawa, że kompletnie nie ma kogo kupić za średnie pieniądze. Przełknąłbym, jeśli znajdą dobrego LS, bo w zdrowie Raphinhi kompletnie nie wierzę.
1
Kupić za rok i wypożyczyć do La Liga.
0
Są chętni?
6
Trudna noc naczelnika.
https://x.com/arktos0/status/2044808523108753817
0
@Herato Moim zdaniem nie, bo nie jest robotyczny. To bardziej lepsza wersja Neymara. Cyborgi były tylko dwa, do tego nakręcane rywalizacją między sobą.
0
@kubix05 To trochę jak walka dorosłego z dzieckiem, marne emocje.
0
Dwumecz pokazał, że to resztki Lewego. Chociaż wcale się nie zdziwię, jak za drobne zostanie ze względu na rodzinę i możliwość walki o wygranie LM. Ja bym go jednak pożegnał jeśli kupimy napastnika, bo za rzadko wnosi coś konkretnego od siebie.
Nie byłbym zaskoczony jeśliby utrzymał obecny poziom przez kolejne 3 lata, ale wyżej to już nie przeskoczy, a Barca potrzebuje czegoś więcej niż dobrego meczu od święta.
0
@Gibbon_FCB Tam jakiś szaman dobry pracuje, zawsze przeciwnik coś spartoli albo sędzia dopomoże. Level max, jeśli chodzi o te sprawy w historii piłki.
0
@Michal1975 Czemu zaprzecza?
Real ma mocny skład, ale nie gra jakiś cudów. Stylem gry nadrabiają sporo.
Szybki atak/kontra z dobrymi technicznie zawodnikami to nie jest kick and run w stylu starego słabego Liverpoolu. Efektywny system z perfekcyjnie dobranymi szybkobiegaczami (z piłką) z mega dobrym wykończeniem pozwala przekulać się przez trudnych rywali, co nie przeszkadza sędziemu lekko ich dopchnąć jak mają problem. Trochę się też zapomina, że oni mimo wszystko mają pieniądze i mocną kadrę, ale zamiast tego ofensywnie używać to czają się jak pi..dy przez większość meczu, a potem kontra.
0
@Safrani Myślę, że do większości fanów zmiany władzy na Węgrzech niewiele z tego dotarło, głównie dzięki naszym mediom przedstawiającym Orbana jako prorosyjską onucę i antyukraińskiego pionka, a zwycięstwo opozycji jako antidotum na cały ten problem.
6
Nie wiem, ja tam widziałem Real który znowu był bardzo bliski wygranej i to mając jakiegoś trenera z łapanki plus dołek w lidze, a grali z bardzo mocnym Bayernem.
Camavinga zachował się trochę głupio, ale kto mógł przypuszczać, że sędzia w takim meczu przy remisie da trochę przez pomyłkę czerwo za jakąś pierdołę.
Oni mają bardzo dobrze zmontowany skład i styl gry pod puchary, tylko chwilowo farcik się skończył (chociaż patrząc na numer wykręcony prze Neuera to nie do końca), a sędzia zamiast lekko pomóc jak to onegdaj bywało, tym razem dał po uszach. Wraca do bramki Courtois, jakiś transfer i za rok i heja po kolejną LM.
0
@gumaz Myślałem, że to mi z PiSu przelewają, zdecydujcie się w końcu na spójną linię oskarżenia.
5
Szybki coming out.
https://x.com/CDzwoni/status/2044492571137708249
3
@Guillegavira Duńczyka to tam chyba nikt już nie liczy do składu. Jego jakby nie ma.
7
Jakiś pajęczak w Realu, dokładniej mutant.
2
@lucas/catalan Tu się nie gra z kontry, a nuż dryblas cos strzeli.
2
@esem91 To jest tylko takie odczucie, jak będą wszyscy zdrowi to będziemy ich cisnąć. Są groźni jak u nas jest dołek formy i kontuzje.
0
@Natalia12345 Jak się gra na lagę szybki atak, to sobie można nadrabiać braki.
Tylko to gówniana piłka do oglądania.
7
Jednak da się dać dwie żółte, bo już myślałem, że przepisy się zmieniły.
0
@barcelonaLM Właśnie miałem to napisać.
1
W Bayernie ktoś nie dorósł do gry z Realem, nie wiem, może ich treneiro.
Kompletnie nie kumają "ducha gry" białych.