RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@lucas/catalan Tu się nie gra z kontry, a nuż dryblas cos strzeli.
2
@esem91 To jest tylko takie odczucie, jak będą wszyscy zdrowi to będziemy ich cisnąć. Są groźni jak u nas jest dołek formy i kontuzje.
0
@Natalia12345 Jak się gra na lagę szybki atak, to sobie można nadrabiać braki.
Tylko to gówniana piłka do oglądania.
7
Jednak da się dać dwie żółte, bo już myślałem, że przepisy się zmieniły.
0
@barcelonaLM Właśnie miałem to napisać.
1
W Bayernie ktoś nie dorósł do gry z Realem, nie wiem, może ich treneiro.
Kompletnie nie kumają "ducha gry" białych.
0
Nie wiem jak tam z kasą miejscem w FFP, ale nie widzę wczorajszego meczu z Lewym zamiast Ferrana. Liczyłem, że Robercik skumulował formę na wiosnę, a tu nic z tych rzeczy.
Z tego sezonu zapamiętam go za gol głową w Oviedo w trudnym momencie jesienią, ten bark z AM, bramkę w Super Pucharze z Realem i hattrick z Celtą.
No i te dwa zmarnowane karne. Trochę jakby przygasł wraz z upływem sezonu.
Niewiele od siebie w dwumeczu z AM.
2
Gdyby sędzia wykonał swoja pracę sprawiedliwie w pierwszym i drugim spotkaniu, to nie byłoby potrzeby pisać tego artykułu, nawet grając tym co obecnie mamy.
Żadne treny żałobne nad brakiem jakości w ataku (również moje własne) nie przesłonią mi stronniczych występów kadry sędziowskiej w tym dwumeczu, bo bez tego to my cieszylibyśmy się z awansu. Tak że tym razem to te gnidy są winne, a nie Ferran na dziewiątce.
10
Chciałbym to zobaczyć w odwrotnej sytuacji w naszym polu karnym, pewnie byłaby analiza VAR przez 5 min i karniak jak dzwon.
2
@Hubertusk Ja widzę jedno od jakiegoś czasu, w LM sędziowie dymają nas jak chcą.
Tego gówna nazbierało się sporo. Część spotkań to jakaś karykatura sędziowania.
Nie da się wygrywać, kiedy w meczach bliskich 50/50 arbiter zabiera ci karnego albo unika dania czerwonej przeciwnikowi. Część kibiców wypowiada się jakby żądali, żeby Barca zawsze miała 2 gole zapasu do przodu, bo sędzia może nas skręcić. A skoro tych dwóch bramek przewagi nie mamy, to rzekomo sami sobie jesteśmy winni.
2
Na pocieszenie pozostaje nam, że i tak trudno by było wygrać ten puchar przy obecnym stanie kadrowym i takim systemie gry. PSG czy Bayern by nas linczowali jeszcze skuteczniej niż Atletico, korzystając z okazji jakie daje wolne pole za plecami naszych obrońców.
0
@kanver_ Moim zdaniem jeden uj, i tak w 10ciu nie dalibyśmy rady w dogrywce.
0
@lucas/catalan Dwa letnie okienka, na raz się tego nie zrobi.
0
Przy takim sędziowaniu jakoś nie widzę tam wygranej nawet bez kartki Erica.
1
@Messiah10 Z takim pasjonatem zabiegów medycznych na LS to my daleko nie zajedziemy w pucharach. Przyczyny są bez znaczenia, nie ma zawodnika i taka jest prawda. Wymieniłbym na zdrowszy model póki jest dużo wart, chyba że przyjdzie rasowy zmiennik.
2
Ciekawi mnie czy Flick zagra czwarty sezon, jeśli za rok odpadniemy np. mając kontuzję Yamala albo jakąś szalenie ciężką drabinkę. Moim zdaniem zespół będzie w pełni doinwestowany i gotowy dopiero na sezon 2027/28, pytanie czy on do tego czasu wytrzyma nerwowo. Teraz dostaniemy jakiegoś obrońcę i kogoś do przodu, ale hajc na domknięcie systemu będzie dopiero za ponad rok. Nie ma na to okienko worka kasy, więc wzmocnienie kadry zajmie raczej dwa.
Obecnie to ciągle jest gra ponad możliwości kadrowe.
Ja nie uważam, żeby samo kupno obrońcy jakoś fundamentalnie nas wzmocniło, bo gramy ryzykownym systemem, w którym przeciwnik będzie nam często strzelał gole. Musimy to po prostu nadrobić atomową ofensywą i jak najbardziej da się to zrobić, tylko trzeba mieć napastnika potwora i zawsze dostępnego bardzo dobrego LS. Przy wyrównanej kadrze i jeszcze lepszej ofensywie nawet ten pierd#%@* gnój z gwizdkiem nie dałby rady nas powstrzymać.
0
@robsesh Tak ci się wydaje, on sieje wiatr w końcówkach meczów, kiedy można trochę zaryzykować, obrońcy są zmęczeni, a przeciwnik nie ma sił. W ligowej młócce nie błyszczał. Dobry Joker, powinien częściej wchodzić na ostatnie minuty.
3
Przecież on się ku..va odbił od tej ręki jakby miała 220V.
0
@Hawajczyk Nie zgadzam się z tym co piszesz - w tak napiętych meczach, gdzie praktycznie masz 50/50, decydują niepodyktowane karne i brak kartek.
Pamiętam jak Real był ciągnięty w LM właśnie w taki sposób, tylko lekko go dopychali brakiem karniaków przeciwko nim, a to spalony, a to nie gwizdnięta ręka. Sędzia robi cię w jajo praktycznie jedną decyzją o braku czerwonej dla Alvareza w pierwszym meczu, tutaj znowu brak karnego na Olmo. Nie da rady awansować mając arbitra przeciwko sobie.
0
Zaczęła się nowa era gwizdania czerwonych ostatniemu obrońcy Barcy za cokolwiek.
Będą się kłaść jak Mbappe w polu karnym, jak tylko będzie kontakt z goniącym stoperem, zamiast próbować utrzymać się na nogach i wykorzystywać sytuacje bramkową. Cwel z gwizdkiem dał zły przykład i to zachęci kolejnych napastników.
0
@partymaker A co ma Lewy robić, jak on nie ma dryblingu? Duża dziewiątka leży i kwiczy jak masz 10-ciu obrońców w polu karnym. Spadnie coś na głowę albo nie. Co do Rashforda sie zgadzam, wypad do EPL, bawi się z obrońcą jak 2 minuty do końca zostało.
5
W dogrywce byłoby trudno w 10tkę, ale jak się chce awansować w takich meczach to Araujo nie może walić nad poprzeczką piłki na wyrównanie w ostatniej minucie.
Jakby to Lewy był, to by go w Barcelonie linczowali przez miesiąc.
Szkoda, mam poczucie, że sędzia nas skręcił w tym dwumeczu. A Atletico nic wielkiego nie grało i to poza sędziowaniem mnie boli najbardziej. Dali sobie wjeżdżać i nie pressowali nas zbytnio.
Farta to my nie mamy kompletnie w tych pucharach, wszystko trzeba samemu wypracować, a sędzia nas robi w jajo jak w jakiś rozgrywkach okręgowych.
Olmo i Araujo dzbany meczu, zmarnowali swoje wielkie szanse.
1
@NeroTFP1 Zaufanym ludziom, nie widzę problemu. Inna sprawa, że nauczyłem się w życiu dość brutalnej prawdy - ci którym pomagasz niekoniecznie pomogli by tobie w analogicznej sytuacji. Co nie oznacza, że trzeba zamknąć się na trzy spusty. Zanotować jednak warto. No i jak się jest pomocnym w potrzebie, to szybko wszyscy wiedzą do kogo się zgłaszać, więc z automatu masz sporo tych petentów.
Kiedyś lekko się oburzałem w rodzinie na ludzi, którzy przyjmują pozę chłodnych i niepomocnych, wręcz anty ludzkich. Obecnie widzę, że w tym szaleństwie jest metoda - nikt ich nie prosi o nic, absolutne zero zawracania głowy przez kogokolwiek.
0
Pachołek Putina czy wytrawny strateg dbający o swój kraj?
3
Venom.
2
Zapowiada się ostre grillowanie pomarańczowego dzbana i jego potakiwaczy z kraju nad Wisłą.
0
@Szicek10 Nie, De Jong wyglądał jakby miał problem z panowaniem nad piłką przy niektórych zagraniach. Dodatkowo jest leniwy w defensywie.
2
Wielkie drony już nie są cool. Za drogie, za duże.
Małym gównem z silnikiem modelarskim najtaniej się zabija ludzi.
1
Poza momentami kiedy Lewy ma ewidentnie dobrą formę zawsze wybrałbym Ferrana. Coś tam na szybkości można z nim zmontować w przeciwieństwie do Robercika, któremu trzeba stwarzać klarowne sytuacje, a i tak karbinem maszynowym do wykorzystywania tego co ma to on już nie jest.
3
Freakfighty.
A tak przy okazji to Prohazka znowu sfrajerzył, jakby nie umiał uczyc się na własnych błędach. Momentami mam wrażenie, że nawet Błachowicz by mu okopał nogi i by było po walce.