RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Derean Balde złapał dołek, bo do wszystkich i niego samego dotarło, że jest słaby.
0
@mientusek1407 Busquets albo Pique.
Rozwiązałoby to problem wychodzenia spod pressingu.
1
@konajoncek Ferran jest zwinniejszy i ma lepszą baterię, ja tam jestem sceptyczny co do przydatności Lewego w ciasnych meczach. Kiedyś brał na plecy trzech i sobie wyrabiał sytuację, w tej chwili musisz mu podać pod nogi i dodatkowo nie razi skutecznością.
2
Ciężki meczyk się zapowiada, trzeba się trochę oszczędzić na Atletico, a Espanyol pewnie będzie chciał wojny. Barca pewnie będzie próbowała zwolnić tempo. Ciekawe jak to się dzisiaj skończy.
0
@kaamil1910 Za 400 może bym przemyślał.
Ceny dla Barcy z pieniędzmi w kieszeni z automatu 30% w górę i trzeba załatać po nim dziurę, czyli na dzień dobry pewnie 120-150mln na zastępcę.
2
O tym jak pan Orban zdobywał władzę, jak kombinuje i manipuluje procesem wyborczym, żeby jej nie stracić. Ciekawy artykuł. Historia węgierskiego cwaniaka w (dość dużej) pigułce.
https://zero.pl/news/viktor-orban-jak-przejal-wladze-na-wegrzech
2
Nie namawiam.
That feeling when I smoke a joint after a tiring day alone in my room while listening to my music, thinking about life and discovering things about the universe.
Dodałbym jeszcze remis Realu.
https://x.com/angel_tearssz/status/2042358305390047653
2
Takiego kwiatka znalazłem. Lemmy Kilmister, nieżyjący (2015) frontman Motorhead w utworze Enter Sandman.
0
Trochę kamyczków do ogródka Donalda Trumpa od znienawidzonego geopolityka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Z pewnością to prawda. Chłop gra w klubie, który wymaganiami mocno przekracza jego obecne możliwości, żona i dzieci związane z miastem, i miałby robić fochy, bo księgowy nie lata za nim z kontraktem w ręku.
3
Księgowy coś kombinuje?
0
@Arden Mając możliwość grania el classico co roku i bycia w środku medialnego epicentrum piłki nożnej, wybranie gnicia w Interze byłoby co najmniej dziwnym posunięciem w karierze piłkarza.
1
@Arden Gęsto się robi wokół Romana, ktoś kiedyś mówił, że on na końcu utopi Rudego tą sprawą i tak się skończą uśmiechnięte rządy.
0
@macio_944 To, że chciał ją sobie zgarnąć, nie oznacza, a nawet to widać, że by się to udało i na pewno nie na setkę. Czyli żadna czerwona kartka, tylko żółta i to z powodu wygibasów napastnika z nagłym zwolnieniem ruchu, a nie za wycinkę obrońcy z premedytacją. Do wyjścia na czystą pozycję było tam daleko.
3
@Roobo Uśmiechnięci spalą kiedyś tą kobietę jak niegdyś Joanne d’Arc.
3
@ViscaelBarca2007 Brak porządnej ławki to kolejny ukryty problem Barcy, nawet jak się załata pierwszy skład. Pedriego, Raphinhi i Yamala praktycznie nie da się zastapić, jak przyjdzie chociaż jeden porządny stoper to też będzie wieczna sraczka czy nie wypadnie na ważny mecz. Jedynie zwyczajnych pomocników w miare na poziomie mamy jak mrówków.
5
Typ dodał jeszcze od siebie potknięcie się o własne nogi.
0
@Alistar74 Właściwie to wystarczyłoby w Madrycie zagrać dobry mecz bez baboli w obronie. Wielkich cudów nie potrzeba, żeby wywrównać ten wynik. Tyle że ten jedyny warunek zapewne nie zostanie spełniony.
5
Nie nazwałbym tego dekoncentracją w pressingu tylko brakiem pragmatycznej decyzji o zrobieniu taktycznego faulu. Trzeba było zebrać żółtą i tyle, z drugiej strony nigdzie nie było napisane, że finalnie to będzie bramkowa akcja z czerwem.
Coś jak nieprzerwanie przez Marcelo słynnej kontry Sergiego Roberto w meczu z Realem wygranym przez Barcę 2-3 w sezonie 2016/17.
Pretensje Lewego nieuzasadnione, bo przy graniu w osłabieniu potrzebni byli techniczni zawodnicy, albo przynajmniej ze świeżym zapasem sił umiejący robić różnicę, a nie statyczna dziewiątka ze słabą baterią.
1
@macio_944 Takie same wrażenie miałem przed pierwszym meczem ( chociaż tutaj sędzia zadecydował, a nie tylko sama gra) i podobne mam przed kolejnym. Alb o ktoś tu w końcu zagra dobre spotkanie i postrzela konkretnie, albo nie ma mowy o awansie.
Brakuje mi ostatnio w Barcelonie indywidualnych wystepów z golami. Nie ma Raphinhi i jak Yamal sam nie może to reszta śpi.
0
@Kozinho. Chcemy, ale nie za 120mln. W Barcelonie brakuje energii, co widac na przykładzie absencji Raphinhi, a ktoś taki jak Alvarez z marszu dodałby poweru bez utraty skilli technicznych. Tyle że to nie jest środkowy napastnik czy w ogóle jakiś okrutny goleador, więc głównego problemu i tak nie rozwiązuje.
Powstaje jednak pytanie, czy placek jakiego pewnie kupimy do ataku do gry na zmianę z Lewym lub Ferranem, da nam cokolwiek więcej niż Alvarez. Tak patrząc całościowo.
Bo nazwiska jakie krążą w sieci np. Vlahović, Thuram czy Asllani, budzą raczej przerażenie, a nie nadzieje na lepsz jutro..
0
@Barclonismo Ja się nastawiam na dobre spotkanie i remis w dwumeczu.
Ale ostatecznie wylew i brak kropki nad "i". Chyba że ktoś od nas zagra wielki mecz i posypią się bramki zamiast sytuacji.
1
Może się powtarzam, ale taka jest prawda.
Ryj sędziego mówił sam za siebie we wczorajszym meczu.
3
@Lionel_Messi10 W Lidze Mistrzów Real by nas pewnie oklepał z "delikatną" pomocą sędziego.
2
@NeroTFP1 Konkretne głupy.
Barca bez Raphinhi, Atletico bez ikry za to z prezentami od sędziego, a oni tu jakieś psalmy piszą na cześć AM.
1
@Toretto Dodając, że Tomek Ćwiakała nie jest wyrocznią , a ten faul nie był na czerwoną, mamy obraz kolejnej demolki sędziowskiej na Barcelonie.
7
@Toretto Biorącpod uwagę wprowadzenie VARu, ekranu dla sędziego i wszelkie ulepszenia - sedziowanie to nadal jakiś dramat. Nie rozumiem tylko jedenej rzeczy, czemu bardzo często jest to na korzyść Realu i na nieszczęście Barcelony.
3
Porozmawiajmy o przyszłości strategii grania wysoką linią obrony:
0
@SkN Słuszna to mogła być żółta. Czerwona za wygibasy i cwaniactwo napastnika w ćwierćfinale LM to zwykły wałek. Na tym poziomie rozgrywek nie niszczy się meczu, bo można i "sędzia się wybroni".