Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W drugiej połowie Olmo za Fermina, de Jong za Pedriego. Oby Zorro ogarnął te pułapki w masce
1
@Bernard777 leży na wysokiej skarpie, dla wieśniaków z Podlasia którzy przyjeżdżali tam na pielgrzymkę wyglądało to na górę
0
@Rust_Cohle nie ma tam góry, miasto leży na wysokiej skarpie nadwiślańskiej
0
@norbi77 ty jeszcze się bierzesz na takie ustawki?
0
@norbi77 raczej chciał wybrnąć z tego, że odchodzi nie zrzucając winy na nowy zarząd z którym nie było mu po drodze.
0
@DJ6 a może nam właśnie to dało, że zostaliśmy przy pierwotnej wersji, bo nikt nie wie, czy nike w międzyczasie nie chciało pogorszyć warunków
2
@BIGCULES też mi się wydaje, że już ma wstępną umowę - w innym przypadku byłoby to spore ryzyko tak się odcinać od aktualnego klubu, bo wystarczy jakieś zerwanie więzadeł i zostaje rok bez pensji. Taki błąd popełnił kiedyś Valdes
0
@Szmulek Kamil Talaga pozdrawiam
0
@Aragorn33 gdzie ten tyłek?
0
@DJ6 jeśli już musieli kogoś kupić, to wybrali idealnie - Hiszpan, który wrócił do swojego rodzinnego miasta, okres asymilacji z drużyną nie trwał nawet 5 minut, zrozumienie swojej pozycji na boisku nie trwało nawet 5 minut, znajomość języka niemieckiego to dodatkowy plus do zrozumienia trenera, daje liczby od pierwszego występu, akurat takiego profilu środkowego pomocnika nie mieliśmy, może kiedyś stanie się nim Fermin. Jednym słowem transfer top.
1
@achacjusz te 48 milionów to jest za rok a nie za 4 lata
2
@BORO_12 Ten Haag jest wolny :)
2
@MesQueUnClub_87 ale Lapcio to jest trochę w czepku urodzony i nie ma co mówić - ma dużo farta. Rijkard wygrał mu LM, R10 przyszedł jako drugi wybór, bo Beckham pomylił samoloty, nawet w wybór Pepa powątpiewano na samym początku.
0
@insp1re mamy 9 punktów
0
@bady48 zasady to uwzględniają - patrz trzeci punkt. Co innego czy głosujący czytają ten regulamin
3
Dajcie już spokój z tymi bajtowymi tytułami bo powoli się odechciewa @Redakcja
1
Jak larabla go chwali to wiem, że musi coś być nie tak. Cancelo też był kotem jak przyszedł i wielu tutaj pisało, że zjada Xaviego taktycznie, szkoła Pepa, nowoczesny boczny obronca łamiący do pomocy. A rzeczywistość pokazała że nadaje się co najwyżej do arabów bo nie ogarnia europejskiej piłki. Z Alfonso będzie podobnie.
0
@LOPEZ16 kiedy jakaś drużyna dominowała tak, że od 1 do 90 było pewne, że nic się złego nie wydarzy. Albo skupmy się tylko na Barcelonie.
11
Ciężko się to czyta, przewijałem. Może powinieneś pisać wiersze.
I dodam jeszcze bo mnie to zdanie wkurza "Ciarki tracą urok w nadmiarze. " - właśnie nie, ja teraz mam mam ciarki w każdym meczu, nawet teraz z Czerwoną Gwiazdą i tak ma być, na tym polega oglądanie piłki żeby mieć ciarki co mecz a nie tylko "na wiosnę" jak mówią ci ze stolicy
0
@Murazor najlepsze to, że wszyscy wiedzieli, że do Atletico wrócić nie może, a im się i tak udało jeszcze skasować 50 baniek
0
@Arden żeby nagrac taki filmik i wrzucić do internetu
1
@maroon w Niemczech prezydent Christian Wulff musiał zrzec się stanowiska po tym jak wyszło, że spędził weekend w hotelu na wyspie Sylt w towarzystwie jakiegoś biznesmena z branży filmowej na jego koszt.
Dodam, że dwa lata później były już prezydent został uniewinniony.
0
@zuang1995 spieniacz do mleka to oddzielny pojemnik - czyli najpierw robisz sobie czarną kawę z kapsułki, ilość wody zależy od ciebie, i wtedy dolewasz do tego spienione podgrzane mleko, albo odwrotnie najpierw mleko do szklanki a później kawę na to. Więc to ma smak kawy z mlekiem bo tam nie ma żadnych dodatków. Nespresso to z tego co się orientuję tylko kapsułki typowo kawowe. Inni producenci tych maszyn kapsulkowych jak Tchibo w swoich systemach oferują też inne napoje czy kawy mleczne już w kapsulce, albo jakaś czekolada milka do picia, ale to nie dla mnie, piłem kiedyś u znajomego i to sam cukier.
10 kapsułek cappy kosztuje 3 euro, nie wiem ile w Polsce. Są też oczywiście tańsze nawet o połowę z Lidla itp, i niektóre kiedyś próbowałam i jeden rodzaj był ok a inny słaby. Pozostałem przy cappy.
Maszyna to nespresso citiz & milk.
0
@ACMaldini3 nawet podium nie powąchają w najbliższych latach
6
Dopiero zobaczyłem, że pół Sejmu klaskało na stojąco i skandowało "Donald Trump" xD myślałem, że takie żenujące zachowania to tylko w krajach trzeciego świata, oh wait :)
5
@KRIS1986 a ty płacisz redaktorom wierszówkę, że masz problem z ilością artykułów? Bardzo dobrze, że piszą o wychowankach.
0
@kanver_ raczej go nie powołają z tym rozciętym policzkiem, pod warunkiem, że w lidze też nie zagra
0
@zuang1995 ekspresy na normalną kawę do mielenia są droższe. Kawa wyjdzie ci oczywiście taniej niż kapsułki, ale jak widzę ile znajomi mają problemów z tymi drogimi maszynami, nawet Jury za 5 tys zł itp, to jestem zadowolony, że zdecydowałem się kilka lat temu na nespresso za 400 zł że spieniaczem mleka - bezawaryjna, nic przy niej nie robię, nawet nigdy nie odkamieniałem. Co do smaku kawy, bardzo mi smakuje, tylko trzeba znaleźć swój rodzaj - ja kupuję zawsze dalmayar cappy niebieskie, i co ważne, każda filiżanka zawsze smakuje tak samo, cztery lata temu jak i dziś.
2
@Kapitan hawk na kuponie do skreślenia to jest pierwsza kolumna i środkowa liczba z drugiej kolumny. Tą szóstkę trafiło chyba 11 osób i dostaną po 200 tys. Ludzie lubią skreślić takie wzorki
0
@Wasacz_ mam nespresso na kapsułki, idealny, nic przy nim nie trzeba robić, tylko wodę dolewać