Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@pride1899 czas,zainwestować w okulary
0
@PietrasCoelho jeśli ten karny to katastrofalny błąd według ciebie to nie mam pytań.
0
@PatrykBarca nawet Ter Stegen nie grał tak wysoko
37
@pollack bo jest w szatni liderem i twoja zawiść malopolska tego nie zmieni. Wolałbyś pewnie Dembele, ten by w szatni na bank dał dobrą przemowę xD
0
@mordini123 byłaby technicznie możliwość żeby już teraz po fazie grupowej wylosować konkretnie całą drabinkę aż do finału. Ale wiadomo, że UEFA woli mieć na bieżąco kontrolę nad ciepłymi kulkami.
0
@kejdzi ale mi chodzi najpierw o losowanie 1/8. Mogliby zrobić to losowanie już teraz po fazie grupowej: najpierw losują pary które zagrają w barażach a po chwili czy drużyna z pierwszego miejsca w tabeli trafia na parę A czy B itd. A o i z tego co dzisiaj czytałem będą losować pary dopiero po barażach.
0
@kejdzi losowanie 1/8 dopiero po barażach? W sumie dlaczego nie już teraz po fazie grupowej?
1
@Ronaldinho10theking Ja nie, ale redaktor raczej tak
0
@mordini123 ciekawe dlaczego losowanie 1/8 dopiero po barażach. Podejrzewam jakieś ustawki.
5
@PuszkinFan i co z tego?
0
Kiedy jest losowanie drabinki?
0
@Uzytkownig asysta Szczęsnego?
1
@Mofisz jest. Pozostanie na drugim miejscu gwarantuje że unikamy Liverpool aż do finału. Poza tym jest drabinka i po fazie grupowej będzie wiadomo na kogo trafimy z miejsc 9-24. (Będzie tylko małe losowanie)
9
Jaka "katastrofalna postawa Szczęsnego"? Od redakcji wymagam trochę więcej chłodnej analizy.
0
@tbas 22 lata? Czyli brakuje ci jeszcze doświadczenia, bo ja płakałem jak Massaro pogrążał mój klub
2
Mówcie co chcecie ale Xavi by to 1:0 utrzymał
0
Komentarz usunięty
0
@priest9999 bzdura. Powodem jest młody skład
1
Ale że Alenia odnalazł się w takim klubie
0
@icon3520 Przerwa Gaviego to 11 miesięcy. Kontuzja Bernala podobna ale jeszcze gorsza, więc optymistycznie wróci we wrześniu.
1
@Tibu tego co napisałeś w pierwszym akapicie nie będzie w umowie na 200%
2
@Coutinho007 Hansi Kloss
0
@Alo_Vi gdybym pisał tylko swoje przemyślenia to pisałbym na la rambla a nie pod newsem
2
@th@les nie tylko poparł tylko był w jego sztabie wyborczym i został vice. Przecież to oczywiste że nie miałem na myśli że to on kandydował na prezydenta.
0
@Alo_Vi jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem i łączyć wątki, to byś pewnie wyłapał, że odnoszę się do newsa, pod którym komentuję i skupiam się jedynie na wątku ile będzie wnosić wypożyczenie jeśli do niego dojdzie
1
@Yoshi94 prawdopodobnie Beckham to była tylko kiełbasa wyborcza i nigdy nie miał się pojawić na Camp Nou. Rosell od początku celował w R10 bo miał dobre układy z jego bratem jeszcze przed transferem, ale R10 miał za słabe nazwisko żeby można było nim wygrać wtedy wybory.
2
@Yoshi94 dzięki, zmienili tytuł
0
@Alo_Vi za rok, a tu miałby przyjść na pół sezonu. Ludzie wy czytacie że zrozumieniem czy już tego w szkołach nie uczą?
1
Jeszcze godzinę temu był felieton o Szczęsnym i już go nie ma. Czemu się mu zniknęło?
0
@T^L raczej nie, bo piłka była blisko