Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taki układ jest możliwy: w 1/8 zagrać z Benfica, w 1/4 z Atalanta, w 1/2 z Dortmundem a w finale z Bayern czyli wszyscy nasi przeciwnicy grupowi xD
9
@dzefrej234 jak biali będą dostawać Celtic to my będziemy odpoczywać kolego
3
Komentarz usunięty
3
@paquito88 LM w nowej formule od pół roku, na stronie pojawiają się regularnie newsy o zasadach a ty dalej nie wiesz o czym piszesz xD
0
@KonopaaEagle najpierw trzeba wygrać swój mecz
0
@speed1 Miami go nie puści. Zamykam temat.
1
@KamQiX trzeba zająć 1 albo 2 wtedy rewanż zawsze u siebie
0
@Gaz gdyby kończył mu się kontrakt z Miami to możnaby teoretyzować, ale tak jak jest teraz to Miami go nie puści bo w przypadku przewlekłej kontuzji byliby w dupie a nic nie zyskują wypożyczeniem do Barcy.
0
@arasz1819 akurat tego nie wypuścili teraz bo on już dawno wyszedł, dostał 6 miesięcy odsiadki. Trump uniewinnił wszystkich hurtowo, ale to nie znaczy że wszyscy siedzieli nadal w więzieniu. Uniewinnie oznacza przede wszystkim zatarcie winy, czyli nie mają nasrane w papierach.
0
@SinMistico to jest wróżenie z fusów bo nikt teraz nie wie jak ułoży się tabela po dzisiejszej ostatniej kolejce. Jedno jest pewne - jak zostaniesz na 1-2 to do finału nie trafiasz na Liverpool oraz Arsenal lub Inter.
1
@ACRAB95 jak powiesz Turkom że mają czas do sierpnia to stadion zbudują do lutego 2026
2
@reloaded takie proste to to nie jest - bo jeśli trawa nie zwiąże z podłożem to podczas gry i np wślizgów roluje się jak dywan i później piłkarze zbierają te wyrwane placki i wypełniają dziury. Z pewnością już widziałeś takie akcje w historii
4
@Bastek1987 Ja dalej czekam na pierwszy zerwany kontrakt z piłkarzem Barcy. Według tego kolesia to takie proste i Laporta miał hurtowo zrywać kontrakty z de Jongiem, Umtitim, Destem itd xD ten gość to mem i zarzutka a nabrało się na niego tylu lambrowiczów że aż smutek bierze
0
@Bastek1987 nawet Gavi sobie nie radził na takiej pozycji xD
0
@Kapitan hawk ale on już nie siedział w momencie ułaskawienia.
0
W sumie to brakuje mu już i tak tylko 9 meczów do 60% jeśli we wszystkich rozgrywkach dotrzemy do finału.
1
@Kapitan hawk wiesz może na którym kanale c+ extra będzie transmisja?
0
@Jorginho jakie pół roku? Luty, marzec, kwiecień, maj.
2
@bartoszek zanim go odbuduje to się sezon skończy.
1
Nie rozumiem dlaczego pismaki wyliczają pensję w odstępach półrocznych. Przecież on by do nas przyszedł na 4 miesiące więc pensja też za 4 miesiące.
3
@MOLESTA możliwa manipulacja w.twoim wpisie: tutaj średnia nic nie mówi - bo może były biura który robiły grubo ponad średnią i możliwe że nadal robią, a inne się opierdzielają i nikogo nie łapią.
0
@kuz pięknie to za dużo powiedziane, mógł już go zacząć próbować od października to może miałby szybciej pretekst wystawić go regularnie id listopada i teraz byśmy nie byli 7 punktów w plecy
3
@Pnog37 zastanawia też, że na rozgrzewkę gdy sprawdzali ewentualną czerwoną dla Wojtka, Hansi wysłał trzeciego bramkarza. Ale może to nic nie znaczyć i chciał mu dać minuty bo wynik był już przesądzony.
0
@RumbleDelivery Na KMS jadą już po sezonie
0
@Gaucho a jaki on ma ten zapis w kontrakcie? Bo ktoś tu o tym wspominał ale szczegółów nie znam. Dzisiaj wszedł.
0
@Gaucho Torre: widzisz mnie? :)
14
@BezglutenowyPedri oni żadnej strony sobie nie wybierali. Od początku nie pasowali katolibanowi bo stali się konkurencją dla Caritas i tak to się później rozkręciło
0
@Herato nie można było nikogo nie kupić bo połowę tej kasy zjadłby fiskus - wykup za klauzulę powodował, że cała kwota za jednym razem wpłynęła na konto i polegała opodatkowaniu. Dlatego była taka desperacja w poszukiwaniu kosztów, część przepalili na Dembele, ale zrobili też cwany deal z chińczykami "wypożyczając" od nich Paulinhio za 40 baniek.
1
Cena wykupu bardzo dobra, on nie jest tyle wart więc jeśli ktoś chętny się znajdzie to 65 mln będzie miło przytulić. Jedynie chciałbym żeby był dopisek że ta cena obowiązuje tylko do 1 sierpnia 2025 a później wzrasta żeby był czas znaleźć zastępcę.
0
@ZygmuntTrzeciFaza a po co tak nisko jeśli zgodził się na wyższą to tym lepiej dla Barcy