0

@Rafalloxfcb daj przykład

0

@kanver_ lewemu do malowali pół buta

0

@Bajson z Leganes zawsze bardziej się męczyliśmy niż z Betisem. Jeśli nie oglądałeś tych meczów bo może jesteś jeszcze młody, to Wystarczy popatrzeć na wyniki

0

@KamQiX lepiej jak Marc pod nogi przeciwnika?

0

@Bajson nie. Bo nie ma definicji słabej drużyny w Laliga. Słabsze w tabeli nam gorzej leżą niż te które są wyżej w tabeli

0

@betleyoneDEjong vpn musisz włączyć

0

@barcanawieki tvp sport nie pokazuje na żywo

1

@Litman no właśnie, Torre to zagadka jest. Chyba nikt nie ogarnia jaka jest jego sytuacja i jak to widzi Flick

0

@Bajson xD ile przegraliśmy meczów w listopadzie i grudniu że "słabymi"?

1

@pacior95 zgadzam się, do przodu może średnio, ale w obronie i w pressingu spoko

1

@MatBac1991 jeśli bez porozumienia stron, to cała kasa od razu na stół.

0

@Gall nie ma takiej opcji

0

@Rarenzio Flick ma do czynienia z takimi samymi dzieciakami jak ty (może trochę starsi), a takich prowadzi się i ciężko i łatwo

0

@ziomal88 tego nie da się zmieścić kolego

0

@Emerald to wiadomo, ale wtedy trzeba dobrze zarządzać transferami bo taki Rashford nie przyjdzie żeby grać co trzeci mecz

1

@HypeR zobacz z którego miejsca zaczyna teraz większość akcji. Jak chcesz pomieścić na lewej stronie równocześnie Raphinie, Balde i jeszcze jednego LS?

4

@HypeR nie mamy lewo skrzydłowych? Raphinia widzisz mnie?

2

@D0mxnxk Laliga zmienia przepisy na bieżąco jak im akurat pasuje w danym miesiącu

1

@SelloutCrowd jeśli to nie było zawarte w umowie i wymuszone przez szejków to bym się zdziwił.

9

@Comentateiro dorzucić pół Penii bo grał w drugiej połowie i będzie idealnie 0,5 ;)

1

@Rewolucja123 spoko Patryk. Pozdrowionka i smacznej kawusi

0

@Murazor mogłoby ale nie musiałoby - jak często bywa real by już odpuścił walkę o remontadę i cofnąłby się na własną połowę

0

@TheKlucha Faye 500 minut w tym sezonie

0

@LambiPL Jakie zakazy transferowe, co ty gadasz? Chodziło o to, że Bartomeu wiedział że nie utrzyma stołka a miał deficyt budżetowy. Gdyby odszedł z deficytem to odpowiadałby własnym majątkiem, stąd te odroczenia pensji dla tylu zawodników krótko przed jego dymisją

1

@Maciek313 akurat Monachium to jedno z najlepszych miejsc do życia w Europie a w Niemczech chyba najlepsze.

0

@LambiPL to nie było ratowanie klubu tylko ratowanie tyłka Bartomeu. A dodatkowo to nie było tylko odroczenie pensji ale też przy okazji podwyżka.

2

Długo nie nacieszyliśmy się Bernalem więc ciężko wyciągać wnioski - ciekawe jakie cechy posiada, których nie posiada Casado, że był pierwszym wyborem Flicka do momentu kontuzji.

0

@Wieszcokruszysie nie byłoby gdyby starał się odebrać piłkę

2

@matirix20 nic mu się nie należy - gdyby był w ostatnich latach dostępny w 95% meczów to może tak

0

@Cyzix jak wytrzymasz tydzień to zacznie się najfajniejszy czas - przychodzi jakaś dziwna pozytywna energia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?