Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker to pokazuje, żeby nie kupować takich sytych kotów bo dużo kosztują a mało wnoszą w dłuższej perspektywie - Gundogan, Silva, DeBruyne
1
@maciach nie wiem jak to obliczyłeś
0
@Szmulek jakie według ciebie cechy powinien mieć kandydat na prezydenta?
1
@tomek8756 nic nie muszę udawać - jestem na własnej działalności
0
@michal26 ty i tak zawsze jesteś najszybszy :)
0
@Szkeri95 ty do mnie coś piszesz czy pomyłka? Jak nie to poproś starych o bilet do Choroszczy - nigdzie nie pisałem nic o stemplu, nigdzie nie pisałem nic że widziałem jakiś film. CHoRoSzCz
0
@xvcWinterSoldier cyrk dla gojów. Zrozumiem dodawanie takich wpisów jeśli ci za to ktoś płaci.
0
Komentarz usunięty
0
@Rarenzio a którym w kolejności kapitanem jest Iñigo Martinez? A z tego co piszą to w szatni ma duży szacunek i posłuch.
Wbrew temu co sobie tutaj wyobrażają gimbusy, że kapitan musi przede wszystkim głośno krzyczeć, La Masia wychowuje młodych w szacunku do weteranów i jak mają coś sensownego do powiedzenia to młodzi tego słuchają.
A do twojej wiadomości kapitanów wybierają od lat zgodnie ze stażem w drużynie. Czy może zaprzeczysz i chcesz mi powiedzieć, że liderem w szatni jest de Jong i dlatego go wybrali? XD
0
@4Fabregas4 "uderzenie" xD https://www.wokularach.pl
1
@pride1899 Fermin jest niewzruszony bo nie jest plackiem i skupia się na grze a nie na turlaniu po murawie
0
@Nazio_87 Ja piszę konkretnie o bolognese
1
@Coutinho007 do bolognese nie dodaje się żadnego sera
4
@pride1899 czas,zainwestować w okulary
0
@PietrasCoelho jeśli ten karny to katastrofalny błąd według ciebie to nie mam pytań.
0
@PatrykBarca nawet Ter Stegen nie grał tak wysoko
37
@pollack bo jest w szatni liderem i twoja zawiść malopolska tego nie zmieni. Wolałbyś pewnie Dembele, ten by w szatni na bank dał dobrą przemowę xD
0
@mordini123 byłaby technicznie możliwość żeby już teraz po fazie grupowej wylosować konkretnie całą drabinkę aż do finału. Ale wiadomo, że UEFA woli mieć na bieżąco kontrolę nad ciepłymi kulkami.
0
@kejdzi ale mi chodzi najpierw o losowanie 1/8. Mogliby zrobić to losowanie już teraz po fazie grupowej: najpierw losują pary które zagrają w barażach a po chwili czy drużyna z pierwszego miejsca w tabeli trafia na parę A czy B itd. A o i z tego co dzisiaj czytałem będą losować pary dopiero po barażach.
0
@kejdzi losowanie 1/8 dopiero po barażach? W sumie dlaczego nie już teraz po fazie grupowej?
1
@Ronaldinho10theking Ja nie, ale redaktor raczej tak
0
@mordini123 ciekawe dlaczego losowanie 1/8 dopiero po barażach. Podejrzewam jakieś ustawki.
5
@PuszkinFan i co z tego?
0
Kiedy jest losowanie drabinki?
0
@Uzytkownig asysta Szczęsnego?
1
@Mofisz jest. Pozostanie na drugim miejscu gwarantuje że unikamy Liverpool aż do finału. Poza tym jest drabinka i po fazie grupowej będzie wiadomo na kogo trafimy z miejsc 9-24. (Będzie tylko małe losowanie)
9
Jaka "katastrofalna postawa Szczęsnego"? Od redakcji wymagam trochę więcej chłodnej analizy.
0
@tbas 22 lata? Czyli brakuje ci jeszcze doświadczenia, bo ja płakałem jak Massaro pogrążał mój klub
2
Mówcie co chcecie ale Xavi by to 1:0 utrzymał
0
Komentarz usunięty