Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest jeszcze większy idiotyzm tej ligi że pokazują po czasie ewidentny karny, którego wcześniej nie gwizdeli
0
@ali3gator i co by to zmieniło w tej konkretnej sytuacji?
0
@Herbert nie zauważyłem w ostatnim czasie u Laporty uderzania w tematy Franco, reżimem madryckim. Bardziej atakował "swoje podwórko" a to uważam też za pijar oblężonej twierdzy. Najważniejsze znaleźć wroga. Ciężko żeby Font wybrał opcję typową anty frankistów bo to się już chyba coraz mniej sprzedaje - dziadki umierają powoli, nowe pokolenie ma wywalone
0
@Pnog37 miał dobry marketing i tyle - prawdopodobnie ugrał to co chciał, gra w wieku 19 lat w realu i pensja pewnie też się zgadza.
0
@Herbert no właśnie z jednego wychodzi drugie - łatwo kłapać jadaczką w kampanii a dochodzisz do władzy i wchodzi styl oblężonej twierdzy bo nagle musisz kombinować a wszyscy opozycja zaczyna cie atakować.
0
@Popitek12 nie prędkość i obroty silnika są tutaj istotne
0
@partymaker to co ma powiedzieć nasz Pablo Torre?
8
@Herbert gdyby doszedł do władzy i zajrzał w rachunki to by szybko mu faja zmiękła
0
@Zaden a ty jesteś lekarz że pytasz o zdrowie?
5
Kolejny cwaniak
0
sprzedaż Minguezy da nam 10mln a to starczy na pokrycie pensji Rashforda 6 mln brutto. A co z kwotą transferu?? Wypożyczają nam go za 4mln czy za darmo?
2
@Em_DzeJ czytaj ze zrozumieniem proszę
1
@nowy2016 po to chodzi się do szkoły, żeby się czegoś nauczyć i później taką wiedzę ewentualnie wykorzystać. Na tym polega edukacja.
2
Ciekawe czy są jakieś klauzule na wypadek zamknięcia stadionu typu ostatnia pandemia. Bo jeśli nie ma, to jest to dadatkowy plus takiego dealu.
0
@Krzysztof1987 nie wiemy jakie konkretnie miejsca VIP kupili. A ceny VIP przed przebudowa Camp Nou zaczynały się od 250 euro
0
@Rafalloxfcb daj przykład
0
@kanver_ lewemu do malowali pół buta
0
@Bajson z Leganes zawsze bardziej się męczyliśmy niż z Betisem. Jeśli nie oglądałeś tych meczów bo może jesteś jeszcze młody, to Wystarczy popatrzeć na wyniki
0
@KamQiX lepiej jak Marc pod nogi przeciwnika?
0
@Bajson nie. Bo nie ma definicji słabej drużyny w Laliga. Słabsze w tabeli nam gorzej leżą niż te które są wyżej w tabeli
0
@betleyoneDEjong vpn musisz włączyć
0
@barcanawieki tvp sport nie pokazuje na żywo
1
@Litman no właśnie, Torre to zagadka jest. Chyba nikt nie ogarnia jaka jest jego sytuacja i jak to widzi Flick
0
@Bajson xD ile przegraliśmy meczów w listopadzie i grudniu że "słabymi"?
1
@pacior95 zgadzam się, do przodu może średnio, ale w obronie i w pressingu spoko
1
@MatBac1991 jeśli bez porozumienia stron, to cała kasa od razu na stół.
0
@Gall nie ma takiej opcji
0
@Rarenzio Flick ma do czynienia z takimi samymi dzieciakami jak ty (może trochę starsi), a takich prowadzi się i ciężko i łatwo
0
@ziomal88 tego nie da się zmieścić kolego
0
@Emerald to wiadomo, ale wtedy trzeba dobrze zarządzać transferami bo taki Rashford nie przyjdzie żeby grać co trzeci mecz