0

@Janas11224 nie ma czegoś jak zwolnienie pensji, jego pensja może jedynie zmienić podmiot wypłacający, a raczej obecnie nie ma drużyn w Europie, które chciałyby przejąć jego pensję. Ten grajek jest aktualnie wart 20 baniek, gdyby zarabiał tyle co Fati. My co najwyżej możemy go oddać za darmo i modlić się, że ktoś go weźmie i temu grajkowi i jego dziewczynie spodoba się nowy projekt. *to nie jest hejt*

0

@Sapos93 ty oglądasz mecze? To są często oczywiste spalone i nie porównuj Barcy do okręgówki, tam tam nikt nie gra na takie spalone. Nie po to obrońcy zastanawiają SKUTECZNĄ pułapkę, żeby jeszcze biec pół boiska i tracić siły i CZAS. Bo szczególnie jak gonimy wynik to szybkie przerwanie gry i wznowienie jest naszym atutem - a tracimy cenny czas, który później nie wlicza się do doliczonego czasu gry.

I to nie jest tak, że tylko jeden czy dwóch obrońców musi wracać. Cofa się cała drużyna przesuwając formacje więc zamiast wszyscy zostać na połowie przeciwnika to wszyscy wracają, przeciwnik ma czas ustawić formacje obronne na nowo.

0

@capoN to są często metrowe spalone. Poza tym var tu nic nie sprawdza, jeśli sędzia zagwiżdże spalonego i przerwie akcję.

1

@brd42 to nie jest kretyńska maniera, tylko obrońcy mają już dość za każdym razem gonić za napastnikiem, bo sędzia nie podnosi chorągiewki przy oczywistym spalonym. Zdarza się to kilkanaście razy na mecz, a że pułapkę zakładają zazwyczaj w połowie boiska to mają kawał drogi do przebiegnięcia

1

@Bernard777 klub ma taki status jak Barca - stowarzyszenie sportowe, a socios nie zawsze dobrze wybierają. Poza tym skończyła się kasa kacapskiego gazprom i takie efekty.

0

@Kgorecki2500 gitarka, dzięki

0

@PatrykBarca i po co ty tu jesteś? Zacznij robić coś pożytecznego. @MOLESTA dzieki !

3

@esem91 Stanowski mistrz dezinformacji pisze o dezinformacji xD

0

@Kgorecki2500 źródło jakieś?

0

Jaka firma ubierała chłopaków na gali? To logo H?

0

@KrwawiaceoczyVEB znalazłeś gdzieś tekst tego co wygrał?

0

@KrwawiaceoczyVEB wygrał najlepszy, miło będzie usłyszeć po wygranym półfinale LM na nowym Camp Nou :)

0

@esem91 gęsią skórka :) jest gdzieś tekst żeby sobie przetłumaczyć?

0

@Lokusekpl xD bzdura

2

@dawidlampa można dodać, że bramka R10 była w jego pierwszym meczu na Camp Nou

3

@olo_red to co ci tam twój ojciec naopowiadał albo koledzy w twojej szkole to nie ma za wiele z prawdą, więc lepiej nic nie pisać niż wyjść na debila już w tak młodym wieku

0

@Tabaluga37 no nie

0

@Salchent ale inni też grają

0

Komentarz usunięty

0

@Aureczek Martin go nawet nie dotknął

0

@graco14 bzdura

0

@BORO_12 i tak też jest. Ale Olmo wykastrowany na lewej.

0

@mordini123 Ja bym zrobił jedną przerwę -na cały październik - niech zagrają wtedy 8 meczów w reprezentacji i spokój na cały rok

0

@BORO_12 no i Gavi raczej bliżej lewego skrzydła, w sumie logiczne skoro na w składzie Gerard Martin

0

@BORO_12 Gavi pojedyńczy DM, hmm odważne, muszę to zobaczyć

0

@Nightraider Laporta by sprzedał duszę diabłu, gdyby była tylko minimalna szansa ściągnąć Leo na drugie pół sezonu 25/26 przed MŚ i przed kolejnymi wyborami na prezydenta. Także wstrzymaj konie.

3

@partymaker nie każdy wybiera karierę w Europie, jeśli celuje w pierwszą reprezentację Argentyny za powiedzmy 10 lat, to kierunek USA wcale nie jest głupi.

0

@Sulimo wiadomo, że "Mulholland Drive"

1

@mordini123 nawet dwóch nie strzelili nigdy

0

@KrychaFCB Kręcidło chyba został odstawiony od komentowania? Dawno go nie słyszałem, mkze tam w tym canal plus ktoś czyta komentarze i ma rozum

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?