0

@mariosss20 kibice fajni tylko szkoda ze kacapy

0

@icon3520 jakie spadkowe? Ty znasz zasady tej nowej LM?

1

W dupie z bramkarzem, co z Cubarsim??

1

@norbi77 jak chcesz chwalić zarząd za dobre sprzedaże, to musisz wystawiać takich grajków od czasu do czasu, może pójdzie za 5 baniek

0

@FabianekMrozek ale jak ci przyszło do głowy słowo najgorsze?

0

@Messi96_96 chcemy go niedługo sprzedać więc musi coś grać od czasu do czasu

0

@Guess gdzie minusy?

0

@Guess problemy z tramwajami i wielu kibiców nie dojechało na czas

0

@sk13 Nie znam się tak jak Hansi, nie chcę podważać jego kompetencji :)

0

@kuz ale oni zadali pytanie ze studia do komentatorów, studio jest na żywo. Więc trochę głupio wyszło

0

Przełączyli się do komentatorów na murawie w Belgradzie, a tam pusty stadion? O co chodzi?

Canal plus

1

@sk13 jeśli mecz będzie szybko zabity, patrz ostatni z espanyolem, to w drugiej połowie i tak oni truchtają bardziej niż na gierkach treningowych

1

@Barcaa12 bramkarze nie rotują, szczególnie, że trzeba budować Penie na kolejne mecze

0

@Maker0 to się zgadza, premia będzie kosztem podlegajacym amortyzacji.

1

@fart no i trafiłem :) Z Lille też było blisko

0

@Safrani jeśli chodzi o kształtowanie opinii to nadal główne źródło dla 50+

0

@NorbiTBOB Martin nawet nie powąchał la masia, przyszedł w wieku 21 lat

0

@Barca_Q nie jest tak jak napisałeś tylko będzie losowanie w barażach - pierwsze 8 rozstawione vs drugie 8

0

@Comentateiro co było. Zajmuję się tym, co teraz, przyszłością nie tak bardzo. Drużyna radzi sobie teraz dobrze i ja nie robią porównań z przeszłością

2

@Zbyszard ten młody chłopak ma 21 lat, ciekawe o czym ty byś opowiadał na konferencji przed meczem ligi mistrzów mając przed sobą setkę dziennikarzy, kamer i miliony przed telewizorami

2

@Pedri16Future gwiżdżą :)

0

@fart a Lille Juventusowi? O stawiamy w z kumplami no money i kusi postawić dwa razy 1

0

@Spacedragon w momencie gdy przeszedłem na telefon 6,7 cala to całkowicie odłożyłem do szuflady tablet

0

Sportig jest w stanie dzisiaj się postawić City?

0

@gukwa jeśli przejdzie za darmo, to o jakiej amortyzacji piszesz? Wynagrodzenie się nie amortyzuje tylko jest bieżącym kosztem operacyjnym

0

@Pawlak1992 bo mieliśmy czterech lepszych od Torresa kontuzjowanych, ale chyba nie kupisz Nico, żeby rezerwowym był Olmo czy Gavi

0

@DAM1ANOo musiał zagrać bo mieliśmy chwilowy szpital: Fermin, Olmo, Gavi i wchodzący na kilka minut De Jong

0

@MalanFCB ale wcześniej trzeba sprzedawać, a akurat ci których wymieniłeś są niestety niesprzedawalni

0

@1899Seba1899 tylko wtedy na jedną pozycję miałbyś: Raphinia, Gavi, Olmo, Pedri, Fermin, Torre

0

@bady48 spoko, ale jeśli zaliczasz do wyszkolonego w La Masia Gerarda to bym się nie zgodził - on przyszedł do Barca B w wieku 21 lat, typowy zakup pod przyszłą sprzedaż, ale taki też nam potrzeba - pod warunkiem, że coś na nim w lato zarobimy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?