0

@ZwyklyKibicBarcy04 miał słuchawkę w uchu i coś mu tam tłumacz dukał i młody nie wiedział na czym się skupić, na tłumaczu czy na pytaniach po angielsku. Na następnej gali za rok już ogarnie ;)

1

@panczo nie ma miejsca na uprzejmości jeśli chodzi o real, każdy moment na wbicie szpili jest dobry

0

Chyba Mourinhio dali Lamilkowi na tłumacza

0

@wojopancer chyba w szkole cie nie uczyli jeszcze co to jest przypuszczenie

0

@DonAndresFCB nie rozumie angielskiego i nie słyszy tłumaczenia

0

Co młody powiedział na koniec po Visca Barca? Coś "quattro"?

0

Uefa zemścila się na real i ich "potężnym" preziu za super ligę. Myślę, że nasz Lapcio jest bardziej cwany niż nam się wydaje i też niby udaje, że dalej trzyma w tym temacie z Perezem a tak naprawdę dobrze układa się na drugim froncie z Ceferinem.

5

@Culer9002 ten z lewej młodszy od Lewego, ma jeszcze szanse :)

0

@Janas11224 ciężko mi sobie wyobrazić Cubarsiego i Inigo w obecnej formie jako rezerwowi. Ale sezon jest długi, minuty znajdą się dla każdego

0

Podejrzenie, że to jakaś umówiona akcja marketingowa jest spore. Tylko czy nawet barcelońskie media chciałyby brać w tym udział?

0

@Encore ale to nie Romano to wypuścił. Wszystkie hiszpańskie gazety o tym piszą, że nie wylecieli, więc nawet jeśli to jakiś bait i oni już siedzą od wczoraj w Paryżu, to na pewno nie Romano jest tutaj tym, który ściemnia

1

@domin1515 no raczej ktoś z Paryża by do nich zadzwonił i wyjawił prawdę. Organizator raczej woli mieć zwycięzcę na gali

0

@malicinho za tydzień? Może mu się terminy pomieszały i poleci za tydzień do Paryża

0

@konrad1661 tak, zmieniło się, nie nagrywają już wcześniej wywiadów itp.

0

@Cvzx Na której gali nie było Leo, gdzie był na podium?

0

@Janas11224 skąd pomysł, że stracą pierwszy skład?

0

@Murazor z tej strony to chyba tylko mój stary nie widział bo miał nockę

1

@Joshi jeśli dostanie Bellingham to dupa pęknie tylko Viniciusowi xD

3

@Derean ciekawe jak ogarnie nowe granie na spalonego.

0

@FcPortoFan1999 dziwna ta maska, bo nie chroni szczęki ;) chyba, że wtedy miał inną

0

@FcPortoFan1999 ale rozumiem, że pierwszy raz założył z powodu jakiegoś urazu twarzy, i tak polubił że zostawił?

0

@colossus nie pamiętam za bardzo rainbow w wykonaniu R10, bardziej Neymar Jr.

0

@wyrek Ciekawe było to co powiedział na końcu, że nie mogą robić wejścia na wizję z murawy tylko z jakiejś szkoły obok, a dziennikarze po meczu w mixed zone klęczą przed piłkarzami xD klub memem

1

@Bolton chciałbym zobaczyć fikołka naszego Prezydenta :)

0

@FcPortoFan1999 czy on ma nadal jakąś kontuzję, że gra w masce, czy będzie już grał zawsze tak jak kiedyś Cech w hełmie?

2

@MESSi_10_Goat do przodu kozak, ale musi mieć obok Casado, bo do tyłu słabo, nie broni na poziomie jakiego wymaga Hansi

1

@Dosq co nie zmienia, że miał trudniej z nami i liczył dokładnie na to samo co Saka, że ktoś złamie linię, ale żaden z naszych nie złamał i mapet był w szoku x8 :)

0

@Dosq on wybiegł zza obrońcy bo obrońca zrobił krok do tyłu i złamał linię . Nasi nie popełnili takich błędów

0

I teraz przy golu Saka widać, jak nie bronić w lini - obronca zamiast krok do przodu robi krok do tyłu

1

@Kgorecki2500 rozumiem gdyby to piłkarze realu naciskali bo w trzy dni łatwiej zorganizować wypad do Sztokholmu, ale połowa naszych dzieciaków to by musiała z opiekunem prawnym albo rodzicem lecieć, może Lewy by się podjął opieki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?