0

Co oznacza "Do półfinałów awansują 4 drużyny z każdej Konferencji. W tej fazie są już pojedyncze mecze."?

Jeden mecz tylko? To trochę bez sensu, w ćwierćfinale gdzie np. najlepszy spotyka się z najgorszym grają 2-3 mecze a w półfinale jeden? Lepiej byłoby odwrotnie, w pierwszej rundzie jeden mecz a w kolejnych best of 3

2

@betonito wystarczy zmniejszyć liczbę meczów reprezentacji, jak dla mnie to nawet do zera. W sensie że tylko obóz przygotowawczy przed ms albo me

0

@ali3gator możliwe że nie chcą robić show z szacunku do Marca.

1

@ali3gator biegał tak zawsze tylko głowa nie nadążała

0

@michalgajdek no i coś mi tutaj odpisałeś, ale nie dowiem się co konkretnie, bo z jakiegoś powodu mój wpis spadł. Szkoda. A news niestety wisi, wzbudzając tylko hejt do naszego zawodnika.

0

@dariooo jedynym jego kumplem jest L4

0

Ciekawe jaka byla ta umowa z Juve - dostał podobno 6 mln za odejście, ale musi zwrócić jeśli znajdzie inny klub. I teraz pytanie ile musi zwrócić? Jakby poszedł do arabów i tam dostał 10 mln, to musiałby Juve zwrócić wszystko? Czy może jest to tak opisane, że jak w innym klubie dostanie więcej niż np. 2 mln to musi oddać 2 a reszta dla niego. Wtedy miałby sens targować się z Barca o pieniądze - dajcie mi 3 mln, milion dla mnie dwa dla Juve.
A może procentowo np. Połowę zwraca ale nie więcej niż 6mln

0

VAR istnieje już tyle lat, a nawet @Redakcja nie ogarnia, jakie są zasady. Otóż sędzia główny wzywany jest do monitora, jeśli sędziowie na var mają inne zdanie co do decyzji. Główny daje żółtko, var widzi tutaj czerwo, informuje o tym sędziego głównego i on ma trzy możliwości:
1. od razu zmienić swoją decyzję,
2. podtrzymać swoją decyzję (najbardziej kontrowersyjne ale ma do tego prawo)
3. Udać się do monitora i wtedy zdecydować.

Wracając do sytuacji sprzed tygodnia, var nie uznał, że był to faul na czerwo więc nie było reakcji.

1

Co to za konstrukt gramatyczny te trzy kropki i przecinek?

0

@Roobo czyli nie widziałaś co wyczyniali ci troglodyci za bramką przed strzeleniem gola przez real. Na szczęście za poprzedniego Laporty wyjejabli podobnych psycholi z Camp Nou boixos nois i nie musimy tego oglądać u nas

0

@Herato Wznowią spokojne

1

@KamQiX weź ty już wyłącz tv i idź spać

0

@Roobo jesteś teraz na meczu za bramką i widziałeś wszystko?

0

@kanver_ jeszcze tylko 30 kolejek

3

@Gibbon_FCB ochłoń

0

@Coutinho007 sorry, było pite

0

@Coutinho007 jedna przegrana po 7 zwycięstwach i taki komentarz. Mój syn ma 6 lat i też tak mówi jak ty. Darek to ty?

0

@kondzik47 widzę już ciebie i twoją mamę albo żonę jak ci mówi że masz zrezygnować z połowy zarobków i iść pracować gdzieś indziej

1

@Kamilos84 siądą w drugiej połowie, rób screenshot :)

0

@JordiAlbion a później kontuzja Yamala i pierwszy przychodzisz pisać komentarz gdzie rotację?#!

0

@Kaamilos87 zaryzykował byś dzisiaj once gala i taki skład w LM we wtorek? Druga strata punktów w LM nie wchodzi w grę. Dzisiaj trzeba było zaryzykować. Nawet remis będzie ok.

0

@Jakchcesz o to pytam, co to za nowość?

0

@DonAndresFCB mówisz o piłkarzach czy trybunach, bo piłkarze to zrozumiałe że się nie chcą wychlodzic po rozgrzewce

0

O co chodzi z tą nike pionowo?

0

@juarez kup sobie Mackbooka jak człowiek

8

Dawać go na skrzydło za Ferrana

0

@Roobo who cares

0

Palmer na sofa score ma aktualnie w meczu notę 9.6. To co ma zrobić, żeby mieć dychę?

0

@DJ6 chyba ty xD

0

@DJ6 ile razy trzeba wałkować, że cena piłkarzy nie ma aż takiego wpływu na ich rejestrację? Nie jesteśmy jeszcze w systemie 1:1 i nawet jakby przyszedł za darmo to by był problem go zarejestrować. Nawet Gaviego nie mogli zarejestrować a to nasz wychowanek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?