0

@Kgorecki2500 ale o co chodzi? Kursik by l dobry ale jak zwykle było blisko żeby nie wszedł więc po co ta spina kolego?

0

@AFA Tak, to wiem. Ale ciekawi mnie, czy te chłopaki z repry Boliwi grają na codzień na takich wysokościach?

0

@AFA a ci z Boliwi na codzień grają na takich wysokościach?

0

@A4ron mecz już się skończył? Jaki wynik

0

@Gruak akurat Bellerin robi dla środowiska bardzo dużo

1

Już był tutaj ten artykuł tydzień temu

0

@fart z dziećmi to wątpię

0

@halfnolife albo też pół na pół, tak jakoś po skosie

0

@kejdzi Lenglet i Umtiti przedłużyli umowy i dostali za to bonus. Tylko naiwniak by wierzył, że zamiast dwóch lat rozłożyli swoje zarobki na trzy lata. Chodziło o to, żeby te wyższe kwoty odsunąć w czasie. Lenglet tak naprawdę dostał rok dodatkowego kontraktu na poziomie połowy jego zarobków teraz, i część tego niższego roku płaci teraz Atletico. Za rok wracamy do jego dawnych zarobków.

0

@Zdobywca nie będę nic bronić, bo nie dam się wciągnąć w dyskusję z ruskim trollem, mi za to nie płacą XD

0

@pato1234 jeszcze raz napiszę - pieniądze nie mają tutaj żadnego znaczenia. To jest choroba i różne rzeczy robi z ludźmi. Przypomnij sobie przypadek naszego bramkarza Roberta Enke, miał wszystko i co?

2

@Rupert_Haubica jakie legendy masz na myśli?

2

Ciekawe czy to prawda z tym nowym dress code

https://i.imgur.com/ftwcaUM.jpeg

1

@Zdobywca nie będę komentował twojego wysrywu, AFD to naziolskie szambo

0

@Kuchar jakim trzeba być głąbem, żeby nie wiedzieć, że depresja to choroba i dopaść może każdego bez względu na status materialny

0

@Linnox jak mogą go kupić w zimie, jak jest wypożyczony do lata?

0

@Zdobywca Najsilniejsza partia w Środkowych Niemczech" – ogłosiła szefowa AfD Alice Weidel, pokazując jeden z najnowszych sondaży. Wynika z niego, że nie licząc Berlina, partia może liczyć w byłej NRD na aż 32 proc. poparcia.

Sondaż odbił się za naszą zachodnią granicą sporym echem, choć berlińskie elity raczej nie dostrzegły prowokacji polityczki. Czym są bowiem "Niemcy Środkowe"? Stawiając w ten sposób sprawę, można zrozumieć, że "wschodnie Niemcy" to Wrocław, Szczecin czy Zielona Góra.


0

@misterio nie mam pojęcia w jakie żartobliwie tony uderza ten tweet i twoje jego powielanie, ale ok, masz do tego prawo. Do "talerzy Schrödingera" nie widzę tu żadnego podobieństwa.

2

@misterio wiesz, że Polak może się urodzić zagranicą, często się tak zdarzało w historii

2

Trafiłem dzisiaj, na fotkę na insta, że Hansi wprowadził dress Code przed meczami, ciekawe czy to prawda

0

@mmaciass i bardzo dobrze, najlepiej by było zdelegalizować tą putinowską partię

1

@mmaciass idąc dalej, reżyser - wyreżyserował jeden film Man of Tau Chi w 2013 :)

0

@Encore wyglądają jak ciocia z chrześniakiem na wakacjach w Mielnie

1

@ranger3120 yandex.com

1

@kubix05 kurcze tego że jest producentem to nie wiedziałem, jakie filmy? Edit: już widzę, oprócz John Wick to jakieś niszowe produkcje. Trochę mało żeby uznać go jednym z najlepszych producentów filmowych

0

@MarFan on tam nie odpali i dobrze piszesz, nie da się magicznie odpalić na nie swojej pozycji, nawet Messi miałby problemy postawiony na lewym skrzydle. Jedyna szansa Mbappe to kontuzja Viniciusa

1

@normasubiektywna Barcelona była zawsze miejscem do uprawiania polityki, tylko teraz przez internet, szybki przepływ informacji więcej z tego do nas dociera, ale dowiadujemy się tylko 10% tego, co tam się naprawdę odwala każdego dnia. Dla mnie zawsze przykładem tego, że w tym klubie nie jest łatwo być, jest historia Guardioli - w zdrowym środowisku on powinien stać się naszym Alexem Fergusonem.

0

@FrankliN7 myślę że Niemiec nie miał żadnych problemów z nauką hiszpańskiego - jest tu już tyle lat i wygląda na inteligentnego faceta. Chyba, że on płynnie mówi po katalonsku i nie obczaja co ci hiszpańscy sędziowie do niego nawijają, żart ;)

1

Czyli Xavi zrobił sobie minimum rok wolnego? W sumie trochę mnie to dziwi że taki młody ambitny (?) trener nie chce dalej zdobywać doświadczenia i woli odpocząć po ciężkich dwóch latach zawodowej trenerki.

0

@Greenalley Mats nie zna hiszpańskiego po 10 latach a brazylijczyk po dwóch latach już się nauczył xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?