Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@4Fabregas4 de la feunte nie jest trenerem młodzieżówki
0
@4Fabregas4 wątpię że wygryzie tak łatwo Casado, jeśli to miałeś na myśli. Bo to nie jest jego pozycja.
0
@peetwithbarca ok ale jak te drużyny spotkają się w pucharach to kibicujesz jednej z nich czy jest ci wszystko jedno kto wygra?
20
Najlepiej zacząć od redukcji liczby meczów reprezentacji. Wywalić ligę narodów i mecze towarzyskie, zostawić tylko eliminacje do ME, MŚ itp
0
@tomcias10 37 bramek dla Barcy? Będzie ciężko
0
@BORO_12 jakich losowań?
1
@RAFI9 przecież tu jest mowa o zawodnikach, którzy grają ponad 60 meczów w sezonie. A twój mały klub i zawodnik z niego gra max 38 kolejek i urlop. XD z ciebie lol
0
@peetwithbarca kibicować można tylko jednej drużynie. Jak kibicujesz trzem, to znaczy że żadnej
1
@Pedri16Future Na monaco raczej rekin
1
@4Fabregas4 czyli w sumie na jakiej pozycji on będzie grał? Olmo, Pedri czy Casado?
0
@KobeFR zakładasz, że to tylko jego wina
1
@Fantastyczny Chłopiec już 5-6
1
@Roobo Raphinia był zawieszony za żółte kartki na jeden mecz, więc bez sensu było go powoływać na jeden mecz z Paragwajem
1
@NeroTFP1 zapasy żywności mam zawsze, suchy prowiant, który jem też na codzień i rotuje na bieżąco. Ale w przypadku wody, która jest najważniejsza to faktycznie zaniedbałem to, a przynajmniej kilka zgrzewek powinno stać w rezerwie. No i zapas baterii do latarki i świeczki muszę uzupełnić
1
@Danny Gaucho nawet nie chodzi o samą grafikę, bo nad grafiką jest wyraźnie napisane, że stanie się drugim najlepszym strzelcem w pierwszych 100 meczach. Skoro redakcja nie odpowiada za wpis na twitter to po co go wklejać skoro pisze nieprawdę.
1
@Danny Gaucho był na pewno wyżej niż Lewy, bo w trzecim sezonie w samym wrześniu strzelił 5 goli.
@dawidlampa dla dziennikarskiej rzetelności dopisałbym pod artykułem, że informacja z tweeta nie jest prawdziwa.
2
@Pawlak1992 po części się zgadzam, a po części to było jednak tak, że amigosi nie za bardzo chcieli zamordysty w szatni, nie chcieli super ciężkich treningów i nie chcieli presowac cały mecz. Weterani wolą mieć większy luz i jak im trenej za bardzo podskakuje, to zaczyna się bunt. To już się za LE zaczynało. Zarządzanie młodymi zawodnikami jest jednak łatwiejsze i Flick może to sobie teraz układać po swojemu bo jest dla chłopaków jak ojciec - czasem surowy a czasem nie. Jak chemia będzie się zgadzać to pójdą za nim w ogień.
0
@kanver_ uczciwa cena to 100 zł za wszystko na rok
0
Na jakim kanale leci formula 1?
1
@tristan87 porąbane są te włoskie kluby
0
@gukwa wątpię żeby dzieciarnia była głównym czytelnikiem gazety Marca
0
@Murazor nigdy nie strzelił bramki spoza pola karnego
0
@CPuyol w weekend gdy każdy się bawi xD
0
@Patry10 wątpię że da Barcelonie zarobić, już prędzej Celcie
2
@Kuchar ale jedno nie wyklucza drugiego. On jest teraz biznesmenem i w porównaniu do rutyny piłkarza ma bardziej urozmaicony dzień pracy a jak mu się nie chce to może zostać w łóżku.
0
@mordini123 piłka nożna nie jest tam za bardzo popularna. Bardziej łucznictwo i zapasy.
0
@bartekvisca Depay i stary Neymara pożyczyli mu kasę na kaucję
0
@Gall EV miał tylu amigosów w drużynie, że nawet nie próbował ich zmusić do większego wysiłku, bo by i tak nic nie dało
0
@nitey prawdopodobnie łatwiej w ten sposób zdobyć zainteresowanie i sponsorów
0
@Sulimo Na żywo tak jakby trochę fałszuje, może starań się za bardzo i zamiast mocnego śpiewu wychodzą krzyki. Ale może to początek, trema, presja.