1

@4Fabregas4 de la feunte nie jest trenerem młodzieżówki

0

@4Fabregas4 wątpię że wygryzie tak łatwo Casado, jeśli to miałeś na myśli. Bo to nie jest jego pozycja.

0

@peetwithbarca ok ale jak te drużyny spotkają się w pucharach to kibicujesz jednej z nich czy jest ci wszystko jedno kto wygra?

20

Najlepiej zacząć od redukcji liczby meczów reprezentacji. Wywalić ligę narodów i mecze towarzyskie, zostawić tylko eliminacje do ME, MŚ itp

0

@tomcias10 37 bramek dla Barcy? Będzie ciężko

0

@BORO_12 jakich losowań?

1

@RAFI9 przecież tu jest mowa o zawodnikach, którzy grają ponad 60 meczów w sezonie. A twój mały klub i zawodnik z niego gra max 38 kolejek i urlop. XD z ciebie lol

0

@peetwithbarca kibicować można tylko jednej drużynie. Jak kibicujesz trzem, to znaczy że żadnej

1

@Pedri16Future Na monaco raczej rekin

1

@4Fabregas4 czyli w sumie na jakiej pozycji on będzie grał? Olmo, Pedri czy Casado?

0

@KobeFR zakładasz, że to tylko jego wina

1

1

@Roobo Raphinia był zawieszony za żółte kartki na jeden mecz, więc bez sensu było go powoływać na jeden mecz z Paragwajem

1

@NeroTFP1 zapasy żywności mam zawsze, suchy prowiant, który jem też na codzień i rotuje na bieżąco. Ale w przypadku wody, która jest najważniejsza to faktycznie zaniedbałem to, a przynajmniej kilka zgrzewek powinno stać w rezerwie. No i zapas baterii do latarki i świeczki muszę uzupełnić

1

@Danny Gaucho nawet nie chodzi o samą grafikę, bo nad grafiką jest wyraźnie napisane, że stanie się drugim najlepszym strzelcem w pierwszych 100 meczach. Skoro redakcja nie odpowiada za wpis na twitter to po co go wklejać skoro pisze nieprawdę.

1

@Danny Gaucho był na pewno wyżej niż Lewy, bo w trzecim sezonie w samym wrześniu strzelił 5 goli.

@dawidlampa dla dziennikarskiej rzetelności dopisałbym pod artykułem, że informacja z tweeta nie jest prawdziwa.

2

@Pawlak1992 po części się zgadzam, a po części to było jednak tak, że amigosi nie za bardzo chcieli zamordysty w szatni, nie chcieli super ciężkich treningów i nie chcieli presowac cały mecz. Weterani wolą mieć większy luz i jak im trenej za bardzo podskakuje, to zaczyna się bunt. To już się za LE zaczynało. Zarządzanie młodymi zawodnikami jest jednak łatwiejsze i Flick może to sobie teraz układać po swojemu bo jest dla chłopaków jak ojciec - czasem surowy a czasem nie. Jak chemia będzie się zgadzać to pójdą za nim w ogień.

0

@kanver_ uczciwa cena to 100 zł za wszystko na rok

0

Na jakim kanale leci formula 1?

1

@tristan87 porąbane są te włoskie kluby

0

@gukwa wątpię żeby dzieciarnia była głównym czytelnikiem gazety Marca

0

@Murazor nigdy nie strzelił bramki spoza pola karnego

0

@CPuyol w weekend gdy każdy się bawi xD

0

@Patry10 wątpię że da Barcelonie zarobić, już prędzej Celcie

2

@Kuchar ale jedno nie wyklucza drugiego. On jest teraz biznesmenem i w porównaniu do rutyny piłkarza ma bardziej urozmaicony dzień pracy a jak mu się nie chce to może zostać w łóżku.

0

@mordini123 piłka nożna nie jest tam za bardzo popularna. Bardziej łucznictwo i zapasy.

0

@bartekvisca Depay i stary Neymara pożyczyli mu kasę na kaucję

0

@Gall EV miał tylu amigosów w drużynie, że nawet nie próbował ich zmusić do większego wysiłku, bo by i tak nic nie dało

0

@nitey prawdopodobnie łatwiej w ten sposób zdobyć zainteresowanie i sponsorów

0

@Sulimo Na żywo tak jakby trochę fałszuje, może starań się za bardzo i zamiast mocnego śpiewu wychodzą krzyki. Ale może to początek, trema, presja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?