0

@esem91 Nie jest właścicielem tylko tam pracował na zlecenie więc idzie kiedy mu się chce

0

@Herato ale co się dziwisz? Nikt z kolegów nie chce zabierać mu numeru z szacunku a zapewne też bo się boją że zaczął przynosić pecha

0

@BorzyKrzys prawda zabolała :)

0

@Lucyfffer jemu brakuje mentala, gruby leń

0

@Aragorn33 możliwe, jakoś na ładniejszą tu wygląda

0

@Lucyfffer ile wy macie lat?

0

@Koriolan myślałem że rejestrować mogą cały czas poza oknem transferowym.

0

@Faro a kto pokrywa pensję olmo?

3

@Aragorn33 to nie jest Zajączkowska

1

@A4ron prawda taka, że Barca wtedy pożyczyła na rok na procent kasę chińczykom, bo byli wtedy w takiej sytuacji jak my teraz - nie mieścili się w chińskim ffp. Pech chciał, że brazol wystrzelił i pojawiły się głosy, że naprawdę jest wart tych 40 mln xD

0

@BISHBASHBOSH Lenglet był zarejestrowany kolego

0

@Atlas wcześniej czy później jakaś kasa wpadnie i go zarejestrują, ale nikt nie wie czy to będzie sierpień czy listopad

7

@homeins wykupił 80% praw? Coś mnie ominęło?

5

@kamyk_23 Ci, którzy mnie oglądają. To chyba nikt

0

@TheNekro94 ile ten film trwa w sumie z reklamami? xD

0

@messi33 i co by tu var zmienił? Sędzia wszystko dobrze widział

1

@SinMistico prawidłowa decyzja sędziego

1

@demsi1707 za dużo czasu poświęcasz na zabawę z nim.

0

@InneFCB oczywiście że dostał, w innym przypadku dlaczego miałby o rok przedłużać umowę?

0

@th@les w co tutaj nie wierzyć? Teraz zarabia tylko 6 mln, a resztę zaległą dostanie w kolejnych latach. Tak jak de Jong np.

0

@Krzysztof1987 roke i faje nie byli zarejestrowani więc wcale w tej układance się nie liczą. Lenglet jest kluczowy.

1

@DonCarletto po MŚ mogą część rozebrać, już tak bywało

0

@regatta52 przecież jeździć na dupie to właśnie znaczy słabo grać xD

0

@MesQueUnClub96 Że się fortuna nad tym kownackim zlitowała

1

@Herato ale kogo ty tu porównujesz?

0

@tomek8756 poszedłbym odważnie nawet sam na pięciu bo bym wiedział, że to tylko chińska ustawka jak 99% ich filmików

1

@Lisek szczególnie, że za jakiś czas wpadnie jeszcze na bank z 7 mln

16

Człowiek jednej fotki na fcbarca.com xD

0

@Ryoumen zapomniałeś tylko o bonusie, bo chyba nie wierzysz w to, że za darmo przedłużył umowę o rok. Według mnie, to dołożyli mu przynajmniej 6 mln brutto. Rozbite na 3 lata robi 12mln na rok, Atletico 75% czyli 9 a Barca 3 mln. Byłoby to dobre rozwiązanie ale pod warunkiem, że w kolejnych dwóch latach też uda się go tak wypożyczyć, bo Atletico wzięło go tylko na rok. Jeśli będzie tam grał kaszankę, to za rok wróci i będziemy mu nadal wisieć 24 mln. Jeszcze gorzej, jeśli te dodatkowe 6 mln przesunęli na ostatni rok, wtedy by wyszło, że teraz Atletico płaci 7,5 a my 2,5. A po roku będziemy mu nadal wisieć 26 mln

0

@zabibarca chyba sam w to nie wierzysz, że Betis kupi grajka za 25+ mln skoro do tej pory najwięcej w historii zapłacili za Denilsona 23 miliony a było to 25 lat temu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?