Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@esem91 Nie jest właścicielem tylko tam pracował na zlecenie więc idzie kiedy mu się chce
0
@Herato ale co się dziwisz? Nikt z kolegów nie chce zabierać mu numeru z szacunku a zapewne też bo się boją że zaczął przynosić pecha
0
@BorzyKrzys prawda zabolała :)
0
@Lucyfffer jemu brakuje mentala, gruby leń
0
@Aragorn33 możliwe, jakoś na ładniejszą tu wygląda
0
@Lucyfffer ile wy macie lat?
0
@Koriolan myślałem że rejestrować mogą cały czas poza oknem transferowym.
0
@Faro a kto pokrywa pensję olmo?
3
@Aragorn33 to nie jest Zajączkowska
1
@A4ron prawda taka, że Barca wtedy pożyczyła na rok na procent kasę chińczykom, bo byli wtedy w takiej sytuacji jak my teraz - nie mieścili się w chińskim ffp. Pech chciał, że brazol wystrzelił i pojawiły się głosy, że naprawdę jest wart tych 40 mln xD
0
@BISHBASHBOSH Lenglet był zarejestrowany kolego
0
@Atlas wcześniej czy później jakaś kasa wpadnie i go zarejestrują, ale nikt nie wie czy to będzie sierpień czy listopad
7
@homeins wykupił 80% praw? Coś mnie ominęło?
5
@kamyk_23 Ci, którzy mnie oglądają. To chyba nikt
0
@TheNekro94 ile ten film trwa w sumie z reklamami? xD
0
@messi33 i co by tu var zmienił? Sędzia wszystko dobrze widział
1
@SinMistico prawidłowa decyzja sędziego
1
@demsi1707 za dużo czasu poświęcasz na zabawę z nim.
0
@InneFCB oczywiście że dostał, w innym przypadku dlaczego miałby o rok przedłużać umowę?
0
@th@les w co tutaj nie wierzyć? Teraz zarabia tylko 6 mln, a resztę zaległą dostanie w kolejnych latach. Tak jak de Jong np.
0
@Krzysztof1987 roke i faje nie byli zarejestrowani więc wcale w tej układance się nie liczą. Lenglet jest kluczowy.
1
@DonCarletto po MŚ mogą część rozebrać, już tak bywało
0
@regatta52 przecież jeździć na dupie to właśnie znaczy słabo grać xD
0
@MesQueUnClub96 Że się fortuna nad tym kownackim zlitowała
1
@Herato ale kogo ty tu porównujesz?
0
@tomek8756 poszedłbym odważnie nawet sam na pięciu bo bym wiedział, że to tylko chińska ustawka jak 99% ich filmików
1
@Lisek szczególnie, że za jakiś czas wpadnie jeszcze na bank z 7 mln
16
Człowiek jednej fotki na fcbarca.com xD
0
@Ryoumen zapomniałeś tylko o bonusie, bo chyba nie wierzysz w to, że za darmo przedłużył umowę o rok. Według mnie, to dołożyli mu przynajmniej 6 mln brutto. Rozbite na 3 lata robi 12mln na rok, Atletico 75% czyli 9 a Barca 3 mln. Byłoby to dobre rozwiązanie ale pod warunkiem, że w kolejnych dwóch latach też uda się go tak wypożyczyć, bo Atletico wzięło go tylko na rok. Jeśli będzie tam grał kaszankę, to za rok wróci i będziemy mu nadal wisieć 24 mln. Jeszcze gorzej, jeśli te dodatkowe 6 mln przesunęli na ostatni rok, wtedy by wyszło, że teraz Atletico płaci 7,5 a my 2,5. A po roku będziemy mu nadal wisieć 26 mln
0
@zabibarca chyba sam w to nie wierzysz, że Betis kupi grajka za 25+ mln skoro do tej pory najwięcej w historii zapłacili za Denilsona 23 miliony a było to 25 lat temu xD