Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BORO_12 co ty powtarzasz jak mantrę "kwota amortyzacji" jak to nie ma sensu co piszesz?
1
@barteq odchodzi na transfer definitywny, Barca dostaje 20 mln a jeśli Lazio go później odsprzeda dalej, to Barca dostaje połowę kwoty z kolejnego transferu.
Według mnie to dobry deal.
1
@Fenelon dlaczego nie wspomniałeś o tym, że w sumie w Rosji głosowała GIGANTYCZNA liczba 56 OSÓB (25 na KO, 7 Lewica, 8 PiS, 8 Konfederacja, 6 Trzecia Droga, 2 Inne)
1
Kolejny bzdury artykuł na temat rzekomego majątku Braithwaita. Wykupił raz sponsorowany artykuł w Forbes i tak jedzie na nim od kilku lat a pismaki bez weryfikacji która zajęłaby 10 minut powielają to dalej i dalej.
0
@Kamiloos mylisz się. To było zagranie przypadkowe, kiks więc mógł złapać.
0
@Barcaa12 akurat Koeman młodymi grał. Ale młodymi nie wygrasz ligi
3
Ciekawe czy na MŚ za dwa lata będą tak każdy mecz przerywać. Stacje tv ich za jaja powieszą
1
@don'T.R.I.P.e jak mnie wkurza nazywanie wszędzie w mediach tego mordercy "chłopakiem", i ty się pod tym też podpisujesz. Nazwijcie go może "chłopcem" będzie jeszcze miluśniej
0
@Juan007 Cubarsi, mówi ci to coś?
0
@luka1995 skąd ci się ten 1 milion wziął? Odejdzie praktycznie za darmo, ale czego innego się spodziewać
0
@barcelonaLM jeśli ktoś lubi transwestytów
1
@okiemtypera_lucaxx95 jego wykreślili nie po jednym meczu tylko po pół roku gry padaki.
1
@luka1995 a jaki ma mieć interes Flick w tym, żeby stawiać w kilkunastu meczach na grajka, który jest słaby i na treningach to potwierdza? Flick przyszedł tutaj żeby zrobić wynik, bo jak mu się noga powinie to poleci jako pierwszy. Nie jego rolą jest naprawianie błędów i wałków które robi prezydent wraz z dyrektorem sportowym.
2
@Krzych a po co oglądać jak to był wałek Laporty i Cury, nie pierwszy nie ostatni
0
@Albatros bo Babiarz sam siedział cicho od 2016, gdy pis masowo wypierdalał dziennikarzy, którzy byli nie po linii władzy?
Nie zabierał głosu w sprawie tego jak tvp zaszczuwała ludzi produkując tony paszkwili? Teraz nagle jest wrzawa i wnoszenie na sztandary Babiarza, który był w najbliższym otoczeniu Kurskiego i który przez prawie 10 lat nawet nie zająknął się na temat tego co działa się w tvp, a teraz płaku płaku :)))
0
@SirChuck twój scenariusz jest z tych fantasy na poziomie Władcy Pierścieni. Nie ma szans na takie porozumienie. Nikt nie da mu w żadnym klubie więcej niż 4 mln za sezon, więc chyba musiałby dostać wylewu żeby zrezygnować z 20 mln.
1
@tristan87 dobrze, że go wywalili
4
Kilka dni temu była tutaj dyskusja o "związku" Yamala i ktoś się upierał, że to skromna dziewczyna, oni się kochają i że ten związek przetrwa lata xD szkoda, że nie zapisałem sobie tej dyskusji to bym teraz zawołał tego naiwniaka
0
@SirChuck co masz na myśli "minimalną kwotę"? Oni muszą mu wypłacić całą pensję do końca kontraktu, czyli w sumie ponad 30 mln
0
@JarekS Trincao, Arthur
1
@norbi77 chyba tylko dzieci tutaj
4
Z jednej strony obawiają się wydać 5 baniek na Pedriego czy Araujo a z drugiej strony lekką ręką wydają 10 razy tyle na koty w worku typu Torres czy Tygrys, fuck logic
0
@Maker0 kiedy ostatnio Ajax zdobył coś poważnego?
0
@Patry10 gadacie tak już od 5 lat i jakoś nie staliśmy się jeszcze Milanem
0
@Juan007 nie troluj trolu
0
@PJ777 bez Rodriego to się nie uda
1
@Pustelnik ale oni wzięli grajka za 13 baniek a nie za 60 w jakich my celujemy
0
@yzyr nö i co z tego?
8
Niemcy po zwycięstwie nad Argentyną po zdobyciu MŚ śpiewali "tak chodzą wieśniaki (gauchos) zgarbieni a tak chodzą panowie niemcy wyprostowani". I tak to się kręci u tych kopaczy.
0
@Majowy_ nie daje mu się szansy, bo jest za cienki na standardy europejskiego futbolu na poziomie FCB. W Barcelonie od zawsze transfery konkretne na wzmocnienie składu były przeplatane wałkami, a kierunek południowo amerykański był najczęstszym gdzie były prane pieniądze. Przykładów kibicom Barcelony nie trzeba przytaczać.