Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo ale ja ciebie chciałem czytać, i za każdym razem najpierw czytam komentarz, zaczynam się wkurzać na ilość literówek i wtedy patrzę na nick, i znowu ty. Niestety.
0
Szkoda, ale może następnym razem
0
@Herbert Na pewno nie ma nic przeciwko, bo inaczej nawet nie byłoby tematu takiego meczu
W USA w sumie każda drużyna Laliga chciałaby zagrać
0
@Borneo sorry, musiałem cię niestety zablokować, bo tego się nie da czytać, a to nie pierwszy raz.
0
@Kgorecki2500 właśnie widziałem, jak król idzie środkiem ulicy otoczony policją a na chodnikach stoją ludzie coś krzyczą i rzucają błotem. Aż się księżniczka rozpłakała. Nie wiem gdzie tu manipulacja.
0
@Rifek a na parkiecie gra około 30-35 minut
0
@NorbiTBOB poza tym korzykarz NBA przebiega w meczu 4-6 km czyli dwa-trzy razy mniej niż piłkarz
0
@Kgorecki2500 chyba oglądasz wiadomości w jakimś alternatywnym świecie.
0
@Wasacz_ żeby w ten sposób wyprać pieniądze, to musiałby je raczej sprzedawać po zawyżonej cenie, i kupować je samemu od siebie anonimowo za gotówkę.
3
@Lucyfffer domówka super
1
@matix19(2) Lewandowski, Yamal, Pedri też się nie boją
0
@Kgorecki2500 to dlaczego tam więcej policjantów niż zwykłych ludzi?
0
@MesQueUnClub_87 z tym umyślnie czy nie to też jest często problem. Patrz ręka Pique w parterze chyba z Chelsea to było.
1
@mrboom już dawno miał nie po drodze z tym trenerem. Zaczęło się ponad 10 lat temu kiedy był selekcjonerem Brazylii
0
@Gall a ile było płaczu że Deco nie ogarnął takiego talentu
1
@Gall jakieś ai albo ameba tłumaczyło. W angielskim sanctuary ma m.in. właśnie takie znaczenie - schronisko
0
@partymaker a wczoraj z jakim graliśmy? Które jest prawidłowe?
3
@Tomason taki rozwinięty kraj a wybory muszą się odbywać po żniwach we wtorek żeby rolnicy zdążyli dojechać po niedzielnej mszy i przed środkowym dniem targowym wrócić do domów ;)
1
@Eto'o9 R10 myślisz, że przez coś takiego odwołają mecz w Belgradzie? A pamiętasz pamiętną podróż autobusem do Mediolanu? :)
1
@Rastafarnianin pewnie zależy od banku. W moim tak się da, mam na dwóch telefonach, ale na tym głównym z numerem zarejestrowanym musiałem potwierdzić, że zalogowałem się na innym
0
@MaziFCB odklejony to mało powiedziane. Ale dzięki takim jak on ten program ma chyba największą oglądalność w Hiszpanii z programów sportowych
0
@Stinger_ była nawet chyba sytuacja, że pomimo wykręcania niesamowitych wyników Leo przez cały sezon nie dostał ani jednej nagrody.
0
@Tomason bo nie poinformowali, dali dupy po całości. W niektórych miejscach pierwsi do pomocy przyjechali - francuscy strażacy
0
@Maker0 xD ty tego nie napisałeś
0
@sevs na szczęście FC Barcelona reprezentuje sobą lepsze gusta niż jakieś anonki z Polski
0
@Kismeth w listopadzie? XD Coraz głupsza ta młodzież
0
Dawno nie czytałem tutaj tak bardzo chaotycznego newsa.
0
@Wojtek84 nö to wygrać 5:0
0
@Seba8844 albo wygrać 4:0
0
@ViscaelBarca2007 nie wolno zapomnieć że to derby, a oni mają od małego wpajane że to drugi najważniejszy mecz w sezonie po real. Jak jest okazja to chcą upokorzyć przeciwnika