0

@Borneo ale ja ciebie chciałem czytać, i za każdym razem najpierw czytam komentarz, zaczynam się wkurzać na ilość literówek i wtedy patrzę na nick, i znowu ty. Niestety.

0

Szkoda, ale może następnym razem

0

@Herbert Na pewno nie ma nic przeciwko, bo inaczej nawet nie byłoby tematu takiego meczu

W USA w sumie każda drużyna Laliga chciałaby zagrać

0

@Borneo sorry, musiałem cię niestety zablokować, bo tego się nie da czytać, a to nie pierwszy raz.

0

@Kgorecki2500 właśnie widziałem, jak król idzie środkiem ulicy otoczony policją a na chodnikach stoją ludzie coś krzyczą i rzucają błotem. Aż się księżniczka rozpłakała. Nie wiem gdzie tu manipulacja.

0

@Rifek a na parkiecie gra około 30-35 minut

0

@NorbiTBOB poza tym korzykarz NBA przebiega w meczu 4-6 km czyli dwa-trzy razy mniej niż piłkarz

0

@Kgorecki2500 chyba oglądasz wiadomości w jakimś alternatywnym świecie.

0

@Wasacz_ żeby w ten sposób wyprać pieniądze, to musiałby je raczej sprzedawać po zawyżonej cenie, i kupować je samemu od siebie anonimowo za gotówkę.

3

@Lucyfffer domówka super

1

@matix19(2) Lewandowski, Yamal, Pedri też się nie boją

0

@Kgorecki2500 to dlaczego tam więcej policjantów niż zwykłych ludzi?

0

@MesQueUnClub_87 z tym umyślnie czy nie to też jest często problem. Patrz ręka Pique w parterze chyba z Chelsea to było.

1

@mrboom już dawno miał nie po drodze z tym trenerem. Zaczęło się ponad 10 lat temu kiedy był selekcjonerem Brazylii

0

@Gall a ile było płaczu że Deco nie ogarnął takiego talentu

1

@Gall jakieś ai albo ameba tłumaczyło. W angielskim sanctuary ma m.in. właśnie takie znaczenie - schronisko

0

@partymaker a wczoraj z jakim graliśmy? Które jest prawidłowe?

3

@Tomason taki rozwinięty kraj a wybory muszą się odbywać po żniwach we wtorek żeby rolnicy zdążyli dojechać po niedzielnej mszy i przed środkowym dniem targowym wrócić do domów ;)

1

@Eto'o9 R10 myślisz, że przez coś takiego odwołają mecz w Belgradzie? A pamiętasz pamiętną podróż autobusem do Mediolanu? :)

1

@Rastafarnianin pewnie zależy od banku. W moim tak się da, mam na dwóch telefonach, ale na tym głównym z numerem zarejestrowanym musiałem potwierdzić, że zalogowałem się na innym

0

@MaziFCB odklejony to mało powiedziane. Ale dzięki takim jak on ten program ma chyba największą oglądalność w Hiszpanii z programów sportowych

0

@Stinger_ była nawet chyba sytuacja, że pomimo wykręcania niesamowitych wyników Leo przez cały sezon nie dostał ani jednej nagrody.

0

@Tomason bo nie poinformowali, dali dupy po całości. W niektórych miejscach pierwsi do pomocy przyjechali - francuscy strażacy

0

@Maker0 xD ty tego nie napisałeś

0

@sevs na szczęście FC Barcelona reprezentuje sobą lepsze gusta niż jakieś anonki z Polski

0

@Kismeth w listopadzie? XD Coraz głupsza ta młodzież

0

Dawno nie czytałem tutaj tak bardzo chaotycznego newsa.

0

@Wojtek84 nö to wygrać 5:0

0

@Seba8844 albo wygrać 4:0

0

@ViscaelBarca2007 nie wolno zapomnieć że to derby, a oni mają od małego wpajane że to drugi najważniejszy mecz w sezonie po real. Jak jest okazja to chcą upokorzyć przeciwnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?