Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Miłego dnia dla ramblowiczów z Grodziska Mazowieckiego i Grójca
6
@Aragorn33 hahaha. Dorsza na tym smażyłem. Nigdy więcej. Dramat
8
Sól to najlepsza przyprawa jaką wymyśloną pozdro
0
@Encore ja też nie mam i co?
22
@Rastafarnianin kompromitacja.
5
@Encore jego zdanie mało mnie interesuje
0
Dziś na kolację paka chipsów i lazania z biedronki.
1
@PatrychoO ja to i tak po goty cały roztrzęsiony jestem, wiadomo że jestem dużym fanem asasina, ale już trudno. Ale przynajmniej kingodmik albo death stranding już lepiej nawet
1
@PatrychoO A nie młoda niedziela?
2
@blakkudium Oscara to powinien dostać CM Punk za rolę w zwierzogrodzie
1
@Kgorecki2500 obejrzałem to tylko dla CM Punka.
2
Messi jest goatem każdy to wie, pytanie kto jest drugi?
3
@Bocheno1 ja jestem najlepszy
7
@marcin62 a co cieszyć się że takie coś wygrało? Nie!
2
@blakkudium co Arteta knuje mów!
1
@July_6_BcN masz prawo tak uważać Julianna
4
@July_6_BcN ale tu jest pojedynek Własne dziecko vs cudzy pies @mekston zapisz to gdzieś
0
Kogo ratujesz? Własne dziecko vs cudzy pies
0
@Eklerek mój rekord 114 nagetsow w jeden dzień.
4
Planeta nibiru nadchodzi, jest coraz bliżej. @macio_944
1
@Laminedependencia jesteś zgłoszone tysiąc razy. Gdzie jest @mekston ?
1
@Eklerek przejmować? Jestem liczącym się nazwiskiem w branży gier, branży którą kochałem i poświęciłem jej wiele
1
@Eklerek oglądałem goty, oddałem dwoje serce branży gier, a ta mnie wykończyła psychicznie.
0
@Eklerek ja na wigilię planowałem sobie w coś pograć, odechciało mi się
0
@gumaz 9.96 mój rekord, ale w następnym roku będzie atak żeby po.kropce była ósemka
2
@lajcior tak ale robiłem to wszystko na bieżni
0
Wynik goty 2025 to jakiś dramat i patologia, czas opuścić branże gier przynajmniej do nowego far cry, oby takie coś wyszło jak najszybciej
2
Miłego dnia dla ramblowiczów z Ozorkowa i Ustki
3
Może ja kiedyś stworzę grę i wygra goty... Niestety mam niewystarczająco dużo pieniędzy. @PatrychoO @Jakchcesz
4
@Lionel_Messi10 po co goata wysyłasz na noc o co tu chodzi @mekston ?