5

Miłego dnia dla ramblowiczów z Grodziska Mazowieckiego i Grójca

6

@Aragorn33 hahaha. Dorsza na tym smażyłem. Nigdy więcej. Dramat

8

Sól to najlepsza przyprawa jaką wymyśloną pozdro

0

@Encore ja też nie mam i co?

22

@Rastafarnianin kompromitacja.

5

@Encore jego zdanie mało mnie interesuje

0

Dziś na kolację paka chipsów i lazania z biedronki.

1

@PatrychoO ja to i tak po goty cały roztrzęsiony jestem, wiadomo że jestem dużym fanem asasina, ale już trudno. Ale przynajmniej kingodmik albo death stranding już lepiej nawet

1

@PatrychoO A nie młoda niedziela?

2

@blakkudium Oscara to powinien dostać CM Punk za rolę w zwierzogrodzie

1

@Kgorecki2500 obejrzałem to tylko dla CM Punka.

2

Messi jest goatem każdy to wie, pytanie kto jest drugi?

3

@Bocheno1 ja jestem najlepszy

7

@marcin62 a co cieszyć się że takie coś wygrało? Nie!

2

@blakkudium co Arteta knuje mów!

1

@July_6_BcN masz prawo tak uważać Julianna

4

@July_6_BcN ale tu jest pojedynek Własne dziecko vs cudzy pies @mekston zapisz to gdzieś

0

Kogo ratujesz? Własne dziecko vs cudzy pies

0

@Eklerek mój rekord 114 nagetsow w jeden dzień.

4

Planeta nibiru nadchodzi, jest coraz bliżej. @macio_944

1

@Laminedependencia jesteś zgłoszone tysiąc razy. Gdzie jest @mekston ?

1

@Eklerek przejmować? Jestem liczącym się nazwiskiem w branży gier, branży którą kochałem i poświęciłem jej wiele

1

@Eklerek oglądałem goty, oddałem dwoje serce branży gier, a ta mnie wykończyła psychicznie.

0

@Eklerek ja na wigilię planowałem sobie w coś pograć, odechciało mi się

0

@gumaz 9.96 mój rekord, ale w następnym roku będzie atak żeby po.kropce była ósemka

2

@lajcior tak ale robiłem to wszystko na bieżni

0

Wynik goty 2025 to jakiś dramat i patologia, czas opuścić branże gier przynajmniej do nowego far cry, oby takie coś wyszło jak najszybciej

2

Miłego dnia dla ramblowiczów z Ozorkowa i Ustki

3

Może ja kiedyś stworzę grę i wygra goty... Niestety mam niewystarczająco dużo pieniędzy. @PatrychoO @Jakchcesz

4

@Lionel_Messi10 po co goata wysyłasz na noc o co tu chodzi @mekston ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?