3

@Frimpong oni nigdy nie wygrali ligi mistrzów nawet xddd

7

Ten moment kiedy cieszysz się życiem ale uświadamiasz sobie że zaraz masz 60 urodziny.

4

@Eklerek też Liverpool oglądam pozdro

0

Max powinien się przestać kompromitować i w trakcie wyścigu zbaitować jakoś Lando żeby wypadł z toru.

0

@mekston chyba mistrzem kompromitacji

0

@Stinger_ i idą do więzienia za kompromitację i muszą oddać wszystkie swoje punkty goatowi

1

Całe życie Leclerc rywalizuje z Maxem, może tym razem stanie po jego stronie w końcu?

3

Taktyka jest prosta, w Norysa.

1

@LeszekFCB niech stanie raz przynajmniej po stronie Maxa

3

A już jutro pan komentator powie że Toto wściekły nie słuchamy już tego komunikatu. @mekston @Kessie

0

@Eklerek Tsunoda potrzebny

0

Tsunoda ogarnij się

0

@mekston koniec szans na mistrza?

0

Grzesiek Russell po czyjej jesteś stronie łobuzie?

2

@mekston jeden z

5

Brawo Dibu. Jazda z Arsenalem

2

@Czyhrynski wiesz że ich trener to Fabregas? Ciekawostka w przeszłości piłkarz Arsenalu ale i Barcelony. @Kessie @Eklerek @Czajka90 @mekston

5

@Eklerek ty się też weź do roboty i blokuj Noryss

0

@MichuZ44 jazda, wypić alkohol chcę

0

@Czajka90 nie mam zamiaru tego.mefzu oglądać

2

@mekston nie, goat wygra

5

Następny mundial to już będzie tylko AI. @PatrychoO

0

@Danny Gaucho Messi wygra pierwsze miejsce

4

Miłego dnia dla ramblowiczów z Wrocławia i Katowic

2


Łatwo @PatrychoO

1

@Arkon ja na Brauna głosować nie będę, nie zgadzam się z nim gospodarczą, a w tej chwili wartości gospodarki są dla mnie najważniejsze

1

@PatrychoO ja też. Razem z @macio_944

1

@Eklerek spokojnie Arsenal na mundialu nie gra.

1

@NeroTFP1 Argentyna wygra.

1

@Adran360 u mnie jest między 69 a 16

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?