Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Frimpong oni nigdy nie wygrali ligi mistrzów nawet xddd
7
Ten moment kiedy cieszysz się życiem ale uświadamiasz sobie że zaraz masz 60 urodziny.
4
@Eklerek też Liverpool oglądam pozdro
0
Max powinien się przestać kompromitować i w trakcie wyścigu zbaitować jakoś Lando żeby wypadł z toru.
0
@mekston chyba mistrzem kompromitacji
0
@Stinger_ i idą do więzienia za kompromitację i muszą oddać wszystkie swoje punkty goatowi
1
Całe życie Leclerc rywalizuje z Maxem, może tym razem stanie po jego stronie w końcu?
3
Taktyka jest prosta, w Norysa.
1
@LeszekFCB niech stanie raz przynajmniej po stronie Maxa
3
A już jutro pan komentator powie że Toto wściekły nie słuchamy już tego komunikatu. @mekston @Kessie
0
@Eklerek Tsunoda potrzebny
0
Tsunoda ogarnij się
0
@mekston koniec szans na mistrza?
0
Grzesiek Russell po czyjej jesteś stronie łobuzie?
2
@mekston jeden z
5
Brawo Dibu. Jazda z Arsenalem
2
@Czyhrynski wiesz że ich trener to Fabregas? Ciekawostka w przeszłości piłkarz Arsenalu ale i Barcelony. @Kessie @Eklerek @Czajka90 @mekston
5
@Eklerek ty się też weź do roboty i blokuj Noryss
0
@MichuZ44 jazda, wypić alkohol chcę
0
@Czajka90 nie mam zamiaru tego.mefzu oglądać
2
@mekston nie, goat wygra
5
Następny mundial to już będzie tylko AI. @PatrychoO
0
@Danny Gaucho Messi wygra pierwsze miejsce
4
Miłego dnia dla ramblowiczów z Wrocławia i Katowic
2
Łatwo @PatrychoO
1
@Arkon ja na Brauna głosować nie będę, nie zgadzam się z nim gospodarczą, a w tej chwili wartości gospodarki są dla mnie najważniejsze
1
@PatrychoO ja też. Razem z @macio_944
1
@Eklerek spokojnie Arsenal na mundialu nie gra.
1
@NeroTFP1 Argentyna wygra.
1
@Adran360 u mnie jest między 69 a 16