4

Goat zawsze będzie goatem. @mekston

2

@TR3YWAY ja ostatnio noc spędziłem na siłowni. Zimno było i nie chciało mi się wracać do domu, wziąłem materaca i położyłem się na strefie kalistenici. I tak spałem od pierwszej do jakiejś 5.. zawsze coś..

4

@Kessie a ja jestem cenionym człowiekiem w branży gier, wybitnym krytykiem i umysłem

3

@macio_944 grałem w te gry. Detroit było spoko, Red.Dedzik też, ale to nie ma znaczenia żadnego.

3

Barcelona wygrała to można się pośmiać z Arsenalu xd. @mekston

1

@Czyhrynski wszystkie. Gdzie jest @PatrychoO ?

2

@PatrychoO a co jak wpiszę Bron Breakker?

1

@blakkudium a co on wie o taktyce?

0

Problemy Garego.A ?

3

@blakkudium niech Flick zapomni że będę to oglądać

1

@MessiForeverTheBest porównamy drużyny?

1

@gumaz ogólnie bez zacisków wyciskam to można przechylić najpierw na jedną stronę i zrzucić z tej strony talerze a potem druga, ewentualnie przetoczyć sztangę przez brzuch, ja wolę pierwszą opcję ale pewnie dlatego że się przyzwyczaiłem... Ważne żeby nikogo nie uszkodzić talerzami. Ewentualnie jak się znajdzie trochę siły jeszcze to podnieść dupę jak najmocniej się będzie dało i wtedy może się wyciśnie ale to już ryzyko większe.

0

@gumaz tak zdecydowanie.

2

Mamuty nie wyginęły, dalej są wśród nas tylko ich nie widzimy

0

@zadafcb coraz bardziej myślę że jednak Cena wygra ostatni raz, gdyby jeszcse Hunta nie mówił o tym klepaniu. Ale dobrze. Mysterio będzie ostatnim który pokonał cenę. Chyba że Cena nie będzie chciał się poddać i Hunter walnie 20.fimosherow i spinije

5

Miłego dnia dla ramblowiczów z Grodziska Mazowieckiego i Grójca

6

@Aragorn33 hahaha. Dorsza na tym smażyłem. Nigdy więcej. Dramat

8

Sól to najlepsza przyprawa jaką wymyśloną pozdro

0

@Encore ja też nie mam i co?

22

@Rastafarnianin kompromitacja.

5

@Encore jego zdanie mało mnie interesuje

0

Dziś na kolację paka chipsów i lazania z biedronki.

1

@PatrychoO ja to i tak po goty cały roztrzęsiony jestem, wiadomo że jestem dużym fanem asasina, ale już trudno. Ale przynajmniej kingodmik albo death stranding już lepiej nawet

1

@PatrychoO A nie młoda niedziela?

2

@blakkudium Oscara to powinien dostać CM Punk za rolę w zwierzogrodzie

1

@Kgorecki2500 obejrzałem to tylko dla CM Punka.

2

Messi jest goatem każdy to wie, pytanie kto jest drugi?

3

@Bocheno1 ja jestem najlepszy

7

@marcin62 a co cieszyć się że takie coś wygrało? Nie!

2

@blakkudium co Arteta knuje mów!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?