4

@July_6_BcN hahah. W takim razie pozdrawiam, ale jestem dziś w dobrej formie. Natomiast kiedy za 15 lat będę prezydentem to nie będzie czegoś takiego jak wolne, gospodarka ma pracować a społeczeństwo się rozwijać. Zapisz to gdzieś @Kessie

0

@Kgorecki2500 i po co im aż tyle? Ja bym takie pieniądze wykorzystał na badanie kosmosu

2

@July_6_BcN a z jakiej to racji krócej? Nie ma że święta. Do roboty wszyscy zarabiać pieniądze i napędzać gospodarkę!! Jak je będę rządzić w przyszłości to nie będzie czegoś takiego jak wolne

3

@gumaz zarobki mnie nie obchodzą, ja bym chciał władzy nie pieniędzy

2

@blakkudium a co mnie jakie sxg obchodzi, liczy się wynik

0

@Pedri16Future no i po co o tym piszesz?

1

Oby się kiedyś udało.. ja za 50 lat siedzę i patrzę na Nowy Jork pijąc najdroższy alkohol w najlepszych ubraniach, ja który rządzi całym światem.. trzeba mierzyć wysoko

0

Kolejny duży minus na konto Flicka.

1

@blakkudium słaby mexz

2

@blakkudium nie oglądał

4

Na mecz z Pricem niestety zbyt mało masy mięśniowej @gumaz

0

I jak tu się nie przejmować

0

Ratajski wygra bo jest lepszy

2

@MessiForeverTheBest nie jest łatwo dużo zarabiać w tych czasach

1

@Kapitan hawk ja nie wiem czy będę oglądać bo mam ograniczone zaufanie

7

Dzielenie się łopatkiem to najgorsza część świąt. Oby kiedyś ta tradycja upadła, albo uległa reformom

2

Miłego dnia dla ramblowiczów ze Złotoryi i Tuchola

1

@Kapitan hawk strzelasz gola w finale ligi mistrzów. Jako sędzia

5

Zdobywasz 100 milionów, jak jest wykorzystujesz? Ja 90 ubrania, 2 samochód, i może mieszkanie w jakimś mniejszym mieście ale z galerią, i liczę że artykuły spożywcze podstawowe zbytnio nie podrożeją

1

@blakkudium po co to wstawiasz? Zobacz jak mu pojechałem @mekston

3

@Encore gdyby moi koledzy tylko wiedzieli jak czasem spędzałem czas z ich kobietami xdd

0

@ViscaelBarca2007 który Torres?

0

@MessiForeverTheBest ale Real i Papszun w innej lidze robią

1

Mbappe gdyby wcześniej dołączył to byłby lepszy dla Realu niż Ronaldo

4

Święta to najlepszy czas w galeriach, tragicznie ubrani ludzie biegający za prezentami... I w tle ja pijący szejka z KFC śmiejący się z tego

5

W wannie już pływa świąteczny kurczak

3

Nowy zakup - fortepian

2


Ja @Popitek12, @PatrychoO i reszta kumatych kibiców Barcelony komentuje ostatnie decyzje Flicka

0

Najgorsze to jak wszyscy mii koledzy już wyszli a ja dalej siedzę w restauracji

0

@Encore nie wygra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?