Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@July_6_BcN hahah. W takim razie pozdrawiam, ale jestem dziś w dobrej formie. Natomiast kiedy za 15 lat będę prezydentem to nie będzie czegoś takiego jak wolne, gospodarka ma pracować a społeczeństwo się rozwijać. Zapisz to gdzieś @Kessie
0
@Kgorecki2500 i po co im aż tyle? Ja bym takie pieniądze wykorzystał na badanie kosmosu
2
@July_6_BcN a z jakiej to racji krócej? Nie ma że święta. Do roboty wszyscy zarabiać pieniądze i napędzać gospodarkę!! Jak je będę rządzić w przyszłości to nie będzie czegoś takiego jak wolne
3
@gumaz zarobki mnie nie obchodzą, ja bym chciał władzy nie pieniędzy
2
@blakkudium a co mnie jakie sxg obchodzi, liczy się wynik
0
@Pedri16Future no i po co o tym piszesz?
1
Oby się kiedyś udało.. ja za 50 lat siedzę i patrzę na Nowy Jork pijąc najdroższy alkohol w najlepszych ubraniach, ja który rządzi całym światem.. trzeba mierzyć wysoko
0
Kolejny duży minus na konto Flicka.
1
@blakkudium słaby mexz
2
@blakkudium nie oglądał
4
Na mecz z Pricem niestety zbyt mało masy mięśniowej @gumaz
0
I jak tu się nie przejmować
0
Ratajski wygra bo jest lepszy
2
@MessiForeverTheBest nie jest łatwo dużo zarabiać w tych czasach
1
@Kapitan hawk ja nie wiem czy będę oglądać bo mam ograniczone zaufanie
7
Dzielenie się łopatkiem to najgorsza część świąt. Oby kiedyś ta tradycja upadła, albo uległa reformom
2
Miłego dnia dla ramblowiczów ze Złotoryi i Tuchola
1
@Kapitan hawk strzelasz gola w finale ligi mistrzów. Jako sędzia
5
Zdobywasz 100 milionów, jak jest wykorzystujesz? Ja 90 ubrania, 2 samochód, i może mieszkanie w jakimś mniejszym mieście ale z galerią, i liczę że artykuły spożywcze podstawowe zbytnio nie podrożeją
1
@blakkudium po co to wstawiasz? Zobacz jak mu pojechałem @mekston
3
@Encore gdyby moi koledzy tylko wiedzieli jak czasem spędzałem czas z ich kobietami xdd
0
@ViscaelBarca2007 który Torres?
0
@MessiForeverTheBest ale Real i Papszun w innej lidze robią
1
Mbappe gdyby wcześniej dołączył to byłby lepszy dla Realu niż Ronaldo
4
Święta to najlepszy czas w galeriach, tragicznie ubrani ludzie biegający za prezentami... I w tle ja pijący szejka z KFC śmiejący się z tego
5
W wannie już pływa świąteczny kurczak
3
Nowy zakup - fortepian
2
Ja @Popitek12, @PatrychoO i reszta kumatych kibiców Barcelony komentuje ostatnie decyzje Flicka
0
Najgorsze to jak wszyscy mii koledzy już wyszli a ja dalej siedzę w restauracji
0
@Encore nie wygra.