Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz mi się zdarzyło. 2zl.
0
Kto jest obecnie najprzystojniejszym piłkarzem Barcelony?
1
Miłego dnia dla ramblowiczów z Aleksandrowa Łódzkiego i Bartoszyc
4
Z jakiej racji u przeciwników też gra Casado? Wyłącz TV włącz myślenie @mekston
0
@Lionel_Messi10 z Arteta to taki żarcik sytuacyjny. Hahaha @mekston zapisz to gdzieś
0
@MichuZ44 Max Verstappen w następnym sezonie jest jednym z najsłabszych kierowców i ledwo punktuje ale Żak Brown postanawia zostawić walczącego o mistrza Lando żeby trenować Maxa
3
@Fog_W_1899 do dziennika szkolnego
1
Flick ma u mnie drugiego minusa, trzy minusy i jedynka. @mekston @blakkudium
1
@blakkudium nie będę oglądać
1
@blakkudium zależy dla kogo
2
@mordini123 nie mogę powiedzieć jaka to wizja bo wtedy się nie spełni
2
Miałem wizję Mundialu 2026, wszystkie wyniki meczów i rezultaty. @mekston @barcelonaLM @Encore @blakkudium
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Mosiny i Pyskowic
1
@Luciano99 nawet w rankingach drugie miejsce xdd
0
@FcPortoFan1999 nie jest w ekipie młodzieżowej
0
@Czajka90 na prezydenta w 2040 roku kiedy to będę spełniać potrzebny cenzus wieku. Byle nie drugie miejsce i będzie dobrze
6
Niesamowite że 2003.roku w przedziale czasowym 5-11 maja urodzili się Alcaraz, Popitek12 i Fermin Lopez. Mocna ekipa. @barcelonaLM @agaFCB @mekston @Encore
3
Często dochodzi u was do awantur politycznych na święta?
2
@Jakchcesz ja mam duże wątpliwości do Flicka.
1
@Faro raz. Dziewczyn miałem cztery/pięć.
5
@Lionel_Messi10 będę oglądać
1
@lajcior co to za przysmaki... Ja słodkiego nie jem. Dramatv
2
@gumaz olej palmowy
0
@kanver_ Kiwior jest obecnie najlepszy? @Czajka90 @Eklerek i @Kessie hahah znowu Arsenal nie potrafi w transfery.
17
Swiateczno wigilijne przysmaki to dramat. 3 lata temu byliśmy u cioci na święta, to ja szczęśliwy że zjem sobie coś, patrzę a tam jakieś pierogi, barszcze czy inne bigosy, nie wytrzymałem złapałem za patelsona i zacząłem smażyć kurczaka fit light wersja
1
@lajcior dramat
5
Miłego dnia dla ramblowiczów z Warszawy i Wrocławia
1
@PatrychoO oglądasz Xabi Alonso ritajerment tur?
3
Bunting w pierwszym seciku powyżej mojej rekordowej średniej..
1
@barcelonaLM każdy kiedyś przegra.. przykładem Verstappen.. on często ostatnio przegrywał...