Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mordini123 ja gram w nowego asasyna. @PatrychoO
4
Zarobki Cristiano Ronaldo są zdecydowanie zbyt duże. @macio_944 @mekston @Encore
1
Ogólnie kiedyś piłkarze Barcelony jakoś lepiej grali. A i mniej zarabiali
1
Miłego dnia dla ramblowiczów z Pińszowa i Lubartowa
2
@blakkudium też Arsenal oglądasz?
0
@mekston co to jest?
2
@BojanKriKicz ja najwięcej rekord 3500 tysięcy miesięcznie. Ale to rekordowy miesiąc, ogólnie jest poniżej trójki
1
@Faro która to z ramblowiczek? @mekston zobacz w jakim kierunku przeprowadziłem kontrę
1
Sposób na podryw kobiety? Napisz jej że jest piękna jak Bayern Monachium. @mekston @agaFCB
3
Ja w sumie chętnie bym został trenerem Realu, byle kasa się zgadzała. @PatrychoO @mekston @Encore
2
Cena za metr kwadratowy w Warszawie to żart..
1
@JanuszKorwinMikke Xavi to były piłkarz Barcelony, natomiast Xabi to były piłkarz Liverpoolu. @mekston
0
@Faro a lubisz Real Madryt?
0
Piłkarz który kiedyś nie był dobry ale teraz już jest?
2
Miłego dnia dla ramblowiczów z Solca Kujawskiego i Andrychowa
0
@Encore Rosberg był Nico nie Keke
0
@Roobo i z Arsenalu. @mekston zapisz ripostę
0
@macio_944 czemu Realowi bijesz brawo? @mekston
0
Idę kupić drwala, na noc taki dobrze zrobi
0
@FcPortoFan1999 nie oglądam tej ligi
5
@Jakchcesz do Botswany
5
Najgorsze to jak masz 87 lat i przypominasz sobie jak 69 lat temu koleżanka ci napisała że jest sama w domu bodzice wyjechali na wakacje a ty odpisałeś a gdzie...
6
@PatrychoO ulubione wspomnie ze szkoły podstawowej? Moje to jak zebrałem innych uczniów i założyłem szkolny Nexus
1
@Kgorecki2500 CM Punk kieruje ten filmik @PatrychoO
1
Nie wiem czy w 2029 opłacać się będzie kibicowanie Chelsea. Mam duże wątpliwości
10
Niestety można już to powiedzieć. Kompromitacja Maxa Verstappena. Cwaniak mistrzem świata.... @mekston @Kessie
1
Albon, ostatnia nadzieja na zatrzymanie cwaniactwa
0
@Stinger_ kto zajął 67 miejsce?
0
Jak trwoga to do Hamiltona, dawaj Lewis odwal coś proszę.
1
W drugiej turze trzeba głosować na mniejsze zło. @mekston @Kessie