Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Drużyna z Belgii to ogromna potęga, pokonanie ich to niemalże zwycięstwo ligi mistrzów
7
Miłego dnia dla ramblowiczów z Augustowa i Madery
2
@Popitek12 jest zgłoszone.
0
Kto dziś kibicuję dla Realu?
2
@Kessie ja słyszałem ostatnio jak była ceremonia zwycięzców lm
1
@Bolton ja rozumiem wszystko
1
Napisałem przed mecz do Haalanda na ig
0
@MessiForeverTheBest oby nie wygrał mundialu i będzie dobrze
1
@Adran360 bardziej się opłaca oglądać jak.Arsenal gra. Kibice myślą za w grudniu rozdaje się zwycięstwo w lm.
3
Mamy na Rambli kibiców drużyny która ligi mistrzów nigdy nie wygrała, nie wiedzą oni że ligę mistrzów wygrywa się w meczu finałowym,.. nie ma w tym nic złego. Zobacz @mekston w jakiej formie jestem
1
@Bocheno1 Olsztyńskie tereny trzeba znać. Nie aż tak jak Warszawskie ale trzeba.
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Dobrego Miasta i Kościerzyna
1
@PatrychoO że otwiera usta
6
Liga mistrzów to turniej w którym na pierwszym miejscu trzeba być w maju lub czerwcu(czasem) a nie w grudniu. @mekston nokałt z mojej strony
0
@July_6_BcN a po co w takie miejsca chodzić?
3
Ciekawe jak tam dziś Arsenal w lidze mistrzów.. hehehe
2
@Pedri16Future niech wszystkie drużyny przegrają najlepiej
1
@PatrychoO po czym poznać że Triple H gada głupoty?
0
@Sulimo ja już napisałem do Yamala na Instagramie żeby przekonał jakoś Flicka do wystawiania Fermina.
1
Szkoda że Flick nie rozumie że jak nie ma Fermina to nie oglądam
1
@blakkudium no to nie mam zamiaru tego oglądać
1
@blakkudium Quaresma wrócił?
2
@mordini123 ja gram w nowego asasyna. @PatrychoO
4
Zarobki Cristiano Ronaldo są zdecydowanie zbyt duże. @macio_944 @mekston @Encore
1
Ogólnie kiedyś piłkarze Barcelony jakoś lepiej grali. A i mniej zarabiali
1
Miłego dnia dla ramblowiczów z Pińszowa i Lubartowa
2
@blakkudium też Arsenal oglądasz?
0
@mekston co to jest?
2
@BojanKriKicz ja najwięcej rekord 3500 tysięcy miesięcznie. Ale to rekordowy miesiąc, ogólnie jest poniżej trójki
1
@Faro która to z ramblowiczek? @mekston zobacz w jakim kierunku przeprowadziłem kontrę