2

@gumaz olej palmowy

0

@kanver_ Kiwior jest obecnie najlepszy? @Czajka90 @Eklerek i @Kessie hahah znowu Arsenal nie potrafi w transfery.

17

Swiateczno wigilijne przysmaki to dramat. 3 lata temu byliśmy u cioci na święta, to ja szczęśliwy że zjem sobie coś, patrzę a tam jakieś pierogi, barszcze czy inne bigosy, nie wytrzymałem złapałem za patelsona i zacząłem smażyć kurczaka fit light wersja

1

@lajcior dramat

5

Miłego dnia dla ramblowiczów z Warszawy i Wrocławia

1

@PatrychoO oglądasz Xabi Alonso ritajerment tur?

3

Bunting w pierwszym seciku powyżej mojej rekordowej średniej..

1

@barcelonaLM każdy kiedyś przegra.. przykładem Verstappen.. on często ostatnio przegrywał...

1

@gumaz mój rocznik ale jestem 7 miesięcy starszy... Kiedyś pykalem w darcika amatorsko.. zazwyczaj średnia powyżej 100 była

2

O co chodzi z Legią i o co chodzi z Papszunem? Ktoś oglądający ekstraklase wytłumacz mi

1

Bunting to nie jest łatwy rywal.. natomiast średnia w okolicach setki to obowiązek dartera grającego na mistrzostwach świata. @gumaz @mekston

1

@Czajka90 Arsenal nie wygra premier league

4

@gumaz @mekston będzie średnia z jakieś 102 i wstydu nie będzie niezależnie od wyniku

2

@July_6_BcN to jest obowiązek byłego partnera/partnerki powiadomić o ślubie!

0

@kanver_ a gdzie Gyokeres? Hahaha @mekston

8

Najgorsze to jak leżysz sobie spokojnie, oglądasz ulubiony film i nagle pisze do ciebie była że ułożyła sobie życie i za tydzień bierze ślub..

0

@FcPortoFan1999 nie ma czasu na takie głupoty. Jest mundial do wygrania

2

Święta z każdym dniem są coraz bliżej... Na szczęście niedługo się skończą

0

Kot wychodzący vs nie.?

0

@BulaKG jak każdy nalastnik odchodzący z Frankfurtu

0

@lucas/catalan on w Arabii chyba. A obrażanie Huntera to nie tylko obowiązek ale też i przyjemność

1

Saka nigdy nie będzie lepszy niż Foden

1

@MeAndSwan nie ma nic za darmo tylko płacimy w podatkach.

0

Najbardziej przereklamowany starteg w historii piłki nożnej?

1

@FcPortoFan1999 to jest człowiek który mówi mądrze tylko jak nie otwiera ust.

1

Osoba której nie lubisz od ponad 15 lat? U mnie Triple H. @PatrychoO

0

@gumaz triple H shawn Michaela Undertaker trójkąt wzajemnej adoracji. Tylko Bret Hart. Prawdziwy goat

1

Dziś na siłowni będę robić ściąganie drążka chwytem neutralnym(nie lubię szeroko)

1

@Czajka90 pokonanie ostatniej drużyny tabeli to duży sukces. Gratulacje dla @mekston

0

@13th nie wierzę akurat w istnienie epoki kamienia łupanego, duża część historii jest przekłamana..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?