Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gumaz olej palmowy
0
@kanver_ Kiwior jest obecnie najlepszy? @Czajka90 @Eklerek i @Kessie hahah znowu Arsenal nie potrafi w transfery.
17
Swiateczno wigilijne przysmaki to dramat. 3 lata temu byliśmy u cioci na święta, to ja szczęśliwy że zjem sobie coś, patrzę a tam jakieś pierogi, barszcze czy inne bigosy, nie wytrzymałem złapałem za patelsona i zacząłem smażyć kurczaka fit light wersja
1
@lajcior dramat
5
Miłego dnia dla ramblowiczów z Warszawy i Wrocławia
1
@PatrychoO oglądasz Xabi Alonso ritajerment tur?
3
Bunting w pierwszym seciku powyżej mojej rekordowej średniej..
1
@barcelonaLM każdy kiedyś przegra.. przykładem Verstappen.. on często ostatnio przegrywał...
1
@gumaz mój rocznik ale jestem 7 miesięcy starszy... Kiedyś pykalem w darcika amatorsko.. zazwyczaj średnia powyżej 100 była
2
O co chodzi z Legią i o co chodzi z Papszunem? Ktoś oglądający ekstraklase wytłumacz mi
1
Bunting to nie jest łatwy rywal.. natomiast średnia w okolicach setki to obowiązek dartera grającego na mistrzostwach świata. @gumaz @mekston
1
@Czajka90 Arsenal nie wygra premier league
4
@gumaz @mekston będzie średnia z jakieś 102 i wstydu nie będzie niezależnie od wyniku
2
@July_6_BcN to jest obowiązek byłego partnera/partnerki powiadomić o ślubie!
0
@kanver_ a gdzie Gyokeres? Hahaha @mekston
8
Najgorsze to jak leżysz sobie spokojnie, oglądasz ulubiony film i nagle pisze do ciebie była że ułożyła sobie życie i za tydzień bierze ślub..
0
@FcPortoFan1999 nie ma czasu na takie głupoty. Jest mundial do wygrania
2
Święta z każdym dniem są coraz bliżej... Na szczęście niedługo się skończą
0
Kot wychodzący vs nie.?
0
@BulaKG jak każdy nalastnik odchodzący z Frankfurtu
0
@lucas/catalan on w Arabii chyba. A obrażanie Huntera to nie tylko obowiązek ale też i przyjemność
1
Saka nigdy nie będzie lepszy niż Foden
1
@MeAndSwan nie ma nic za darmo tylko płacimy w podatkach.
0
Najbardziej przereklamowany starteg w historii piłki nożnej?
1
@FcPortoFan1999 to jest człowiek który mówi mądrze tylko jak nie otwiera ust.
1
Osoba której nie lubisz od ponad 15 lat? U mnie Triple H. @PatrychoO
0
@gumaz triple H shawn Michaela Undertaker trójkąt wzajemnej adoracji. Tylko Bret Hart. Prawdziwy goat
1
Dziś na siłowni będę robić ściąganie drążka chwytem neutralnym(nie lubię szeroko)
1
@Czajka90 pokonanie ostatniej drużyny tabeli to duży sukces. Gratulacje dla @mekston
0
@13th nie wierzę akurat w istnienie epoki kamienia łupanego, duża część historii jest przekłamana..