1

@July_6_BcN jeśli jest pani osobą z wykształceniem wyższym to powinna pani z dystansem brać to co mówi masa

1

@barcelonaLM ja nie słucham co mówi masa tylko sam staram się prowadzić obserwacje..

0

@KamQiX jeśli będzie koniec świata to nie będzie żadnych gier. Niestety z tego co obserwuję ustawienie planet i kosmos, jest to bardzo prawdopodobne

1

@barcelonaLM Ja kibicuję tylko Argentynie i mojemu przyjacielowi Ferminowi

3

2026 będzie początkiem końca, jest duża szansa że 2027 nie nadejdzie

1

@Eklerek nie z tym Manchesterem Arsenal walczy o mistrza. @mekston zapisuj moja najlepsza riposta w tym roku

4

@July_6_BcN hahah. W takim razie pozdrawiam, ale jestem dziś w dobrej formie. Natomiast kiedy za 15 lat będę prezydentem to nie będzie czegoś takiego jak wolne, gospodarka ma pracować a społeczeństwo się rozwijać. Zapisz to gdzieś @Kessie

0

@Kgorecki2500 i po co im aż tyle? Ja bym takie pieniądze wykorzystał na badanie kosmosu

2

@July_6_BcN a z jakiej to racji krócej? Nie ma że święta. Do roboty wszyscy zarabiać pieniądze i napędzać gospodarkę!! Jak je będę rządzić w przyszłości to nie będzie czegoś takiego jak wolne

3

@gumaz zarobki mnie nie obchodzą, ja bym chciał władzy nie pieniędzy

2

@blakkudium a co mnie jakie sxg obchodzi, liczy się wynik

0

@Pedri16Future no i po co o tym piszesz?

1

Oby się kiedyś udało.. ja za 50 lat siedzę i patrzę na Nowy Jork pijąc najdroższy alkohol w najlepszych ubraniach, ja który rządzi całym światem.. trzeba mierzyć wysoko

0

Kolejny duży minus na konto Flicka.

1

@blakkudium słaby mexz

2

@blakkudium nie oglądał

4

Na mecz z Pricem niestety zbyt mało masy mięśniowej @gumaz

0

I jak tu się nie przejmować

0

Ratajski wygra bo jest lepszy

2

@MessiForeverTheBest nie jest łatwo dużo zarabiać w tych czasach

1

@Kapitan hawk ja nie wiem czy będę oglądać bo mam ograniczone zaufanie

7

Dzielenie się łopatkiem to najgorsza część świąt. Oby kiedyś ta tradycja upadła, albo uległa reformom

2

Miłego dnia dla ramblowiczów ze Złotoryi i Tuchola

1

@Kapitan hawk strzelasz gola w finale ligi mistrzów. Jako sędzia

5

Zdobywasz 100 milionów, jak jest wykorzystujesz? Ja 90 ubrania, 2 samochód, i może mieszkanie w jakimś mniejszym mieście ale z galerią, i liczę że artykuły spożywcze podstawowe zbytnio nie podrożeją

1

@blakkudium po co to wstawiasz? Zobacz jak mu pojechałem @mekston

3

@Encore gdyby moi koledzy tylko wiedzieli jak czasem spędzałem czas z ich kobietami xdd

0

@ViscaelBarca2007 który Torres?

0

@MessiForeverTheBest ale Real i Papszun w innej lidze robią

1

Mbappe gdyby wcześniej dołączył to byłby lepszy dla Realu niż Ronaldo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?