1

@misterio możecie sobie szukać kogo chcecie. Nigdy nie będzie osoby lepszej niż Popitek12

1

Petardy w święta. Tak czy nie?

0

Aktorka do której ostatnio pisałeś na Instagramie? Ja Sadie Sink, mimo że nie lubię stranger things

1

@Eklerek ja kibicuję Maroko

0

@gumaz będzie koniec świata prawdopodobnie w 2026, robię ostatnio wyleczenia i jest duża szansa na to

4

Ja nie życzę wesołego Drugiego Dnia Świąt wszystkim ramblowiczom. Ja życzę wesołego Drugiego Dnia Świąt tylko dla @Kessie @Czajka90 @Eklerek pozdro

10

Miłego dnia dla ramblowiczów z Żyrardowa i Miastka

8

@July_6_BcN jeśli masz jakieś balmain to możesz mi sprzedać

5

Jeśli ktoś nie ogląda dziś Fulham Nottingham to nie jest przyjacielem i fanem piłki nożnej

2

@fcbarcafan19 kolejna już w tym sezonie kompromitacja Verstappena @Kessie

1

@blakkudium oby im się nie udało, nie lubię tej drużyny

5

Kolejni zawodowi gracze odpadają a pan Krzysztof dalej w grze. @barcelonaLM @D10SLEO @gumaz @FcPortoFan1999

3

@mekston mocna wódka

4

GOAT mundial już wygrał, to się już wydarzyło. @mekston

0

Najgorsze to jak dziś 22 grudnia i idziesz na złote tarasy obserwować ludzi kupujących prezenty i zakładasz swój najlepszy outfit ale nagle o 14:30 przychodzi gość ubrany lepiej od ciebie ....

0

@Encore a ile ma United?

6

@gumaz żeby podróżować

4

Metro to symbol rozwoju. Oby więcej miast w Polsce miało metro!

6

@Luciano99 ja spędzę sam bo nie mam zamiaru pisowskiego wujka odwiedzać pozdro

1

@Eklerek pozdro Eklerk święta się zbliżają

4

Miłego dnia dla ramblowiczów z Bogatynia i Sycowa

3

Wchodzisz do baru o spotykasz @Popitek12 pijącego wódkę z solą w samotności w koszulce Gabriel Jesus, co robisz? @Czajka90 @Eklerek @Kessie

0

@FcPortoFan1999 łatwo. Ratajczyk ma problem na umięśnionych zawodników z niskim body fatem, na tych z wyższym poziomem tkanki tłuszczowej gra lepiej

3

Tak napisałem do pokonania Gerwyna potrzebna jest duża masa mięśniowa, szczupli zawodnicy zawsze na niego przegrywają. @D10SLEO @gumaz

1

@July_6_BcN jeśli jest pani osobą z wykształceniem wyższym to powinna pani z dystansem brać to co mówi masa

1

@barcelonaLM ja nie słucham co mówi masa tylko sam staram się prowadzić obserwacje..

0

@KamQiX jeśli będzie koniec świata to nie będzie żadnych gier. Niestety z tego co obserwuję ustawienie planet i kosmos, jest to bardzo prawdopodobne

1

@barcelonaLM Ja kibicuję tylko Argentynie i mojemu przyjacielowi Ferminowi

3

2026 będzie początkiem końca, jest duża szansa że 2027 nie nadejdzie

1

@Eklerek nie z tym Manchesterem Arsenal walczy o mistrza. @mekston zapisuj moja najlepsza riposta w tym roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?