4

Ciekawostka. Rataj jest jedynym graczem który awansował do 4 rundy

3

@D10SLEO Ratajski jest strategiem

1

Świetna taktyka, tak gra się na masywnych przewodników... Żeby się zmęczyli. Teraz łysy

1

@Kapitan hawk o co tu chodzi?

1

@blakkudium jazda z Arsenalem

1

@barcelonaLM 180.powinny być zabronione w tym sporcie

0

@mekston sektory coraz częściej myli.. ale gra na dystansie dużego znaczenia nie ma.. dable!!

0

@mekston nie jestem dużym fanem dużych checkoutów oprócz rybki, małe ma to przełożenie na mecz

1

Brawo, ale wysokie zamknięcia to tylko dodatek byle rzucać dable

0

Ale Holender widać że coś sobie rzucał wcześniej

0

Kiedy dartery zrozumią za najważniejsze są dable a nie potrójne... W moim rekordowym meczu amatorsko kiedyś miałem średnio 118 około, jednak uważam że mój najlepszy mecz zagrałem na średniej 97(wszystkie dable trafiłem)

3

Ratajczyk wygra dziś

1

@Dari0G ja akurat jestem głosem pokolenia które chce zmian, pokolenia które jest kilku pokoleniowe, bo każdy może być częścią tego pokolenia bez względu na to w którym roku się urodził. Zaufajcie mi, ja was poprowadzę, poprowadzę nas nieznane ścieżki i razem zmienimy system

25

Alkohol to trucizna która jest szkodliwa w każdej, nawet najmniejszej dawce

1

@Bolton a ja nie umiem czytać i co?

12

Trzeba mierzyć wysoko w życiu... Cel jest żeby pod koniec następnego roku zarobić przynajmniej 4000 tys miesięcznie

1

@mekston słuchajcie mnie i prawdę kiedyś poznacie.

6

Miłego dnia dla ramblowiczów z Bydgoszczy i Warszawy

8

@Herato Messi. Goat wygrał

7

Święta się skończyły. Teraz czas pokonać Arsenal, za wszelką cenę

3

@mekston kompromitacja Verstappena. Kolejna już zresztą

1

@barcelonaLM też czasem piję cole

4

Już jutro W pierwszym meczu trzeciej rundy weźmie udział Ratajkowski. @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @gumaz

3

@Jakchcesz moje najlepiej rozegrane 48h to jak puściłem sobie everytime Messi pokazać Ronaldo kto Boss jest

37

Haha mój kolega.Damian GOAT. Miał słabe relacje z rodziną swojej byłej... W tym roku pojawił się u nich na wigilię jako chłopak młodszej siostry swojej byłej.

1

@VegetaPolska a ja nie oglądam bo nie stać mnie na Netflix i co?

2

Nie warto kupować tanich biletów lotniczych.

2

@macio_944 jako wróg piekarnika numer 1 idę płakać

0

@LAMC_10 nie, przereklamowany strasznie gość

8

Zbliża się koniec świata.... Razem z @macio_944 podejmujcie heroiczną decyzję ażeby walczyć i dać ludziom czas na ucieczkę... Jakie są twoje ostatnie słowa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?