1

@macio_944 grałem w RdR og i to jest przepaść

3

@D10SLEO powinien dzisiaj grać ale wola promować Littlera xddd

1

@PatrychoO najgorszy jest z rdr2

1

@mekston finał na spokojnie.

4

@MessiForeverTheBest moim była matura z matematyki... Zdałem dzięki korkom od Nikoli

1

@Giwera walnie 10 9 lotek i przegra mecz 4-2

1

@michaleu miałem bardzo duuuze zaufanie do Flicka. Nie mam

2

Jeśli nie uda się wygrać w tym sezonie ligi mistrzów, Flickowi trzeba podziękować i życzyć powodzenia w innym klubie

2

@blakkudium i dobrze. Nie zasłużył

2

@Jakchcesz że nie będzie.. ale jestem pewien że to kwestia 10 lat najbliższych, jeśli przetrwa się jakoś 2026 i 27... 32 będzie już nieuniknione. Spodziewam się za to resetu za 500 lat i odnowienia świata.

5

@Eklerek koniec świata nadchodzi. Nie mam pewności, ale na 83 procent będzie to 2026. Tak więc jeśli Arsenal chce wygrać ligę mistrzów.. ostatnia szansa

5

Prawdopodobnie ten sylwester będzie już ostatnim sylwestrem w historii... Niestety układ planet jest bardzo niepokojący

1


Znowu gada głupoty. Swoją drogą taki przeciwnik Trumpa a dalej nie odciął się od WWE, Mick Foley jakoś miał jaka napisać że nie chce w tym dalej brać udziału, a ten się zasłania że Triple taki miły... @PatrychoO

3

@Encore Encore nie przymilaj się. I tak powołania nie będzie

0

@Criss18Barca rodzina Poulidor - Van Der Poel. I Kliczko

0

Różnie między mną i Humphriesem bywało, ale oby wygrał..

2

Jak trwoga to do Humphriesa

0

@D10SLEO ale parodia na dablach była
.

2

Niesamowite jak denerwujący jest Doets... Gra syf cały mecz i z dupy potrafi zrobić coś dobrego ściągając przy tym przeciwnika na swój niski poziom...

1

Niby fajne średnie w 4 secie, ale Asp jakoś bardzo mnie nie przekonuje

0

@mekston za to co zrobił rok temu to moim przyjacielem nigdy nie będzie

3

Oby Aspinall pomścił Ratajskiego

1

@VamosRakieta ja kiedyś pykalem średnia 118

0

@FcPortoFan1999 Pietreczko

1

Nie oglądam meczu Evansa ale średnie słabe.. van Veen jak tak dalej pójdzie to z opaską na oczy wygra

3

@BulaKG najlepszy jest Gary Anderson akurat

4

@lajcior 160 bench press

1

@ranger3120 nie jako piłka nożna ale politycznie chętnie

1

W sumie to chętnie bym wystąpił w kanale zero.. ale na żywo..

1

@Laminedependencia jakby ze mną wywiad zrobili to bym powiedział co sądzę o tych głupotach którymi karmi was masa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?