Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 grałem w RdR og i to jest przepaść
3
@D10SLEO powinien dzisiaj grać ale wola promować Littlera xddd
1
@PatrychoO najgorszy jest z rdr2
1
@mekston finał na spokojnie.
4
@MessiForeverTheBest moim była matura z matematyki... Zdałem dzięki korkom od Nikoli
1
@Giwera walnie 10 9 lotek i przegra mecz 4-2
1
@michaleu miałem bardzo duuuze zaufanie do Flicka. Nie mam
2
Jeśli nie uda się wygrać w tym sezonie ligi mistrzów, Flickowi trzeba podziękować i życzyć powodzenia w innym klubie
2
@blakkudium i dobrze. Nie zasłużył
2
@Jakchcesz że nie będzie.. ale jestem pewien że to kwestia 10 lat najbliższych, jeśli przetrwa się jakoś 2026 i 27... 32 będzie już nieuniknione. Spodziewam się za to resetu za 500 lat i odnowienia świata.
5
@Eklerek koniec świata nadchodzi. Nie mam pewności, ale na 83 procent będzie to 2026. Tak więc jeśli Arsenal chce wygrać ligę mistrzów.. ostatnia szansa
5
Prawdopodobnie ten sylwester będzie już ostatnim sylwestrem w historii... Niestety układ planet jest bardzo niepokojący
1
Znowu gada głupoty. Swoją drogą taki przeciwnik Trumpa a dalej nie odciął się od WWE, Mick Foley jakoś miał jaka napisać że nie chce w tym dalej brać udziału, a ten się zasłania że Triple taki miły... @PatrychoO
3
@Encore Encore nie przymilaj się. I tak powołania nie będzie
0
@Criss18Barca rodzina Poulidor - Van Der Poel. I Kliczko
0
Różnie między mną i Humphriesem bywało, ale oby wygrał..
2
Jak trwoga to do Humphriesa
0
@D10SLEO ale parodia na dablach była
.
2
Niesamowite jak denerwujący jest Doets... Gra syf cały mecz i z dupy potrafi zrobić coś dobrego ściągając przy tym przeciwnika na swój niski poziom...
1
Niby fajne średnie w 4 secie, ale Asp jakoś bardzo mnie nie przekonuje
0
@mekston za to co zrobił rok temu to moim przyjacielem nigdy nie będzie
3
Oby Aspinall pomścił Ratajskiego
1
@VamosRakieta ja kiedyś pykalem średnia 118
0
@FcPortoFan1999 Pietreczko
1
Nie oglądam meczu Evansa ale średnie słabe.. van Veen jak tak dalej pójdzie to z opaską na oczy wygra
3
@BulaKG najlepszy jest Gary Anderson akurat
4
@lajcior 160 bench press
1
@ranger3120 nie jako piłka nożna ale politycznie chętnie
1
W sumie to chętnie bym wystąpił w kanale zero.. ale na żywo..
1
@Laminedependencia jakby ze mną wywiad zrobili to bym powiedział co sądzę o tych głupotach którymi karmi was masa