1

Na własne życzenie przegrany pierwszy seto i słaba gra w drugim... Tak aż tak źle to nie wygląda ale szkoda i tak

0

Szkoda.. pierwszy set był do wygrania..

1

Big fish powinien być zakazany..

0

Ratajski już wygrał

1

@gumaz rzucać za 3 jak Messi

1

@macio_944 ufasz w pełni Flickowi?

0

@Eklerek niech wygrają

0

@Encore i co z tego? Nie oglądam takich filmów

1

@Faro przecież to jest człowiek Triple H. @PatrychoO

1

Ten moment kiedy dowiadujesz się że chciała Ciebie tylko wtedy kiedy ty jej nie chciałeś.... I już rok zepsuty

0

W tym roku Argentyna gra na mundialu!

2

@Giwera niestety Van Veen jest obecnie najlepszy na świecie.. ale oby przegrał

1

Hood spoko gracz, Gary widać nie chciał go upokorzyć za bardzo. Teraz Gary Humphries i mimo że Luke The Nuke Humphriesa lubię, ale tylko Gary

0

@FcPortoFan1999 ja będę kiedyś trenerem Porto

3

@gumaz top 3 moich rywali na Rambli

2

Nic do Hooda, ale Gary łatwo.

0

@Czajka90 Artera will be next. sorry ze tak napisałem pozdro

2

Gary po zwycięstwo. Dla Garego

3

@mekston Dawno już pisałem

0

3 razy stracić seta gdy zaczyna...

0

Szczerze chyba najsłabszy mecz pana Searle.. Clayton strasznie odwala

3

@Czajka90 witam, szukam roboty

2

@Czajka90 kup jej Gucci lepiej.

1

@Comentateiro wyłącz TV włącz myślenie nie tylko @Encore w tym roku... Ale od @Encore warto zacząć

7

Mi do szczęścia już brakuje tylko pieniędzy

0

@July_6_BcN Gucci już kupione? Mężczyzny to uwielbiają

0

Ile zarobiłeś do tej pory w 2026?

0

2026, jeśli nie uda się wycisnąć 160kg czas rzucić siłownię, przejść na strzykawkę i na zacząć trenować balet, bo to wstyd

1

0

Słabego dnia dla ramblowiczów którzy są mniejsi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?